"חוויות ראשונות"

טוב, זו ממש לא חוויה ראשונה..

אבל זה קשור והבנתי שמסקרן אתכם שאני אכתוב כאן משהו
אז הנה: אני לא זוכרת כבר מתי הכרתי את מאיר או איך התאהבתי בו [
] אבל יש משהו אחד מלפני כמה שנים טובות שזכור לי במיוחד.. ערב אחד חזרתי הביתה אחרי יום זוועתי ממש שנפרדתי מחבר שלי והלך לי גרוע במבחן ובכלל יום נורא.. לא מאחלת. כשהגעתי הביתה גיליתי שאני לבד והדלקתי ישר את הרדיו ובדיוק התחיל "שער הרחמים" של מאיר.. הכרתי את השיר ואהבתי מאוד את מאיר כבר אז אבל לא זכור לי זמן שבכיתי כ"כ הרבה.. אני חושבת שלא נרגעתי איזה חצי שעה אחרי שמאיר כבר הפסיק לשיר.. זה ממש שחרר אותי.. בכיתי בהסטריה.. אהה ואם כבר- וידוי.. מהרגע שקניתי את האקוסטי במשך 3 חודשים זה האלבום היחיד ששמעתי [בריפיט אם יורשה לי לציין..
] וכל הזמן הזה לא הצלחתי אפילו פעם אחת לשמוע אותו מהתחלה ועד הסוף בלי להזיל דמעה [ואף לבכות בשלבים המוקדמים..] ועד היום מדי פעם אני מזילה בו דמעה..
למאיר יש נטייה לרגש אותי המון..

darling2

New member
../images/Emo99.gif

האקוסטי..
(אמרתי לך שזה בא תמיד אחרי זה..) הוא בהחלט מרגש..וגם לי הוא גרם לא פעם לבכות!! אני חושבת שיש משהו בדיסק הזה כי זה פשוט קורה לי כל פעם מחדש..! כל פעם שאני שומעת אותו אני מרגישה כאילו זאת הפעם הראשונה!! כל כך מקסים, רגוע ושקט...שלווה מוחלטת!..
שלא יהיו לך ימים זוועתיים יותר!!
והמון מאיר..

darling2

New member
וכמובן...

שיהיה המון המון בהצלחה מחר!!!!
(שנת הלימודים החדשה..פסיכולוגיה..
) ונשמור על הפורום...

darling2

New member
אני לי ספק שהיא באה לפני../images/Emo9.gif

לא הבנת את כוונתי.. התכוונתי שהאיירון
בא לי כבר אוטומטית עם האקוסטי

ח ל ו ן

New member
נצל"ש- סקר חדש../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הו יש סקר חדש
כולם להצביע, כי מי שלא מצביע לא משפיע

AnGeLiNa JoNsOn

New member
המממ טוב אני באה בדיליי../images/Emo141.gif

אממממ, טוב אז מאז שעדי הכניסה אותי לקומונה יצא לי לשמוע את אהבה קצרה בפעם הראשונה בידיעה שזהו מאיר בנאי ששר אתזה.....נו הבנתם. וכמה שהוא מוכר והכל, הוא כל כך יפה! וכששמעתי את השיר מזה התרגשתי, וזהו, לא יודעת למה. ויש משו בקול של מאיר שכל כך מרגש, אמיתי כזה, ואני פשוט מבינה למה עדי בטח לא יכולה להעביר לופ של האקוסטי מבלי להזיל דמעה..... וזהו, לא משו בתור חוויה ראשונה, אבל מילא. אני צריכה לקנות דיסקים.

