חדש בדן

מצב
הנושא נעול.

846

Active member
../images/Emo45.gif בכל מיקרה היה עדיף OC500!

בכל מיקרה היה עדיף OC500!

hai001

New member
אתמול ראיתי על קו 14 של דן פיאט

חדש בדן
פיאט/מרכבים M20 בצבע כחול עבור קו 14 (מס' 5057). בנוסף ידוע גם על רכישת סיטארו אחד, סקניה עירונית ואיריסבוס עירוני, כולם מוגמרים מן הסתם. כו-כן, ידוע על 19 שלדות של מפרקיות במפעל מרכבים ועוד 9 נידרפלורים רגילים בארגז, כולם עם מנועי יורו 4. עד כאן, ותודה לעובד על המידע!
מרכבים, העיצוב מאוד מרשים. שילוט דגיטלי וזוהר בלילה רק חבל שבאותו זמן לא היה לי מצלמה, מתאים שיהיה לקו 14 מיניבוס כי הוא קו שכונתי בעל תפוסה דיי נמוכה. נ.ב הם יכולים גם לשים מיניבוסים פיאט/מרכבים על קו 23 לקווים נוספים.

יצחקA

New member
היום הלכתי לצלם אותו אבל לצערי

מרכבים, העיצוב מאוד מרשים. שילוט דגיטלי וזוהר בלילה רק חבל שבאותו זמן לא היה לי מצלמה, מתאים שיהיה לקו 14 מיניבוס כי הוא קו שכונתי בעל תפוסה דיי נמוכה. נ.ב הם יכולים גם לשים מיניבוסים פיאט/מרכבים על קו 23 לקווים נוספים.
לא ראיתי אותו בקו 14 אלא את 5024 ו 5036. חוץ מזה ראיתי כמה הצבות מעניינות מאד.

hai001

New member
זה נדיר לראות על קו 14 מיניבוסים

לא ראיתי אותו בקו 14 אלא את 5024 ו 5036. חוץ מזה ראיתי כמה הצבות מעניינות מאד.
זה נדיר לראות על קו 14 מיניבוסים
בדרך כלל מידיבוסים עובדים על הקו הזה.

לאט לאט בלי ששמים לב פיאט

חדש בדן
פיאט/מרכבים M20 בצבע כחול עבור קו 14 (מס' 5057). בנוסף ידוע גם על רכישת סיטארו אחד, סקניה עירונית ואיריסבוס עירוני, כולם מוגמרים מן הסתם. כו-כן, ידוע על 19 שלדות של מפרקיות במפעל מרכבים ועוד 9 נידרפלורים רגילים בארגז, כולם עם מנועי יורו 4. עד כאן, ותודה לעובד על המידע!
הצליחו למכור ל3 חברות גדולות את המיניבוס הזה,2 באגד 2 בדן ובקווים לפחות 10,הייתי שם כמה ב185.

846

Active member
תגיד 14-15 יחידות? זה כלום...

הצליחו למכור ל3 חברות גדולות את המיניבוס הזה,2 באגד 2 בדן ובקווים לפחות 10,הייתי שם כמה ב185.
תגיד 14-15 יחידות? זה כלום...
אגב: משיחה עם סדרן בקווים: איך המיניבוס? תשובה: " המיניבוס טוב הפיאט ח.."

אנדי אנדי נהגי אגד דווקא כן

חדש בדן
משקיעים באוטובוסים שלהם ,אל תהיה קטנוני,לגבי הדגמים-כולם טובים השאלה איך שומרים עליהם,עד כאן חוזר לשתיקתי. צביקה.

