חוזר לשרות

blackcoldtiger

New member
חוזר לשרות

חברה אני חייב עזרה דחופה לגבי דילמת החיים שלי אני הישתחררתי על 21 נפשי ליפני כשנה ועכשיו אני אכשהו מיתכוון לחזור לשרות סדיר הבעייה היא שאני עדיין מיתלבט האים באמת זה כדאי בלהתחיל את התהליך הזה לפי דעתי יהיה לי לא בעייתי כי תכלס שיקרתי לקבן והייתי חייל די מיצטיין שירתתי דרך הגב רק 5 חודשים כמכונאי מסוקים. חברה אני חייב פה עזרה כי אין לי חוץ מימחם למי ליפנות תגידו לי עים הרעיון שלי הוא דפוק לגמרי ולא כדאי לי ללכת עליו ביכלל או שזה רעיון די טוב וכבר שמעתם על מיקרים כאלה ואתם כאילו מפרגנים לי ועים לא עז תגידו גם. תעזרו בבקשה עים זה אני ממש מבקש תיכתבו כל מה שאתם יודעים על חזרה לשרות שכאזאת. בבבבקשששההההה

ganooov

New member
תדבר עם לשכת גיוס,

תשאל מה אתה יכול לעשות. אל תגיד ששיקרת. תגיד שהיית במצב נפשי קשה ושיצאת מזה, ושאתה מבקש לחזור לשירות בתפקיד אחר. אין לי מושג האם תצליח לחזור, אבל שווה לנסות.

ganooov

New member
זה באמת משנה..?

למען האמת, אני מבין את מי שמשרת כמכונאי ורוצה לצאת מזה בכל דרך. אני כבר החלטתי שאם לא יעיפו לי את הסעיף הנפשי שדחפו לי אני אסרב פינוי עד שאקבל תפקיד נורמלי ולא משהו טכני/אבטחת מתקנים/טבחות/משגיח כשרות..

mayan d11

New member
ספר ספר ../images/Emo179.gif

מעניין לדעת אם אתה רוצה אפשר במסר

blackcoldtiger

New member
סיבת השיחרור

היתי חייל ממש טוב וחמישב חודשים שהיתי שם לא דיברתי עים אף אחד ואף אחד לא דיבר איתי למורות ששנאתי תעבודה וחתפטי היתעלליות מהפזמניקים נישארתי עד שפשוט נישברתי לחלוטין וזה מה שקרה.

blackcoldtiger

New member
הסעיף

רצתי לקבן הייתי נואש והוא ממש האמין לכל השטיות שאמרתי לו

ganooov

New member
למה לא ביקשת ממנו העברה

ליחידה אחרת..?? תשמע חביביף דבר עם לשכ"ג, הם יפנו אותך למקום הנכון. לדעתי נעשה לך עוול, גם בשיבוץ וגם בזה שקיבלת 21 ולא פשוט העברה לתפקיד נורמלי.

blackcoldtiger

New member
מישהו מזהה

את הסיפור שלי או מכיר מישהו שעבר חוויה דומה שיעדכן בבקשה

blackcoldtiger

New member
האים כדאי לי ביכלל לחזור

ולשרת מה אתם אומרים איך זה נישמע לכם?

ganooov

New member
כן,

כי 21 נפשי זאת קללה באזרחות, וכי עברת חוויה מאוד גרועה וכדאי לתקן אותה.

ganooov

New member
תרגע, אנשים לא כאן 24/7.

אני גם לא חושב שאתה לחוץ בזמן במיוחד.

למעלה