ימית 78

New member
חוויה ראשונה שנת 93'... ../images/Emo2.gif

רקע כללי: חבר טוב טוב של משפחתי בשם רפי...פתח פאב מועדון בשם "הטריפ" בת"א בשנת 93'..."גיליתי" את מאיר בערך שנה לפני... רפי....אז בישר לי שהזמין את מאיר להופיע במועדון והציע לי אם אני רוצה להגיע בבוקר לחזרות שלו.....ובערב להופעה...נו ומה כמובן עניתי.....?....
אז הייתי בכיתה י' בת 15 וחצי... יום שני ה 27.12.93 שעה 11.30 בבוקר מועדון "הטריפ" מאיר ולהקתו (שהיה אז עדיין עם יאיר מיכאל) בחזרות למופע. נכנסתי למועדון וישר מול עיני מאיר על הבמה מאחורי התופים ומתופף לו בכיף..ובמרץ רב....אני התאפסתי לרגע מרוב התרגשות הזעתי ותבינו זה היה בדצמבר ....המתופף שלו שהיה אז דודי...שאל אותי למי באתי אז עניתי: "לו, אתה רואה את הזמר המדהים הזה....(והצבעתי על מאיר) אליו באתי רק אליו"... רפי בדיוק הגיע הוא ראה שאני מאוד נרגשת מעצם ההתרחשות והמפגש..הוא הביא לי כסא התישבתי בערך מטר מהבמה והסתכלתי בהלם קל על החזרה....מה שאני יכולה לספר לכם שהם עשו צחוקים וקטעים מאיר מאוד מצחיק ושאל אותי נו איך זה נשמע בסדר? אני באותו רגע כמעט השתתקתי אז עניתי: מהמם מעולה..כעבור שעה הם יצאו לאכול צהריים ואני נשארתי במועדון ונרגעתי קצת עד לחזרתם.... בינתיים עליתי על הבמה והסתכלתי על הכלים ועל הגיטרה זה היה מדהים.. לכשחזרו רפי הציג אותי בפני מאיר ואמר לו שאני מעריצה אותו מאוד ואת השירים שלו מאיר התבייש כזה אפילו שאז ממש נראתי ילדה אפילו פחות מגילי.....אז מאיר ענה: מקווה שתהני איתנו בחזרה ואם משהו לא נשמע לך תגידי......ברור שהוא צחק איתי רק ממני הוא צריך ביקורת ממש... הם ניגנו את "ילדת המדבר" ומאיר שוב תופף... ועוד שירים וכמובן גם ישנים ואהובים והרגשתי ממש כאילו עושים לי הופעה פרטית תתפלאו לשמוע אבל זה היה מלחיץ מאוד הייתי מעדיפה קהל מלא לידי. מאיר ירד מהבמה בקפיצה מצחיקה כזו...הדליק סגריה מלברו שתה קולה ושוב עלה לבמה וכשעלה הם שוב התחילו לעשות קטעים מאיר פצח בריקוד בלט של שניה וקרא למתופף שלו רמבו...נו בחיי ..אני ממש התפקעתי....ושוב המשיכו בחזרה הוא שר שירים ישנים ומה שכן מאיר שם לב שאני יודעת את כל המילים של השירים אז בטח הוא כבר הבין שאני במקום הנכון מבחינתי ושאני נהנת...טוב השעה כבר 15.30 החזרה הסתיימה..הם אמרו שלום יפה ועזבו את המועדון....אני יצאתי אחריהם אחרי דקה וראיתי בדיוק שמאיר נכנס למכונית והוא אמר לי ביי ועשה לי שלום עם היד...ואני עניתי לו אני אוהבת אותך ונתתי לו נשיקה באויר....
טוב....חלק א' הסתיים... חלק ב' ההופעה בערב.....שוב "הטריפ" השעה 22.00 בלילה אני מגיעה עם ההורים שלי ואחי הגדול (פעם ראשונה שהם מתלווים אליי להופעה של מאיר) אנחנו מתיישבים בשולחן הכי קרוב לבמה כמובן..ופתאום אני רואה את אורנה נכנסת ומתיישבת אז החלטתי לגשת אליה....ניגשתי הצגתי את עצמי וסיפרתי לה כמה אני אוהבת את מאיר ואת השירים שלו ואורנה אז הייתה ממש בתחילת דרכה אמרתי לה שלדעתי היא מאוד מצחיקה ומוכשרת ואיחלתי לה בהצלחה...ורק ביקשתי שתגיד למאיר שיש מישהי בשם ימית שחולה על את היצרות שלו ובכלל אוהבת אותו מאוד היא אמרה לי יו איזו חמודה מבטיחה לך שאגיד לו...לקחה לי את היד קמה וניגשה לשולחן שלי ואמרה שלום למשפחה שלי ואמרה לי תהני מתוקה....יהיה בסדר...
טוב...מאיר עלה לבמה וישר שמתי לב שהוא והנגנים שלו זיהו אותי מן הסתם מהחזרה בבוקר...טוב...המופע ה"שירים שהתחבאו" יוצא לדרך.. הופעה מהממת ...נו איך שלא...ובאמצע מאיר אומר: איזה שיר אשיר עכשיו? ואמא שלי אמרה:מותר לבקש? הוא ענה:בטח...אז אני ביקשתי את "שער הרחמים" וענה: בבקשה לך....ומאיר שר לי ולכל הקהל את השיר המדהים הזה...טוב ההופעה היתה מדהימה עמוקה עם צלילים ישנים וטובים ומאיר היה מאוד שמח עם הערב ומאוד בשליטה..הקהל היה מקסים.. טוב ההופעה הסתיימה..ואני החלטתי שהגיע הזמן לגשת אליו...אמא שלי ואני נגשנו אליו והוא ישר אמר לי את מהבוקר..כל הבוקר היית בחזרה אז עניתי לו מאיר אתה מדהים אני כ"כ אוהבת את השירים שלך אין עלייך ואז הוא ענה: די די את מביכה אותי ...ואני שמח שאת נהנת ואז שוב אמרתי לו שאני נהנתי מאוד בהופעה ושיש לו את הקול הכי מרגיע וענוג שיש הוא ענה: תודה באמת תודה..אח"כ הצטלמנו יחד...והבאתי דף ועט שיחתום לי אז הוא רשם:לימית, שיהיה לך רק טוב, בידידות וחתם מאיר בנאי אוי זה היה ממש מקסים.. ואז קיבלתי ממאיר חיבוק ואפילו אמא שלי קיבלה ממנו לחיצת יד חמה והוא אמר לי לסיום באמ שיהיה לך רק טוב...עניתי לו גם לך... הערב הקסום נגמור ב 1.30 בלילה.... מה אגיד לכם זה זכרון בלתי נשכח....יום קסום ועמוס רגשית.... אבל אני מאוד מצטערת..היום....שאז שהייתי בחזרה איתו כמה שעות לא נגשתי בחופשיות אליו לדבר איתו היה את כל הזמן בעולם...ואני הייתי ממש דג בקושי דיברתי...טוב היתי ביישנית ברמות .. היום היתי בטוח הרבה יותר פתוחה ומדברת הרי היתי איתו במרחק נגיעה כמה שעות..טוב היה מה שהיה וזה היה מעבר ממספק....בגדול.... ומאז ועוד שנה לפניה.. כבר 13 שנה אני בהופעות ואני עדיין נהנת מכל רגע והמלך הזה לא אכזב אותי אפילו פעם 1 במשך כל השנים האלה כל שיר נשמה וכל הופעה חוויה קסומה אוי כמה נחת.....בקיצור מאיר לנצח.....

