חדש פה =]

slallum

New member
חדש פה =]

תמיד מעצבן השירשורים של "אני חדש" הא?
אני יודע.. אבל פשוט הייתי חייב לשים הודעה איפהשהו בשביל לעשות V על האופציה של "ברצוני לקבל מסר על תגובותל להודעה הזו" בכל מקרה, אני מקווה שאני אזכור לראות את הסדרה, היא נראית לי ממש טובה

dans girl

New member
|שוקו|../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo171.gif../images/Emo68.gifרואים שאת לא מכירה אותו... זה עופריקו, הוא ידוע בסניליותו הבלתי נגמרת../images/Emo3.gif... מתרגלים אליו עם הזמן../images/Emo9.gif

hadar 6

New member
ברוכה הבאה !!!

אני ממש חדשה פה אז אני לא יכולה להגיד לך ממש ברוכה הבאה אבל חפיף !

Rachel47

New member
סתם בשביל הרקורד

הפורום בין יומיים
גם אני חדשה פה

slallum

New member
ברוכה הבאה =]

אני עופר, ואני ממליץ לך לקרוא את חוקי הפורום

slallum

New member
את מפורום זהות בדויה הא? =]

גם אם לא הייתי בפורום הייתי יכול לדעת
זהות בדויה סדרה ענקית

slallum

New member
את מתכוונת ליום+שעה הזויים?

כן
טלעד זאת החברה הכי מפגרת שראיתי בחיים, קודם כל הם שמים לי את סקראבס, שזאת וואחד סדרה גאונית ומצחיקה לאללה, בשעה 4, כאילו מי יראה את זה שם?! ולמה הם לא מפרסמים בכלל?! אני מת לסקראבס!! ואת זהות בדויה הם שמים לי ביום שישי בשעה 22:30!!! מי נמצא (חוץ ממני) בבית ביום שישי ב-22:30?!?!

Rachel47

New member
לא אני

הם נוראיים והם גם העבירו את זההשבוע ל23:15 אבל הבנתי שזה חד פעמי וסקראבס..אנימתה על זה...אבל אני כל הזמן שוכחת לראות...ררררררר מה זאת השעה המעצבנת הזאת

Rachel47

New member
שוש ../images/Emo11.gif

טיס איז מיי פורום
מואאאההההאאההאהאהאאההאאא
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

dans girl

New member
|שוקו|../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo171.gif../images/Emo68.gifררררררר עופריקוווווווווווווווווווווווווו../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif ברוך הבא במביסניליפחדןטיפשבוגדנירוצחזבוביםלהנאתוועושהאתעצמומתוחכם שלי../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif../images/Emo99.gif../images/Emo25.gif

למעלה