חויה בבית חולים

xomri

New member
חויה בבית חולים

את השבוע האחרון בחיי לא אשכח כנראה לעולם, מה שהתחיל כסיבוך נדיר של שפעת - דלקת קרום המוח ויראלית - הפך מהר מאוד להתגשמות פנטזיה שלא חשבתי מעולם לממש. לא אלאה אתכם בפרטים, אספר רק לאחר חום גבוה, רעידות מלוות בהזיות ללא סוף, הגעתי למיון ומשם למחלקת פנימית א' בבי"ח במרכז הארץ. יומיים-שלושה שכבתי עם חום וכאבים נוראיים עד שאלה שכחו הודות לתרופות שהוחדרו בעירוי לזרועי. ביום הרביעי התעוררתי עם ביקור הרופאים שנעשה שנוהל שגרה מידי בוקר, מאחורי פמלית הרופאים חמורי הסבר בלטה בקופצניותה מי שאחר כך הבנתי שהיתה המתמחה שקיבלה אותי למחלקה, הוזה, כפי שציינתי קודם לכן. מבטה ניסה לצוד את מבטי ואכן הצליח, אך גזרתה המהממת משכה את מבטי שהצטעף לו לפתע בערגה. לאחר שעזבה הפמליה נשארה היא לקחת דגימת דם, שוחחנו קצת, זאת אומרת היא דיברה, אני בחנתי את מדיה המעומלנים שקוי תחתוניה לא נראו כלל מבעדם, היא הבחינה בנסיונותי להפשיט אותה בדמיוני ומיד אחזה בידי ורכנה בלחישה לאוזני "בא לך שארחץ אותך?" החיוך על פני התפשט במהירות, לא נהוג אומנם שמתמחים מטפלים במסירות כזו בחוליהם אך בטחונה העצמי הגבוה מנע שאלות מיותרות משאר הצוות. נכנסנו יחדיו למקלחת. הייתי עודני חלש וקשה היה לי להתאמץ, לכן היא הושיבה אותי על כסא שהיה שם שעה שהפשיטה אותי בזהירות. ניכר היטב היה שהתרגשות רבה אחזה בה עת אצבעותיה נגעו בעורי, איבר המין שלי הזדקר מיד למגע ידה וכל כך רציתי לחוש אותה. היא נשקה לי ברוך על שפתי, ריחה הטריף אותי כל כך, לשונה התפתלה בפי ושפתיה ינקו את שפתי בתאווה. שלחתי ידי לשדיה המלאים,ליטפתי אותן, והיא עזרה לי לחץ אותן מבעד למדים הלבנים ריח מתקתק בקע לפתע מגופה והרגשתי רטיבות על רגלי, היא התישבה עלי בזהירות, מחדירה את איבר מיני עמוק לתוכה פולטת אנחות קטנות ורועדות... התחבקנו כך שעה ארוכה כגוף אחד בוער מתשוקה אינסופית.

למעלה