חובשת...

s m i l e y

New member
חובשת...

גם אני קיבלתי מנילה בסופ"ש האחרון, שד"א אני ממש מרוצה ממנה.. עכשיו בתור 5 יח' ביולוגיה ו3 יח' כימיה כמובן קיבלתי הרבה תפקידים רפואיים למינהם בדיוק כפי שרציתי. באשכול של הרפואה יש לי- חובשת,סייעת רופאי שיניים,פאראמדיקית,אחות מוסמכת,רכזת שירותי רפואה. אני ממש מעוניינת בלהגיע לקורס חובשים ומשם למדריכת חובשים. מה לדעתכם הסיכויים לכך? כמה אנשים מתקבלים לזה? והאם מה שנשאר לי זה לחכות לזימון או שיש לי עוד משו לעשות? ועוד משו, אני עובדת כבר שלוש שנים במרפאה וטרינריתף שנה בהתנדבות (מחויבות אישית) ושנתיים בשכר, האם יש איזשהו תחום בצבא שהוא כלבני? (מלבד עוקץ) אני מתכוונת משהו וטרינרי? וחוץ מזה (מצטערת על ההצפה),לפני כשבועיים הוכחתי בדיוקת שמראות שיש לי אסטמה שנובעת ממאמץ גופני, הרמתי טלפון אחרי כמה ימים לבדוק שהגיע אמרו שהגיע אבל הרופא עוד לא עבר על זה ושאני ארים טלפון בעוד שבוע לבדוק. (יש לי 82 בלי הבדיקות אסטמה) לא בדקתי אבל אני המנילה שקיבלתי נראית לי בלי הבדיקות (הדרכה ביחידות השדה ובבסיסי טירונות- מדריכת נ"מ,חילרגלים,חיל שריום,מש"קית חילוץ והצלה,מדריכת אימון גופני,מכ"ית וכו'..וכו'..) אז כנראה שאני אקבל מנילה חדשה? מהו הפרופיל מינמום שאפשרי בשביל להגיע להיות חובשת? תודה!

SurferBabe

New member
חובשת בת זה לא קרבי...

לפי מיטב ידיעתי, כך שגם אם יורידו לך פרופיל עדיין תוכלי להיות בתפקיד. קרבי זה 72 ומעלה, באופו כללי. יש הרבה אנשים שמתקבלים לחובשים-זה לא כל כך קשה, אז לדעתי יש לך סיכויים טובים. מלבד עוקץ יש מאלפות כלבים בהרבה מקומות בצבא, לדוגמא בחיל האוויר, אבל אני ממש לא יודעת לומר לך איך מתקבלים.

למעלה