חודש ינואר יהיה חם ויבש במידה ניכרת

המשך ישיר של רצף החום והיובש של אוקטובר-נובמבר-דצמבר.
בינתיים מחר חם מהרגיל.
הטמפרטורה הלילה ומחר ביום:
תל אביב 24-15
לוד 25-14
טבריה 25-13
ירושלים 19-12
אילת 28-16

בימים הבאים למרות הירידה בחום ישאר בכל זאת חם מעט מהרגיל לעונה.

נמתין ונראה.
החודש הזה אבוד כבר 100 אחוז ואני לא מדבר על גשם כי גשם לא מעניין אותי, העיקר שהטמפרטורות יהיו ממוצעות.
ינואר ופברואר ילכו בעקבות דצמבר המזעזע.
עד עכשיו היום "הכי קריר" היה בתחנת מטאוטק רמת גן 20.2 וגם זה היה לפני איזה 3 שבועות ממש בפוקס היה יום מעונן אז לא היתה שמש.
אתמול שהיה צפוי להיות "גשום" היה 20.4 שזה מעלה שלמה מעל הממוצע לדצמבר הזבל הזה.
היום כבר ממילא התחממות כי אין אפילו ענן אחד ומחר יהיה עוד יותר חם.
הטמפרטורה של המים בים 21 והיתה צריכה להיות כבר רק 19 עכשיו וכל זה תודות לגל חום המטורף הזה שממשיך גם עכשיו.
והחסימה הבת ז!נה הזאת ממשיכה ותמשיך למתן כל "גשם" מזדמן גם בחרנואר (ינואר) והלאה.
כנראה ישבר שיא של חסימה הכי ארוכה שהיתה.

נערך לאחרונה ב:
טוב שאתמול ירד גשם, אבל למה עדיין לא מצספיק קר !?!?!?!?!?!
ל-מה לא ?!?!?!!?!??!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
העיקר הישראלים הבבונים, מבחינתם שכל השנה יהיו 30 מעלות ביום, העיקר שירדו כמה שיותר גשמים.
אז זהו, שאני בנאדם ולא בבון, ולכן אני דורש לקבל את הזכות שלי של להנות מלפחות 4 חודשים בשנה, על טהרת הקור !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
העיקר המטורללת ההיא שכל הזמן משתמשת בביטוי ״בעזרת השם״, לא יכולה להגיד איפה השם הזה לכל הרוחות, שיעזור כבר !!!!!!!!!!!!
שיביא את מזג האוויר כבר לנורמה !!!!!!!!!
שלא נדבר על 21 היתושים שהטרידו אותי והרגתי מה-1 בנובמבר ועד היום.
מי מבטיח שזהו, נגמרה עונת היתושים !??!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!!?!?!??!!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?
היתושים התבלבלו עאלק...אז שביבי המצוין יתן להם כאפה, כדי שיפסיקו להתבלבל ויתחילו להיות רובוטיים !!!!!!!!!!!
שבאופן הכי רובוטי שיש, יופיעו רק מאפריל עד ספטמבר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fify234

New member

יוניש125 שקרןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן זבללללללללל לא חם ולא נעלים שקר יתפוצץ לך בפרצוף טיפשששששששששש איך חזית את ינואר חם מהרגיל אם האטמוספרה כו7לה קפואה מטוטמםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם שאין לו טיפת שכלל זה היה ברור שלא יהיה חם במידה ניכרת בינואר במשך מתקררר אף יותר טיפש חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח​

יוניש125 שקרןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן זבללללללללל לא חם ולא נעלים שקר יתפוצץ לך בפרצוף טיפשששששששששש איך חזית את ינואר חם מהרגיל אם האטמוספרה כו7לה קפואה מטוטמםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם שאין לו טיפת שכלל זה היה ברור שלא יהיה חם במידה ניכרת בינואר במשך מתקררר אף יותר טיפש חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח​

אל תבלבלי את השכל
כבר היום חם מהרגיל בלפחות מעלה
ומחר עוד עליה
ויום רביעי בכלל יהיה מעל 20
כל הזמן חם מהרגיל כמו שאמרתי צדקתי

fify234

New member

יוניש125כמו השכל שלך אבד מזמן ינואר ייה חם במידה ניכרת אז למה קר לי עכשיו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח טמבלללללללללללללללל​

fify234

New member

ך תתפגר יא טמבלללללללללל חם מהרגייל במידה ניכרת ינואר אחד הקרירים שחחוינו יא​

דבעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע https://www.weather2day.co.il/lod מה זה שבוע שבירת שיאים חום במוח שלך חסימה עלק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח​

fify234

New member

יוניש125 אתה סתםםםםםםםםםםםםםםםם אידיוטט אני מבינה יותר ממך בתחום שום ינואר חם במידה ניכרת לא מסתמתן שום ינואר חם חסימה עלק המצאת טרול זבל טיפשששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש אתה בכלל לא מבין בתחום מי אתה בכלל אפסס​

ך תתפגר יא טמבלללללללללל חם מהרגייל במידה ניכרת ינואר אחד הקרירים שחחוינו יא​

דבעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע https://www.weather2day.co.il/lod מה זה שבוע שבירת שיאים חום במוח שלך חסימה עלק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח​

מי שיתפגר זה את
זה החורף הכי גרוע אי פעם פשוט זבל של חורף
ה"מערכת" הזאת היא של הצפון בלבד
במרכז מקסימום יטפטף
אבל לא חשוב המערכת הזאת המעפנה
העיקר החום שיבוא אחרי

למעלה