חוות דעת..

מה יא

New member
חוות דעת..../images/Emo96.gif

היא אמורה להיות יפנית/סינית, היא נראית?

S H O O G I E

New member
חוות דעת.../images/Emo105.gif

היא נראת סינית, אבל כדי שתראה יותר, תעגלי לה יותר את הפנים ותרחיבי את השפתיים טיפה ותצמצמי אותן.

alina 41

New member
האיכות באמת גרועה.. ../images/Emo80.gif

אבל היא מדהימה! לא לשנות שומדבר!! כלום כלום כלום!! היא ממש ממש ממש מדהימהההה!! אוי התלהבתי
...

שני דברים

א.היא מדהימה מהממתתת וואי את ממש מוחשרת!... ב.מה גם את חולה על רוני כמוני אני יכולה לראות לפי החתימה שלך...זה מנגינה שקטה...שרתי את זה בבת מצווה שלי...(13 לנובמבר 2006)יאוו עם את אוהבת את רוני גם אז אני לא ירגיש בודדה...כי כולם שונאים אותה=(...אנשים בלי טעם... טוב אז תגיבי לשני הדברים שלי!...
אביב

Arise

New member
../images/Emo122.gifמקושי מבינים משהו../images/Emo54.gif

אבל היא נראית די יפה, חוץ מהשיער, הוא לא כל כך מתאים לה , ובכלל אני לא אוהבת את השיער הזה, הוא מוזר
יש לך אולי תמונה ברורה יותר?

P o o f i

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo187.gif חוות דעת.

תשני את הפה שלה, ותחליפי צבע עיניים. האיכות גרועה.. קשה לי לתת חוות דעת בונה.

או קי

הפנים קטנות מדייי אה והעיינים תשני דחוף הן מזעזעות(בלי לפגוע) אבל השיער מהמם...

Girlsim

New member
היא דומה לצימוק../images/Emo6.gif

כמובן בלי להעליבב .. את העיניים תקטיני יותר ותישרי אותם .. ותנסי אולי טיפה להגדיל את הפרצוף עצמו .. הוא ממש ממש קטןן !! טוב אבל בכללי היא יכלה להיות יותר יאפפה :) ושיער מדהים

ח"ד שלי!

גבות- דקות מדי, תרחיבי אותן קצת, הצורה בסדר. עייניים- צבע בסדר גמור, מתאים לעור שלה אבל תעגלי אותן קצת, הן שפיציות כאלה... אף- יפה מאוד אבל הוא גם כן קצת שפיצי, את יכולה לעגל קצת, אבל זה לא דחוף. פה- לא אהבתי, השפה העליונה צפופה ועבה מדי והשפה התחתונה בסדר אבל גם טיפה שפיצית. פנים- בסדר גמור בגודל הנכון! שיער ואיפור- השיער מהמם! האיפור נחמד, אבל הסומק ורוד מדי לטעמי, לא מתאים לצבע העור שלה, תשני, והאודם לא יפה לדעתי אבל את יכולה להשאיר אם את ממש אוהבת את זה. ביי

ShuSha9

New member
../images/Emo15.gifשיניתי אותה קצת../images/Emo4.gif

תגידו לי מה אתם חושבים עליה עכשיו?

למעלה