חווית איסוף החבילות מכל רחבי העיר

Zadig

Well-known member
רקע: מכיוון שהכל בארץ מחירו מרקיע שחקים, מלא אנשים קונים בחו"ל ואוספים את החבילות מחנויות ברחבי העיר.

כך יוצא שגם אני מידי פעם מגיע לחנות לאסוף חבילה. יש לפעמים זבניות עוצרות נשימה; הדגמים החדשים של בחורות צעירות בימינו לבושות מינימום, ועכשיו מאוד פופולרי ללבוש רק חזיית פוש אפ בלבד, בלי חולצה או סמרטוט מחטיא.

....לקח לי זמן ממושך למצוא את ההודעה לאיסוף בפון מול השדיים הזקורים, והייתי צריך עזרה של הזבניונת לשלוח הודעת אישור קבלה, אח"כ הרגשתי ששעה אני רק אומר לה מילות תודה...

השירות בארץ מעולה !!!

אבח"י

Well-known member
רקע: מכיוון שהכל בארץ מחירו מרקיע שחקים, מלא אנשים קונים בחו"ל ואוספים את החבילות מחנויות ברחבי העיר.

כך יוצא שגם אני מידי פעם מגיע לחנות לאסוף חבילה. יש לפעמים זבניות עוצרות נשימה; הדגמים החדשים של בחורות צעירות בימינו לבושות מינימום, ועכשיו מאוד פופולרי ללבוש רק חזיית פוש אפ בלבד, בלי חולצה או סמרטוט מחטיא.

....לקח לי זמן ממושך למצוא את ההודעה לאיסוף בפון מול השדיים הזקורים, והייתי צריך עזרה של הזבניונת לשלוח הודעת אישור קבלה, אח"כ הרגשתי ששעה אני רק אומר לה מילות תודה...

השירות בארץ מעולה !!!
רק לי זה קורה?
זבנית עייפה באיזו פיצוציה
גבר עם כיפה שלבוש רע

סופהו 1

Well-known member
רק לי זה קורה?
זבנית עייפה באיזו פיצוציה
גבר עם כיפה שלבוש רע
לא. זה לא קורה רק לך.

מעולם לא נתקלתי בזבניות שכאלו באף אחד מהמקומות אליהם הגעתי לאסוף חבילות.
גם הזבנים לא היו אטרקטיביים במיוחד.
הירקן המיוזע, הבחור העצבני בסניף חברת השליחויות והחנווני העייף במכולת אי-שם, ממש לא עונים על התיאור.

יש סיכוי שאלו הדמיון/ משאת הנפש/ התעסקות בטפל/ או השֵׁד יודע מה של ZADIG????????

Zadig

Well-known member
לא. זה לא קורה רק לך.

מעולם לא נתקלתי בזבניות שכאלו באף אחד מהמקומות אליהם הגעתי לאסוף חבילות.
גם הזבנים לא היו אטרקטיביים במיוחד.
הירקן המיוזע, הבחור העצבני בסניף חברת השליחויות והחנווני העייף במכולת אי-שם, ממש לא עונים על התיאור.

יש סיכוי שאלו הדמיון/ משאת הנפש/ התעסקות בטפל/ או השֵׁד יודע מה של ZADIG????????
תנסי שיטה: לבקש שהחבילה תשלח לחנות בקניון. שם עובדים על הניראות.

סופהו 1

Well-known member
תנסי שיטה: לבקש שהחבילה תשלח לחנות בקניון. שם עובדים על הניראות.
במה חטאתי? בקניונים יש באמת מבחר מהנ"ל, אבל מדוע להוציא את הרכב מהחניה או לנסוע בתחב"צ, כשיש אפשרות לקבל את החבילה במרחק של 2-5 דקות הליכה?

אגב, לגבי השירות (המעשי, לא ענייני הניראות) הרבה יותר ידידותי מהדואר.

צליליתה1

Well-known member
לחברות שונות יש נקודות איסוף שונות
וכשמתאפשר לי לבחור לקבל במכלת של (---) אני מאושרת כי (----) הוא צעיר, בנוי, חתיך על וממש נחמד

למעלה