לא אמרתי שהם לא משקיעים, להיפך

משקיעים באוטובוסים שלהם ,אל תהיה קטנוני,לגבי הדגמים-כולם טובים השאלה איך שומרים עליהם,עד כאן חוזר לשתיקתי. צביקה.
רבים מהם משקיעים באוטובוסים שלהם ומאוד נעים לנסוע בהם. די אם נזכיר את דרור, זייתוני, ג'קי, וגם עוד נהגים פחות מוכרים שנוהגים על מכונות כמו 88-113-01, 88-085-01, 88-051-01 86-078-01 ועוד, הרי שמדובר במכונות מצוינות שמקבלות הרבה אהבה מהבעלים שלהם. מה שהתכוונתי באחת ההודעות שלי, זה שבאופן מוזר ה18.350 באגד נוטות להתחמם, ובדן לא - נראה לי קצת מוזר ולא ברור.

846

Active member
18.350 מתחממות? לא ניתקלתי

רבים מהם משקיעים באוטובוסים שלהם ומאוד נעים לנסוע בהם. די אם נזכיר את דרור, זייתוני, ג'קי, וגם עוד נהגים פחות מוכרים שנוהגים על מכונות כמו 88-113-01, 88-085-01, 88-051-01 86-078-01 ועוד, הרי שמדובר במכונות מצוינות שמקבלות הרבה אהבה מהבעלים שלהם. מה שהתכוונתי באחת ההודעות שלי, זה שבאופן מוזר ה18.350 באגד נוטות להתחמם, ובדן לא - נראה לי קצת מוזר ולא ברור.
בבעיה מיוחדת עם 18.350 דווקא את ה 18.360 עם גיר VOITH אני לא ממש מחבב... אבל החדשות יותר עם מרכב ברק וגיר ZF! נותנות תשובה לכל VOLVO B12B מבחינתי...

כל אוטו בינעירוני עם VOITH לא יהיה

בבעיה מיוחדת עם 18.350 דווקא את ה 18.360 עם גיר VOITH אני לא ממש מחבב... אבל החדשות יותר עם מרכב ברק וגיר ZF! נותנות תשובה לכל VOLVO B12B מבחינתי...
כל אוטו בינעירוני עם VOITH לא יהיה
מוצלח, אין מה לעשות, הגיר הזה מתאים רק לעיר או לפרברים...

JayZed

New member
דבר ראשון, אתה לא יכול להשוות

דבר ראשון, אתה לא יכול להשוות
בין-עירוניות של דן ובין-עירוניות של אגד. הבין-עירוניות של דן עובדות בערך חצי מהזמן על הכביש המהיר ממה שבין-עירוניות של אגד עובדות (שרות פרברי בגוש דן לא נחשב). דבר שני, ראיתי כבר פעמיים HOCLים של דן בקו 402 עומדים בתחנה של שואבה וממתינים. למה להם לעמוד שם עם הם לא התחממו?.. אין להם ולא הייתה להם אף פעם תחנה שם... (ומשום מה זה גם המקום שבו אי פעם עצרתי עם התחממות של 18-350 של אגד. כניראה שזו פשוט העליה הכי ארוכה, וכשחם מאד בחוץ...) עם B10B, לאומת זאת, עצרתי בקייץ בכל עלייה שיש בדרך לי-ם, כולל את העליה של ירושלים עצמה, ולפעמים אפילו פעמיים באותה הנסיעה.

עדכון: המיניבוס צבוע כולו בכחול

חדש בדן
עדכון: המיניבוס צבוע כולו בכחול
בלי לבן. שוב תודה לעובד! בינתיים, למיטב ידיעתי 5057 ו-5058 משובצים לקו 14.

SummerNightCity

New member
שיו ראיתי אותו אתמול. ../images/Emo13.gif

חדש בדן
שיו ראיתי אותו אתמול.

ולא הבנתי מאיפה הוא בא. ברגע שהוא עבר אני כזה: "איזה פשוש!
"

ראיתי את הפיאט היום בקו 29 ליד

חדש בדן
ראיתי את הפיאט היום בקו 29 ליד
חוף הצוק. נראה אחלה אוטו. כמה מקומות ישיבה יש בו והאם הוא יכול להסיע יותר נוסעים כולל בעמידה בהשוואה לספרינטר האדום של דן?

מצב
הנושא נעול.
למעלה