חוו דעתכם :)

JackBaltar

New member
חוו דעתכם :)

מה אתם אומרים - יש מה לצפות מהסרט המצויר "קורלין"? הבמאי של הסרט הוא הנרי סליק , מי שביים בזמנו ועבד עם טים ברטון על הסיוט שלפני חג המולד. לפי הטריילר ותקציר עלילת הסרט ניתן לספר כי הסרט, שגם הוא בטכניקת האנימציה האהובה על טים הסטופ מושן, עוסק בילדה שמתלוננת על החיים וההורים שלה ואז יום אחד מוצאת פתח לעולם חלופי בו הכול טוב יותר עם אותם הורים רק מגניבים יותר , המון פנטזיה שמצטיירת נפלא אבל רק עם קאץ' קטן - להורים יש כפתורים במקום עיניים...נורה אדומה. מהר מאוד היא מגלה שלא כל הנוצץ זהב ושמשהו אפל מסתתר מתחת לפני השטח. יש לזה אווירה ברטונית לפי הטריילר בגלל עולם הפנטזיה שכמו בסרטי טים ברטון שבהם יש מוטיב חוזר שהעולם המתים או החריגים חי יותר וכיף יותר מעולם החיים או הנורמלים וגם בגלל כל הקטע האפל שמסתתר בסרט מצויר ספק למבוגרים ספק לילדים. יכול להיות שהנרי סליק מנסה לשחזר את הצלחת "הסיוט" עם האווירה הדומה, הסטופ מושן וגם בגלל שדוחפים את שם הסרט "הסיוט" ואת ברטון בכל הזדמנות יחצנית שיש להפקה. אז מה אתם אומרים, קורלין נראה לכם סרט טוב? לינק לטריילר http://www.youtube.com/watch?v=LO3n67BQvh0

theEscapist

New member
אני אוסיף על המידע על הסרט, ואספר לכם שהוא

מבוסס על ספר של ניל גיימן ששמו (כמה מפתיע) "קורליין". הספר, דרך אגב, חמוד להפליא ועושה סיוטים בלילה. גיימן טיפוסי שכזה
(חוץ מהקטע של החמוד, אבל לא נורא) אני מאוד מקווה שהסרט יהיה טוב. גם כי אהבתי את "הסיוט" וגם כי אהבתי את הספר. הסרט אפילו נראה לא רע (למרות שכפי שכבר ציינתי כאן פעם, אני לא כ"כ אוהבת את דקוטה פנינג
) ואני חייבת לציין שאם יש ספר שהיה מתאים לעבד אותו לפי הסגנון של טים ברטון- זה הספר הזה. ואם יש סגנון שלפיו היה מתאים לעבד את הספר הזה- זה הסגנון של טים ברטון. עד כאן, הכל טוב ויפה. אם לשפוט על פי הטריילר, הדמויות בנויות בצורה חיצונית מוזרה-אך-מגניבה, שתואמת את הספר לחלוטין, האוירה עצמה קצת... "שמחה" מדי לטעמי (בואו נאמר שכשקראתי את הספר, הצבעים שדמיינתי היו כהים. מאוד כהים. אני אפילו לא יודעת למה, סתם תחושה שכזו.) ויש משהו שנראה קצת יותר מדי "ממוחשב" באנימציה, בניגוד ל"סיוט", שאני לא כל כך אוהבת. בכל מקרה אני הולכת לראות את הסרט, אני מבטיחה לדווח
(נכון לירן?!)

JackBaltar

New member
איזה מוזר, מעולם לא שמעתי על הספר

זה ספר לילדים או מתאים גם למבוגרים? נשמע מעניין.

theEscapist

New member
מתאים לילדים כמו שספר של ניל גיימן מתאים

לילדים
קראתי אותו באיזה ערב, והיה לי קצת קשה לישון באותו לילה... ואז הבטחתי לעצמי לעולם לא לקרוא גיימן אחרי 8 בערב
ד"א, הספר טוב ואני בהחלט ממליצה. אם תבוא למפגש אני אולי אפילו אשאיל לך (בהנחה שאני עוד אראה אותך אי פעם בחיי, כי את הספר אני ארצה בחזרה
)

theEscapist

New member
נ.ב- ידעתי שהיתה סיבה שהתגעגעתי אליך...../images/Emo3.gif

ח"ח על היוזמה ועל הדיון המעניין!

