"חוויות ראשונות"

"חוויות ראשונות" ../images/Emo99.gif

טוב, נודע לי שבזכות הקומונה שהייתה לנו יש אנשים שקנו אלבומים של מאיר..
אז דבר ראשון כל הכבוד. אני גאה בכם..
ואני מקווה שתהיה את אותה השפעה גם לפורום.. [
] אבל, כדי שגם אנחנו נחוש שוב את החוויה הראשונית של לשמוע שיר של מאיר בפעם הראשונה [אני מתגעגעת לזה
] אני מבקשת מכל מי שקנה לאחרונה אלבום שיספר לנו חוויות.. ורגע, אף אחד לא נשאר בחוץ
לא רק מי שקנה עכשיו אלבום, כל חוויה ראשונית בהקשר של מאיר תתקבל.. אפילו שיר שאתם שומעים בפעם המליון ופתאום עושה לכם הרגשה אחרת בגלל משהו.. או מחשבה שעברה לכם בראש וגרמה לכם לחשוב על שיר בצורה אחרת.. מישהו ציטט שיר של מאיר בהקשר שלא חשבתם עליו בעבר וכו'.. *תודה לאלעד [חלון] שעזר לפתח את הרעיון..
בהצלחה

לב סדוק :]

אחד הדיסקים הטובים שקניתי.. יש בו את האווירה של מאיר :) אני אוהב את זה. התמונות שלו שוכב על דשא ירוק ענקי מוסיפים לעניין. מתחיל ב'שבר כלי הרזה' עם הקצב הלא סטנדרטי הזה והאווירה האלקטרונית משו.. שיר מצוין.. ואחריו בכלל, 'אליה', לדעתי השיר הטוב ביותר באלבום... ואז 'לב סדוק' ו'מרגישה בסרט', שיריי 'מאיר בנאי' טיפוסיים כאלה :) 'איימי' זה שיר ממש יפה גם :) או וגם 'תמיד כמעט' שזה באמת שיר איכותי :) זהו, באמת דיסק איכותי =] נשאר לי לקנות רק את 'גשם' ו האקוסטי בשביל לסיים את הקולקציה :)

ramonsegev

New member
אני קניתי את המארז של מאיר

שלושה דיסקים מדהימים! יאללה נתחיל ב... וביניהם
הדיסק מתחיל עם אהבה קצרה, שיר טיפוסי של מאיר- מרגיע על ההתחלה עם הקצב המדהים והגיטרה. שיר שמכניס אותך לעניינים כבר בשיר הראשון! אח"כ האור בחוץ
עם הניגודים. אני מרגיש שמאיר בשיר הזה נותן הרבה מהיכולת הקולית המדהימה שלו. ילדת מדבר, שיר מדהים! המילים נוגעות פשוט כיף של שיר!
שער הרחמים, איטי וטוב, אחד המוכרים של מאיר. מילים מדהימות- התאהבתי בשיר הזה. אני מרגיש כאילו האיטיות נותנת את הרגש בשיר הזה
לדעתי השיר שתופס אותך ומחייב אותך להמשיך לשמוע את הדיסק הנפלא הזה. נגמרות לי המילים- שיר שמעביר את התחושה והרגש בכיף, בקצב מהיר יחסית! שיר שאהבתי מאוד.
ובניהם- יש בו את זה וגם את זה
, קצב מדהים- מילים שנוגעות אני הבנתי את ההשוואה המדהימים בין אנשים של העיר והכפר. שיר שללא ספק נגע בי חזק. מרגיע ברמות!
כשהייתי ילד- כיף של שיר, המרגיע ביותר בדיסק לטעמי. הסיגנון שנוטה למזרחי, משהו שונה. מילים יפות. אהבתי במיוחד את השיר הזה.
הקרקס הגיע- שיר יותר קיצבי ללא ספק. שיר מדהים כיף של שיר! לדעתי אחד השירים היותר טובים של הדיסק הזה. עכשיו את מרוצה- אחחח איזה שיר
(סליחה על הביטוי) הוא תופס את הדיסק מהביצים
לדעתי. את תישאר ער עד סוף הדיסק בשביל לשמוע את השיר הזה. המילים סוף הדרך!! לא יאומן- יצירה אחת הטובות של מאיר לדעתי.
חומר נפץ- כיף של שיר! קיצבי מאוד. המילים והקצב נותנים לך הרגשה "שאתה לא היחיד שמרגיש ככה" ולדעתי זו אומנות ליצור כזאת הרגשה אצל בן אדם. שיר שנגע בי. ירושלים- כבר ע"י השם של השיר זה שיר יפה. שיר שנגע בי מאוד, נותן לך הרבה מאוד רגש, אני הרגשתי הרבה מאוד רוחניות בשיר הזה. סיכום הדיסק בשורה תחתונה: דיסק שבנוי מדהים. התחלה חזקה ומבטיחה שמחייבת אותך להמשיך לשמוע, אמצע הדיסק שמשאיר אותך המום
וסוף עם רגש וסוג של רוחניות כיף של דיסק! ממליץ ללא ספק שבת שלום
רמון שגב

