חדש מהתנור!

ligo

New member
הם מקסימים!

סחתיין על הפוזה של עומר... אפרופו- החתולה שלנו נראית בדיוק כמו שלכם, והיא עדיין מתעלמת באלגנטיות ממאי... בהתחלה חששתי שהיא תטפס עליה או משהו כזה, אבל נראה שהיא מתעלמת מהגורה החדשה שגונבת ממנה את תשומת הלב.

גם אצלנו,אחרי 9 חודשים ההתעלמות

ממשיכה... אבל נוסף לה אלמנט של בריחה. עכשיו רותם וארז, כשהם רואים אותה שוכבת רגועה (?) על הרצפה מיד זוחלים לעברה בזעקות קרב (אני מנסה לתאר זאת מנקודת מבטה של החתולה המבועתת) / קריאות שמחה (מצד הילדים).

פישון

New member
ממש מופלאים!

יש לך ממש זוג פשושים ענקיים ומתוקים! בענין החתולים: יש לנו מכל הסוגים- אחת קלפטע שעד היום לא נותנת לתמוז להתקרב אליה, וגם מחטיפה ושורטת (אחרי האזהרות המתאימות, כמובן), אחד שהוא משת"פ אם מחזיקים אותו, ועוד אחד שמתחבק עם תמוז באהבה רבה. היא מרביצה לו, הופכת לו את האזניים, מושכת אותו בזנב לאורך החדר, וגם מלטפת שעות במקומות שהוא אוהב, כמו בסנטר או בין האזניים. הוא מוכן לחטוף כל השפלה בשביל המשמושים האלה. היא גם נתנה לו שם משלה, והיא רודפת אחריו מתחת למיטות כל חצי שעה מגעגועים. לפעמים אני פשוט מקנאה. היא הלכה לישון אצל סבתא וסבא ליומיים-שלושה, כי עכשיו חופש בגן ואני לא ממש זזה, ובמקום לבקש לדבר אתי בטלפון היא ביקשה שהחתול יבוא לישון אתה שם... מבאס, לא? מאיה

אנחנו במשבר בענייני החתולים ../images/Emo10.gif

מישהו (אחד מ-
) השתין כבר פעמיים על הדברים של הילדים. פעם אחת על צעצועים שהשארנו למטה ופעם שנייה על העגלה. סיוט להוציא מזה את הריח!!
כמובן, אנחנו לא יודעים מי מהשלושה מרגיש כ"כ זנוח ואומלל עד שמנסה לשכנע אותנו להיפטר מהמטרדים הקטנים. בקיצור, בעיה. למישהו יש עצות? כל אחד מהחתולים מגיב אחרת אל הילדים. דווקא החתול שהכי פחדתי ממנו כי הוא יודע להיות תוקפני כלפינו לפעמים, נותן להם לטפס עליו ולתלוש לו את השערות ועוד בא לקבל עוד. סידי, החתולה שבתמונה, נותנת להם ללטף עד שהם מכאיבים לה, ואז מסתלקת בשקט או נותנת להם קודם כאפה על היד (בד"כ לא ממש שורטת, אבל אני תמיד משגיחה כשהם לידה). לבן, הנסיכה הפרסית בורחת מהם כמה מהר שהיא יכולה ומצמצמת מגע.

ממה שכתבת די ברור לי מי החשודה

כדי לאמת סופית (וזה בבדיחות) תני לכל אחד לשתות מים עם חומר זרחני שונה ולפי הצבע תדעי !!! אין לי פתרון בשלוף אנחנו משתדלים מאוד לתת חיבה לחתולות דווקא ובייחוד ליד שיר לתת להן הרגשה של חלק מקבוצה ולא מלך מת יחי המלך החדש במבה שהייתה פחדנית גם ככה מאנשים זרים מקבלת אומץ יותר ויותר יתרה מכך היא גם נהייתה יותר אמיצה מול זרים אז לפעמים לתהליך יש תוצאות חיוביות מכמה אספקטים ליאור

כן אבל

כשיש ילד אחד על הידיים של ההורה, אז ההורה השני יכול להתעסק עם אחד החתולים. כשיש שניים זה פול טיים ג´וב, ואנחנו לא מגיעים כמעט לפנק את החתולים. אני נורא מרחמת עליהם, אבל האמת היא שגם בסוף היום, אחרי שהילדים הלכו לישון, אין לי כוח להתעסק איתם, אחרי שכבר טיפסו עלי והתעסקו איתי כ"כ הרבה. בעקבות המקרה, אנחנו באמת משתדלים לתת קצת יותר תשומת לב, אבל זה קשה.

