חדש בעולם הכביש

roberto18

New member
חדש בעולם הכביש

לאחרונה עברתי לגור רחוק ממקום עבודתי ולכן רכשתי אופניים האופניים הם אופני כביש איטלקיות משנות השמונים אני רוכב עליהם ולאט לאט גיליתי שאני מאריך את הדרך רוכב גם לא רק בדרך לעבודה ולכן החלטתי לשדרג את עצמי לאופניים חדשות אשמח עם חלק ממכם תחלקו איתי קצת פנני חוכמה לגבי פירמות דגמים מערכות ומחירים תודה מראש רוברט

josh123

New member
תן תקציב יעזרו לך

באופן עקרוני ב 3000 שח אתה יכול להשיג לך מכונה טובה

roberto18

New member
אין לי

אין לי תקציב כי אני לא מכיר כלום אני יכול להוציא אבל בגלל שזה חדש לי נראה לי שעדיף להתחיל בבינוני ולצמוח?

aabramovich

New member
אז בוא תתיעץ עם מנהל הבנק שלך

ואז תחליט על תקציב. כי אופני כניסה יש מי שיגדיר ב 2000 שח, ויש מי שיגדיר ב 6000. ואין שום בעיה גם להגיע לסכומים גדולים בהרבה. אז אל תשכח שצריך גם קסדה, נעלים ואולי עוד כמה בגדים (טייץ/חולצה). אז חשוב היטב כמה אתה מוכן להוציא ואנחנו ננסה לעזור. |שלול|

ItsikH

Member
בתחום הזה יש דגמים איכותיים מספיק לשרת אותך לזמן רב. אני למשל רוכב על Specialized Allez Elite שעלו בשעתו 7000 ונחשבים קצת יותר מ"אופני כניסה" (מושג מעוות שמניח שדרגת כרונית לטעמי). אתה יכול לשאול על דגמים מסוימים ובעליהם המאושרים יספרו - אני לא חושב שיש מישהו שבאמת לא מרוצה מהאופנים עצמם במותגים הנפוצים והמוכרים ברמה הזו, הדגש הוא על יחס תמורה למחיר ועל השירות בחנות. לדעתי חשוב לדאוג ליחסי העברה מתאימים לצרכיך כלומר לבחור קראנק מתאים, כי החלפה בדיעבד זו הוצאה מיותרת, וזה ללא קשר למותג או למחירו. בנוסף צריך לשים לב למערכות ולגלגלים כלומר למפרט השלם ולא רק למותג ולדגם. ציוד נלווה חיוני (לדעתי): נעלי רכיבה קסדה בגדי רכיבה משקפי רכיבה

למעלה