חובה, איגוד אפ, שער 550 למכירה

מצב
הנושא נעול.

nshem21

New member
אני אוהב אנשים אמציםי שדווקא

צודק ב 100%. אתך רומאו!!! חיזקתי גם
שהמניה מתחילה לרדת ( האופציה ) הם יפסידו אחוז שייקנו קצת יותר גבוה בשביל לתרום לעלליה.. במקום שייקנו במחיר הירידה וכך הגל יתמשך .. מה אתם אומרים ?

orelsror

New member
אומץ לא קשור לעינין

שהמניה מתחילה לרדת ( האופציה ) הם יפסידו אחוז שייקנו קצת יותר גבוה בשביל לתרום לעלליה.. במקום שייקנו במחיר הירידה וכך הגל יתמשך .. מה אתם אומרים ?
אומץ לא קשור לעינין
הכל עינין של טקטיקה ודרכי פעולה. אם אחרי ניתוח לא משנה איזה החלטת שהמניה עולה אזי תיכנס בה ותחזיק וזה שהיא יורדת בגלל שכל הבורסה יורדת לא אומר כלום זה אומר שרק יש פחדנים שמוכרים וכדאי לאסוף סחור. אם הבורסה הייתה רגיל ורק שלך הייתה יורדת אזי עשית טועת.

nshem21

New member
אני אומר

אומץ לא קשור לעינין
הכל עינין של טקטיקה ודרכי פעולה. אם אחרי ניתוח לא משנה איזה החלטת שהמניה עולה אזי תיכנס בה ותחזיק וזה שהיא יורדת בגלל שכל הבורסה יורדת לא אומר כלום זה אומר שרק יש פחדנים שמוכרים וכדאי לאסוף סחור. אם הבורסה הייתה רגיל ורק שלך הייתה יורדת אזי עשית טועת.
אני אומר
בוא נגיד באיגוד הנייר מתחיל לטפס ואז יש ירידה קטנה אז בא מישוה וקונה בשער קצת יותר גבוה מהשער האחרון באחוז למשל בכדי להחזיק את העלייה כי אם הוא יקנה בשער כמו האחרון או קטן ממנו הוא ימשיך את גל הירידות

romeo26

New member
כל עוד יש ביקושים באותו שער הנייר

אני אומר
בוא נגיד באיגוד הנייר מתחיל לטפס ואז יש ירידה קטנה אז בא מישוה וקונה בשער קצת יותר גבוה מהשער האחרון באחוז למשל בכדי להחזיק את העלייה כי אם הוא יקנה בשער כמו האחרון או קטן ממנו הוא ימשיך את גל הירידות
לא ייצנח...הבעייה שהייתה היום בכל המניות זו הפאניקה הראשונית. ואז כולם(הפחדנים) מכרו את הניירות וכשסיימו למכור הכל חזר לקדמותו.

nshem21

New member
אבל ממה שראיתי באיגוד

לא ייצנח...הבעייה שהייתה היום בכל המניות זו הפאניקה הראשונית. ואז כולם(הפחדנים) מכרו את הניירות וכשסיימו למכור הכל חזר לקדמותו.
אבל ממה שראיתי באיגוד
זה נותן כמה פעמים ביום ליות וירידות שאפשר לעשות מס' סיבובים אם ישובים על החשב כל הזמן .. היו זה רק אחד..

nshem21

New member
יצאתי ב 509

אני אומר
יצאתי ב 509

רומאו ידידי

חובה...
אל תכעס עליי ידידי אבל זו לא חוכמה להגיד בדיעבד... שים לב ...אני דיווחתי בזמן אמת על חיזוק ב-460 של איגוד אופ'.
רומאו ידידי
א` אני לא מחפש כבוד בפורום. ב` אם אני אדווח על כל פעולה שאני עושה יהיה פו כ80% רק מהודעות שלי. ג` אני עובד מול הבורסה ולא מול הפורום וד` אני דברתי על מהלך אחר לגמרי ממך.אני מכרתי כשזהיתי סימני חולשה במניה כי הכל תלוי בה ולא הימרתי ורכשתי בחזרה כשזהיתי סימני התוששות. בהצלחה חברי!

romeo26

New member
ידידי היקר...

רומאו ידידי
א` אני לא מחפש כבוד בפורום. ב` אם אני אדווח על כל פעולה שאני עושה יהיה פו כ80% רק מהודעות שלי. ג` אני עובד מול הבורסה ולא מול הפורום וד` אני דברתי על מהלך אחר לגמרי ממך.אני מכרתי כשזהיתי סימני חולשה במניה כי הכל תלוי בה ולא הימרתי ורכשתי בחזרה כשזהיתי סימני התוששות. בהצלחה חברי!
ידידי היקר...
א.גם אני לא מחפש כבוד... ב.האמן לי , כי גם אני לא מדווח על כל הפעולות שאני עושה , אלא רק על פעולות שלדעתי יעניינו את ציבור הקוראים. ג. גם אני עושה את פעולותיי בבורסה ולא בפורום. ד.זה אחלה מהלך לעשות , אבל לצערי אין באפשרותי לעשות מהלכים כאלה מחוסר מעקב מתמיד על השוק. אבל כשאני מזהה פוטנציאל אז אני נכנס. המשך יום טוב וסופ"ש נפלא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה