חוויה שלא ידעתי כמותה

simbolic-sex

New member
חוויה שלא ידעתי כמותה

אם תתנו לי אני אספר לכם סיפור קצר משהו מיני לחלוטין , קראתי את ההצעות של הילדים הללו , ונזכרתי בערגה בימים העצובים שגם אני הייתי צעיר... לפני 10 שנים לערך , שהשיווק היה משהו מאוד מתפתח , והתחלנו לצלם דוגמניות , במעט יותר פורובקטיביות, הייתי אחראי פרוייקטים , וכמו אחד כזה יצא לי להתקל בהמון אנשים ונשים. הייתי איש שיווק מצליח , מעט שמנמנן אבל המון המון ביטחון עצמי נודף יחד עם האפטר שייב . הייתי מושך נכון וחזק , קיבלתי הצעות מנשים ואף מגברים , סירבתי כמובן לכולן , אני איש נשוי , ונאמן עד כלות לאישתי. פרוץ לחלוטין כל פי חוץ שמרן וקפדן כלפי פנים . יום אחד הבוס שלח אותי ואת אישתי לחו``ל , נהנתי ברצון , קצת חופשה לא מזיקה לאף אחד, שם התחברתי למנהל החברה , שבאתי להכיר איש נחמד גבוה , שיר מעט דליל ,אבל אוף איזה ריח של כזף היה עליו.אישתו הייתה יפייפה אמיתית , לא צעירה אבל בהחלט לא מבוגרת, אישה חטובה , בלונדינית צבועה מושכת מאוד , בעלת ניחוח צרפתי קל. אחרי מסיבה שכולנו היינו שיכוריים ושמחים , היצע לנו הזוג לבוא לעוד כוסית בווילה המשגעת שלהם בלב ליבה של העיר מכיוון שהיינו מבושמים כהוגן , כוסית יין נוספת התאימה לי ולאישתי עד מאוד. אחרי נסיעה של 20 דקות שבהן כמעט עשינו 4 תאונות , הגענו . בכניסה לבית התלהטו העיניינים , והמכרים שלנו החלו להתנשק בפראות , תוך שהם מלמלים ציחקוקים של שיכרות, אני ואישתי שהיינו מסטולים לא פחות פרצנו בצחוק , והתחלנו להתמזמז כהוגן , ניכנסנו לבית , וישר נשכבנו על השטיח מחוסרי כוחות , ומיוחמים אש , המכרים שלנו הוציאו כוסות ויין שמנו מוזיקה , והמסיבה רק החלה , אישתו הצרפתייה של ידידי הטוב החלה לרקוד , תוך שהיא פושטת את בגדיה , אישתימסוממת לגמרי החלה לרקוד איתה , ואני מיוחם שכזה התחלתי לגעת בשתיהן , למשש הבטתי לידידי הטוב בעיניים , והוא היה מאושר, הבנתי את הרמז , נישקתי את אישתי נשיקה עזה ,הורדתי לה את החולצה וליטפתי לה את החזה , הצרפתייה שראתה מה אנו עושים , התקרבה אליי בפראות , ועד מהרה היינו אחד בתוך השני שלושתינו אחותי תיפקדה כמו שלעולם היא לא הייתה , הזדיינתי עם שתיהן באותו ערב , החבר שלי נירדם ולא ראה את האורגייה המדהימה שהייתה. אחרי שהכל ניגמר , העברנו את הידיד , לחדרו והלכנו תוך הבטחות לכתוב ולדבר בטלפון. אחרי שבוע הבוס שלי קיבל מכתב מהידיד :`` העובד שלך מצויין , מתפקד שיגעון , ונאמן , מאוד התרשמתי , והייתי רוצה לחתום איתכם על עיסקה`` אוח איזה ימים טובים אלה היו חג שמח

אוהו !

אתחיל בתיקון קל - חוויה שידעת (תרתי משמע) כמוה. שנית, מה קרה מאז, ידידי ? עשר שנים חלפו על מיכאל, איך ? זהו, חד פעמי או שהיו עוד ?

למעלה