אז ככה...

קראתי את הספר לא מזמן. לי הוא לא גרם לנדודי שינה כמו לענבר (מצד שני לא קראתי אותו אחרי 8 בערב). יכול להיות שזה פשוט כי אני לא כל כך טובה באנגלית (קראתי אותו באנגלית) אבל הוא לא היה מטריד ממש ברובו כמו שהוא היה נחמד וממש סוחף אבל היו בו כמה קטעים שאפילו לא היו שונים בהרבה משאר הספר שמסיבה לא ברורה כשקראתי אותם חשתי חוסר שקט. וזה היופי בניל גיימן. בגלל זה אני מוצאת משהו מאוד דומה בסגנון של ניל גיימן ושל טים ברטון וכשקראתי את הספר חשבתי שזה יכול היה להיות ממש מתאים שטים ברטון יביים את הסרט. זה לא קרה אבל הסרט נראה קרוב בסגנון ואם הבמאי עבד עם טים ברטון על הסיוט שלפני חג המולד אז זה גם מוסיף לזה. גם לי הטריילר נראה צבעוני מדי לאיך שדמיינתי כשקראתי את הספר ולא יודעת למה זה נראה כאילו ניסו לגרום לו להיראות מתאים לילדים, כי בואו נודה באמת עדיין כשמדובר באנימציה הרוב חושבים ישר על סרט לילדים(למרות שאני ממש לא מאמינה בזה). אבל יכול להיות שדווקא העובדה שהאווירה נורא צבעונית ושמחה תתרום למטרידות שברעיון. אבל בשביל לגלות את זה אני אצטרך לראות את הסרט קודם
אני באופן אישי יכלתי לדמיין את הסרט יותר בסגנון של וינסנט או אפילו חתונת רפאים.

JackBaltar

New member
אז מה אתן אומרות, עדיף לקרוא את הספר באנגלית

או בעברית?

theEscapist

New member
אם אתה יכול באנגלית- עדיף באנגלית../images/Emo9.gif

אבל זה לא כזה קריטי

JackBaltar

New member
אז ככה ..

בדרך חזרה מישיבת הצוות שלי היום באוניברסיטה עצרתי בצומת ספרים והיה להם רק עותק של זה בעברית אז קניתי את זה!! עשיתן לי כזה חשק, לא התאפקתי חחח

theEscapist

New member
הופה... מזל טוב!../images/Emo9.gif

אני שמחה להשפיע על אנשים לתרבות טובה

y a m i girl

New member
../images/Emo99.gifקורליין!|מדוזה|../images/Emo82.gif

קורלייןקורלייןקורלייןקורלייןקורלייןקורלייןקורלייןקורליין
אחד הספרים המעולים!( כמובן של ניל גיימן המקסים והמושלם !) אני מתה לראות את הסרט, אני מחכה לראות אותו מאז שהתחילו לעבוד עליו בערך( לפני הרבה שנים) ואני מתה לראות אותו יש לי המון ציפיות. וזה באמת ספר מעולה (והעותק שלי חתום אפילו. ניללל
) קורליין זה ספר מלחץ ביותר.אבל מקסים ומומלץ, קראו אותו במהרה!

Oyster Girl

New member
נראה טוב ../images/Emo9.gif ../images/Emo54.gif

אם כי אני לא מכירה את הספר... מה שכן, כל דבר שעושים בסטופ מושיין הוא טוב
מתי זה יוצא?

tali44

New member
אוו אז זה ממש בקרוב!

אוף
, מקווה שיהיה לי זמן ללכת...

למעלה