חדש פה!

חדש פה!

מה קורה??? הרבה זמן אני מחפש פורום ישראלי לנושא הזה ואני שמח שסוף סוף גיליתי אותו!!! מי שרוצה יכול לשאול אותי על מידע לגבי שמועות של תחום הרכבות הרים/פארקים! רז

ori 15

New member
ברוך הבא ../images/Emo140.gif

הגעת אל הפורום הכי חם בארץ על רכבות הרים
ספר קצת, באיזה פארקים היית? חוויות וגם תמונתו אם יש
ובקשר למאמר, רק אני (המנהל) יכול להעלות מאמרים.. שלח לי מסר על מה המאמר, כלורמ על איזה פארק...שלח לי אותו וכמעט בטוח שאשים אותו

פארקים....

טוב פארקים שהייתי בהם: איילנדס אוב אדוונצ'ר- פארק אדיר!!! לדעתי בין הטובים בעולם! מפותח מאוד בטכנולוגיה שלו ובמקומות מסויימים אפילו שם את דיסני בכיס הקטן! דיסני וורלד- בכל ארבעת הפארקים (מג'יק קינגדום, אפקוט, אם ג'י אם, וממלכת החיות)... חויה אדירה!!! בינתיים ביקרתי שם פעמיים! מקווה לחזור עוד כמה שנים! (הייתי גם ביורו דיסני לפני פתיחת הפארק החדש) יוניברסל סטודיוס- פארק, שבעיני צולע, למרות שמנסים לחדש אותו... בינתיים אין לו רכבת הרים גדולה אבל בקרוב (אפריל 2004) ייפתח המומיה... מי שרוצה אני יכול לפרט... זה בערך המקומות שהייתי בהם... (חוץ מהלונה פארק וסופרלנד) וואי, אני שמח שיש סוף סוף פורום בעברית!!! לפעמים זה מעצבן לכתוב באנגלית אפילו שאני דובר אנגלית!

Shadocan

New member
סתם... בת כמה היא?

וד"א ברוך הבא לפורום לא נחמד מצידי ישר לשאול עליה.....

זה בסדר...

מותר להתעניין.... גם אני הייתי מתעניין אם הייתי רואה תמונה של ילדה יפה!

Shadocan

New member
מהההה

בגיל של אחותי...... אני בן 17 אולי בכל זאת רוצה לסדר לנו משהו??? חח סתם אחי בצחוק

אין בעיה...

שמע לי אין בעיה אבל לאמא שלי תהיה בעיה... חפיף, בחיים הבאים אולי תפגוש אותה?

Shadocan

New member
אם לאמא שלך זה לא מתאים אז עזוב...

עד לכאן... אני לא הולך לריב אם אמא על הבת..... תודה אבל....

tamax

New member
ברוך הבא../images/Emo140.gif

ב- IOA בטוח היית על ה- Incredible Hulk אחת הרכבות היותר מוערכות פה בפורום.

בטח שהייתי!

בהחלט כן! פעמיים עליתי על זה!!! ומה היה טוב??? אפס דקות תור במשך כל היום! זה אחד המתקנים הטובים יותר!!! ולא מעיף ת'ראש מצד לצד!

למעלה