חוזרים לבצפר :]]

חוזרים לבצפר :]]

אני לא יודעת מה איתכם, בעיניי זה יופי :] חצי מהחופש לא הייתי בעומר בכלל ולא ראיתי אף אחד בפלוס מינוס ובצפר זה יופי של מקום לראות את כולם
קצת עצוב לי כי זאת שנה אחרונה, ועם זאת שמח לי מאוד כי זאת שנה אחרונה אבל... אז, איך אתם מסכמים את החופש? לאיזו כיתה אתם עולים? והחלק האהוב עליי ביותר בחזרה לבצפר- מה קניתם?

alwayschen

New member
../images/Emo42.gif חחח כפרעלייך

החופש הכי כיפי שהיה לי בחיים! ניצלתי כל דקה.. לא בא לי שיגמר, באמת ): התקרבתי לכל כך הרבה אנשים... ואני גם עולה לי"ב שנה אחרונה :S לא השקעתי יותר מדיי, קניתי יומן (שזה הכי כיף) מחברות ושטויות.. שתיהיה לכולם שנה טובה! (יו איך לא התגעגעתי למשפט הזה)

moshit1

New member
וואי שכחתי מה זה בצפר

וכנראה שגם לא תהיה לי הזדמנות להיזכר... צבא עוד חצי שנה :)

ש י ר ה 4

New member
"מה, כבר נגמר?

איזה באסה.."
כל החופש למדתי בלאט. חרשתי תתחת ולמדתי ולמדתי ולמדתי ועכשיו אני טכנאית מחשב מוסמכת
שזה נחמד... הייתי בחמשוש בירושלים והיה כיף. בריכת הסולטן, ברי סחרוף.. לא צריך יותר מזה. הערב - קיסריה
שתסגור את החופש הלא חופשי הזה חחחח בצורה הכי קולית שאפשר. מה קניתי לבצפר? רק ספרים... אתמול ראיתי יומן באיזה 40 ש"ח, חטפתי חררה וברחתי מהמקום חחח... חוצמזה, אין באמת מה לקנות.. יש בבית סטוקים של הכל חח.. אהה, כן, אני עולה ליא'.. >< זהו, שיהיה סופ"ש-אחרון-לחופש-מהנה! תעשו חיים ובהצלחה!

טוווווווב:]

היה לי חוםש באנזונה, באמת. הגשמתי חלום וטסתי בכדור פורח, הייתי במלא מקומות וגם כל הדברים הרעים שהיו היו טובים:] אני עולה לי"ב כפרהעליי, מפחיד לי קצת להיפרד מכולם בסוף השנה אבל בכ"ז... קניתי סט של קיטי, כןכן

danieli skaat

New member
:)

אני עולה לי', וב''ה, החופש הזה.. פשוט נהנתי ממנו כ''כ. לא היה רגע שאמרתי שאני רוצה לחזור ללמוד, או שמשעמם לי. הוא עשה לי טוב. :) וגמני שמחה לחזור ללימודים. למרות שאני מ מ ש מפחדת מהבגרויות וכל אלו\: בהצלחה אנשים^^

מעיין51

New member
נצל"ש הופעה מומלצת!

הופעה מדהימה משולבת של נדב ברנע עם הנגנים: שלומי שבן ורע מוכיח! [-הגיטריסט של ברי סחרוף, ויהודית רביץ] ההופעה תהיה ב24 לספטמבר בלבונטין 7 בשעה 20:30 מעוניינים? 0525597330

למעלה