אני חכם גדול בעצות...

שושה היא מרבד מתנייע ואין איתה בעיות במבה שומרת ממילא מרחק ושיר היא לא תאומים אבל חוץ מזה הכל אותו דבר...

זה שהם שומרים מרחק

לא בהכרח אומר. ההשתנה זה אלימות פאסיבית. הם יודעים שאסור להם לפגוע בילדים, אז הם מראים את הכעס שלהם בדרך אחרת.

הכלבה שלי אותו דבר... בתקופות שלא

הקדשנו לה תשומת לב או פינקנו אותה מספיק, או עזבנו אותה הרבה לבד בבית היא היתה נוקמת ומשתינה בבית אחרי שנגמלה מההרגל הזה מזמן... זו הדרך שלהם לאותת על מצוקה ו"לנקום" בנו על היחס הלא מספק...

מרב, הכלבה היתה בערך בת שנה כשנולד

תומר והיום היא בת שנתיים וחצי. מפיפי בבית היא נגמלה אחרי גיל שנה. אני מעריכה שנה וכמה חודשים. זה היה סיוט!

מרב.

New member
טוב, לואה תהיה בת 8 כשצ´ופיק יוולד

נראה לי שסצנות של קנאה שגובלות בפיפי לא יהיו, ובכלל לא סצנות של קינאה- מקסימום של רצון לצומי. אני מתה-מתה-מתה כבר לראות אותם זוחלים ביחד על שטיח (או על הריצפה...) מרב

../images/Emo32.gif מיכל - גם לנו יש בעיה דומה..

החתול שלנו התחיל להשתין בבית, במיוחד על מגבות לניגוב רגליים שאנחנו שמים אחרי מקלחת ואפילו הרחיק לכת והשתין מתחת למיטה של הכלב מספר פעמים. הריח מ ז ע ז ע ! התייעצנו עם הווטרינר והסיבה העיקרית כמובן היא בואו של גיא הביתה. החתול פשוט מכריז "גם אני פה" ומנסה למשוך תשומת לב. הווטרינר אמר לרסס בספריי שנקרא GET AWAY אשר מרחיק את החתולים. הספריי, לדבריו, לא יכול להזיק לתינוקות. אני לא ריססתי, פשוט כל פעם שאנחנו לא בסביבה אנחנו בכוננות - מעלים את כל הדברים מהרצפה (טוב גם נגד הכלב...), סוגרים חדרים וכמובן מסלקים שטיחונים.

קניתי תרסיס דומה בגרמניה בזמנו

יש שניים אחד לעודד ואחד להרחיק חחחחחחחחחחח, זה עובד רק על חתולים ייקים בכלל לחתולים יש שתי מערכות חוקים אחת כשאת שם השנייה כשאת לא כמו הפרסומת של המיקרוגלים... וחוץ מזה להעלות דברים זה אחלה הכנה לזחילה של גיא

אני לא יודעת אם זה ישים, אבל...

עצות שנתן הוטרינר : 1. לרסס בדאודורנט או בתרסיס בריח לימון את המקום/החפצים שהחתולים השתינו עליהם. חתולים שונאים ריח לימון. 2. להניח על האיזור נייר צלופן או נייר אלומיניום. חתולים לא אוהבים את המגע של החומרים האלה ולכן יתרחקו מאי-הנעימות... אני לא יודעת אם אפשר לרסס את הצעצועים והעגלה, אבל לשים נייר אלומיניום בעגלה אפשר (ולעטוף את הצעצועים בצלופן?
).

הבעיה היא שאנחנו לא יודעים לצפות

איפה הם ישתינו
אתמול מצאנו שהם השתינו בתיק של הבריכה. שתי כביסות עם קליה עד שיצא הריח. אבל לא כל דבר אפשר לכבס באגרסיביות. חלק מהצעצועים שלהם, למשל, הם רחיצים אבל לא כביסים וזה ממש סיוט. צריך לשפשף הרבה עם סבון ומים. בכל אופן, אני לא ארסס שום דבר על הדברים של הילדים.

ניסיתי ../images/Emo9.gif אם תרצי אני יכולה להתקשר

לוטרינר שלנו, הוא עובד עם "פסיכולוגית" של בע"ח שפתרה לנו כמה בעיות התנהגות (במיוחד של שירלי
).

yaelhul

New member
וואי וואי מיכל, איזה גדולים הם

ומקסימים... וכמה אני מחכה שיובלון ועומרון שלי יגדלו כבר (למרות שאז בטוח אתגעגע להיותם קטנטנים כמו היום). יעל

למעלה