ח ל ו ן

New member
../images/Emo9.gif

אני אספר על חוויה שהיא לא ראשונה אמנם אבל עדיין חווייתית מאוד. אני יושב לי לתומי באוטו עם אחותי, ופתאום אני שומע את מנגינת הנדודים. מאושר מאוד נשענתי אחורה והתחלתי לשיר, אך לצערי כמו כל דבר גם השיר נגמר. טוב, המשכתי לשמוע את הזבל בגלגלצ (אחותי
) ופתאום מתחיל לרדת גשם. אז אני אומר לאחותי - איזה מתאים עכשיו שישימו את "גשם"; ואחרי כמה דק' נחשו מה? נכון! הם שמו את גשם!!! ואמרו- "לכל האנשים שיושבים עכשיו בחום בזמן שגשום בחוץ השיר הזה בוודאי יעשה טוב
הו איזה כיף

TEENAGER1

New member
יא, כמה נחמד ../images/Emo9.gif

אתם מכירים את ההרגשה, ששמים שיר ברדיו ואתם מרגישים כאילו זה במיוחד בשבילכם?
אה, וגלגלצ זה פיכס.

0mroosh

New member
מתמיד שמעו מאיר במשפחה,

בנסיעות וכד'. כשהתגלגל עלי לידיים עותק של האקוסטי,
, הכל התחיל.

darling2

New member
גם אצלי זה ככה..בערך..../images/Emo13.gif

היה לנו את הדיסק אוסף+האקוסטי.. לא יודעת איך כי אני היחידה שאוהבת אותו במשפחה.. יום אחד לקחתי את האקוסטי וזה פשוט קרה..
(אני בתהליכים של חשיפה של מאיר למשפחה..כי דווקא את אהוד הם אוהבים ממש.. אבל הכל נשאר במשפחה..
)

אני שמעתי לראשונה,

היום בצהריים: גש--------------ם !!!!!! מיד בתום השיר נסעתי לרופא אף אוזן גרון. המצב של האוזניים שלי, קשה אבל יציב.

ברוך הבא..../images/Emo24.gif

ו.. תרגיש טוב אני משערת..
אתה מוזמן להצטרף ולהכיר את מאיר קצת יותר.. יש לו המון שירים מדהימים..
שבוע טוב.

לדעתי, מהמחקר שעשיתי היום,

ע"י הורדת מקבץ שירים, יש לו 3 שירים טובים. אחד כבר הזכרתי. השני הוא "אהבה קצרה", כי זה כ"כ בדיוק מה שהיה לי עם האקסית האחרונה, שכמה שרציתי וכמה שהשקעתי הרעה הזאת גרמה לי להבין שזוהי בסה"כ אהבה קצרה. השיר השלישי הוא שער הרחמים וזה שוב כמו בגשם, בגלל הטון. אני מת על טון אדיר. אני שומע כל הזמן, אושיות קול מדהימות כמו סלין דיון, ג`וני מיטשל, וויטני יוסטון, שירלי בייסי, מאריה קארי (עד 95`), מייק בראנט, פרדי מרקיורי ובריטני ספירס. לגבי העבריים לא ידעתי שיש איכויות קול כאלה. אולי בכלל זה ז`אנר שלא תופס, חוץ מהאלה שהם ממש אופרה, כמו שפובלוב וד`אור, ואז זה כבר מוגזם לטעמי. נ.ב. כן, צחקתי בקשר לבריטני ספירס.

טוב,

קודם כל, הורדת קבצים אינה חוקית, בטח שלא של שירים של מאיר..
, ושנית, דעתי האישית היא, ואני חושבת שרבים יסכימו איתי כאן, שהשירים היותר יפים שלו הם דווקא אלו שלא יצאו לרדיו ולא ניתן להשיגם מהאינטרנט.. אם אהבת את היכולות הקוליות המדהימות של מאיר
אני ממליצה בחום לקפוץ לקנות לפחות אלבום אחד כדי להכיר יותר לעומק.. [הבנתי שהכי זול בתו השמיני ויש שם מארז של שלושה אלבומים ב-50 ש"ח..] ביקורות על אלבומים שלו יתקבלו בברכה..

darling2

New member
סליחה??

הורדת שירים?..
נושאים כאלה לא מתקבלים בפורום זה ובטח שלא שירים של מאיר.. ועדי אני איתך!! השיר האהוב עליי כל הזמן משתנה..כרגע זה "שם כל האדם"... (עדי אני חושבת שאת כבר יודעת..)

0mroosh

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אתה מוזמן להנות איתנו, ולשמוע עוד.

למעלה