מאיר לנצח../images/Emo35.gif../images/Emo6.gif

את נשמעת עוד יותר ילדה בת 7 שמעריצה את המורדים ממני...
אבל יפה שאת זוכרת ככה כ"כ הרבה פרטים.. גם אני רוצה..
ווארי הרגת אותי...
איזה כיף, סופסוף מישהו שמבין אותי וגם מדבר כמוני..
אני מודה שלחתום ב"מאיר לנצח" זה קצת גדול עליי אבל.. אממ.. אני בכיוון.. ביקורת מקסימה
עשית לי חשק..
[בעצם, יש לי חשק תמידי מהיום שהכרתי אותו..
]

ימית 78

New member
ברור ....!! ../images/Emo99.gif

לנצח נצחים אפילו.....אם במשך כל תקופת ההתבגרות שלי עד עכשיו אני עדיין איתו אז נראה לי שגם במשך חיי...ומקווה שהן יהיו הרבה.... אההה ובקשר לבת 7....אל תשכחי להוסיף עוד 20....אוי את גנובה.... אההה ובקשר לפרטים הם חרוטים בלב...וגם על הדף... אהההה ואני שולחת לך נשיקה...פשוט הלינקים שוב לא עובדים אוףףףףףףף....

../images/Emo25.gif- למה לא עובדים../images/Emo35.gif

טוב.. לי היה צורך להתנצל בפניו כל פעם..
המשפט "אני שוב אתנהג כמו ילדה בת 7 ואבקש.." היה מוטיב חוזר בשיחה שלי איתו..
לא באמת.. רק פעמיים.. והוא הבין אותי [לא
]..
מקסים..

למעלה