חודש עבר

clear32

New member
חודש עבר

ומדי בוקר, ברגעים שבין חלום לאמת, אותם רגעים בהם אדם בורר משברי חלומותיו את הבדיה ואוסף את מציאות יומו, אני עדיין נתקף בהלה- את באמת כבר לא איתי. לאחר המקלחת, מתנגב במגבת הזוגית, קניתי אחת לך ואחת לי, וחושב- האם גם את מתנגבת בה עכשיו? מתגלח והקרם שקנית לי מנשק אותי לבוקר טוב ריחני, במקומך. נכנס לרכב ויודע שעוד מעט שתיקתך תוחלף בהמולת היום ותצאי מליבי העייף לכמה שעות של מנוחה. כשאשב לארוחת צהריים, לא איתך, ייתכן שתפתיעי אותי באבחת געגוע, עוד חתך על לב מצולק, עוד נשימה שנעצרת בהפתעה. ובלילה, הירח המלא מאיר גם עליך וגם עלי. מאיר את פינת האהבה שלנו, השכוחה, הדחויה, אנדרטה לאהבתנו. אולי אוהבים אחרים עושים שם אהבה עכשיו. מה את עושה עכשיו? האם חסרוני כואב בך כמו חסרונך בי? האם כשאת מניחה את ראשך על הכרית המחשבה האחרונה שלך היא עדיין עלי? חודש עבר בלעדייך. חסרונך עדיין מציף את כל ורידי. אני מאד מתגעגע.

nona169

New member
../images/Emo3.gif טרנד חדש הגיע העירה...

הגברים התחילו להגג ולהתגעגע..... עד לאן הגענו.........?

Hand Cream

New member
זה לא הטרנד החדש

החידוש הוא שמפעם לפעם אנחנו רואים השתפכות (לא שזה רע) אני אישית מציע שכמו שירשור
יפתח שירשור בכי אולי האייקון הזה יתאים
למרות שהוא רק מזיע

י ו א ב

New member
אתה, יש לך יותר קשרים בהנהלה

לך על זה - אם נקבץ כמה פוסטים של בכי בשרשור בכי אחד, יהיה יותר מקום לשירשורי OFF... לא ככה?

Hand Cream

New member
אני בכלל בעד

סדר ומשמעת מאיפה המידע המוטעה הזה שלי יש קשרים בהנהלה ?

Hand Cream

New member
הייתי עסוק

בדברים אחרים תראה מה זה אנשים רגע אחד אתה מסובב את הראש וקושרים אותם

י ו א ב

New member
תגיד תודה

שזה לא קשר כמו של ההוא מכמה פוסטים למטה הוא בכלל לא יודע מה לעשות איתו

Hand Cream

New member
אומר תודה

אבל להבא לינק אחרת עם כל הבכי והנהי כאן אני לא בטוח למי אתה מתכוון

ציניים

יש אנשים שבחיים לא חוו אהבה ואולי גם לא יחוו. אנשים כאלה יכולים להרשות לעצמם להיות ציניים..

אתה קשוח?

אבל כבר מזמן אמר המשורר : " הגברים בוכים בלילה לא נשמע קולם ,הגברים בוכים והבכי נעלם " ובלילה אתה לא פה , לא נכנס למחשב ולא קורא אותנו אז איך נדע אם אתה רגיש ופגיע או מהקשוחים של החבורה פה

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

לא רק לנשים מותר להיות רגשניות, וממש לא צריך להעיר בציניות. ובקשר לפוסט, אני מבינה לליבך, מקווה שהכאב יעזור עם הזמן ואולי תמצא אהבה חדשה.

למעלה