חדש בתחום שמחפש חומר ללמוד ממנו

מצב
הנושא נעול.

NS101

New member
אני לא אוהב את המילה 'סוחר'

מה אתה סוחר?
אני לא אוהב את המילה 'סוחר'
אבל זה תלוי יש לי פוזיציות ארוכות טווח שנובעות מניתוחים של ממש ויש לי ספקולציות קצרות מועד. במה? בהכל, החל ממניות, תעודות שורט ואופציות.

voguemaster

New member
בלי כל קשר

מה אתה סוחר?
בלי כל קשר
לפי דעתי מי שרוצה להרגיש וללמוד את השוק צריך להתחיל עם סכום קטן ולראות איך זה עובד באופן כללי. במקרה הזה, אפשר להגיד שאותו אדם הוא ספקולנט מתחיל במקרה הטוב או סוחר מתחיל.. וכן, זה בסדר בשביל להבין איך דברים זזים.

yair24

Member
רוצה ללמוד אופציות מעוף?

קודם כל תודה רבה לSushi20
NS101 אם אתה לא למדת בשום קורס.. אז תתן כל מיני טיפים איפה ללמוד, איך ללמוד את זה, כל דבר יעזור
רוצה ללמוד אופציות מעוף?
הנה שני לינקים טובים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=29&msgid=72967124 http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=29&msgid=71985898

נו, באמת לא למדת בשום קורס, ניר....:)

אני לא למדתי באף קורס
את כל מה שאני יודע למדתי לבד או תוך נסיון בשוק עצמו.
אתה רק עושה תואר בכלכלה וחשבונאות... אני דווקא חושב שהאקדמיה נותנת הרבה מאוד כלים מאוד טובים למי שלוקח את הלימודים ברצינות, וגם משפרת בצורה ניכרת את האנגלית ובמחיר יחסית זול. עם כל הכבוד לאוטו דידיקטיות הרבה יותר קל שלומדים את הדברים עם מרצה ומתרגל. זה נותן בסיס מצוין, יותר עדיף מכל קורס שהוא...

NS101

New member
התעסקתי בבורסה הרבה לפני הלימודים

אתה רק עושה תואר בכלכלה וחשבונאות... אני דווקא חושב שהאקדמיה נותנת הרבה מאוד כלים מאוד טובים למי שלוקח את הלימודים ברצינות, וגם משפרת בצורה ניכרת את האנגלית ובמחיר יחסית זול. עם כל הכבוד לאוטו דידיקטיות הרבה יותר קל שלומדים את הדברים עם מרצה ומתרגל. זה נותן בסיס מצוין, יותר עדיף מכל קורס שהוא...
את הטרמינולוגיה ידעתי עוד מלפני שהגעתי לתל אביב. אין ספק שבכל הנוגע לקריאת והבנת דו"חות כספיים, התואר עזר וגם בהסתכלות המאקרו כלכלית, אבל התואר לא מתחיל ללמד אותך את אחד הדברים החשובים במשחק - התנהגות ומנטליות שוק.

אני מסכים...

את הטרמינולוגיה ידעתי עוד מלפני שהגעתי לתל אביב. אין ספק שבכל הנוגע לקריאת והבנת דו"חות כספיים, התואר עזר וגם בהסתכלות המאקרו כלכלית, אבל התואר לא מתחיל ללמד אותך את אחד הדברים החשובים במשחק - התנהגות ומנטליות שוק.
אני מסכים...
ואגב, התנהגות ומנטליות של השוק, איננה אלא התנהגות ומנטליות של בני אדם, ואת זה באמת לא לומדים באוניברסיטה. אני מנסה עכשיו למכור את הקטנוע שלי, וזה כל-כך מצחיק אותי, שזה בדיוק כמו שיש לי איזה 1000 יחידות של מניה ונתתי פקודה בלימיט גבוה מדי. אני יודע שהקטנוע שלי במצב מצויין והוא שווה את הכסף, אבל אין קונים במחיר הזה. אם אני רוצה למכור אני אצטרך להוריד את הלימיט....

dw2322

New member
ראה שאלות נפוצות ולוח הקישורים

חדש בתחום שמחפש חומר ללמוד ממנו
שלום לכולם אני חדש בתחום ההשקעות, מישהו יכול לשלוח לי כמה קישורים לאתרים שמסבירים טוב, על כל העסק? תודה רבה (באנגלית או בעברית)
ראה שאלות נפוצות ולוח הקישורים

מצב
הנושא נעול.
למעלה