חדשים בפורום,

חדשה../images/Emo9.gif

פורום לנייטוויש
גאוני!
שלום לכם אנשים יקרים
אני קארין,בת 17 וחצי מהקריות. מקווה להשתלב פה
אגב,אני רואה שהפורום די חדש אז ברכותיי על פתיחתו

I ce Q ueen

New member
שלום:]

לא ידעתי שיש פורום לנייטוויש
נממ אני נורא אוהבת אותם, להקה טובה. שמעתי במחליםים ת טיירה יש מושג מי תחליף אותה? אם היא ממשיכה או משו?

מזל טוב לכם פורום נייטוויש!!

כולי תקווה שהפורום יצליח וישגשג. המשך יום טוב. יוני. |יוצא החוצה בריקוד ירח|

tHEsATLAN

New member
חדש בפורום (שגם הוא חדש..)

אהלן אני דור, בן 21 מנתניה. שומע נייטוייש בערך 3-4 שנים, מטורף על הלהקה. מקשיב בכלל להמון רוק כבד, מטאל והתת-ז'אנרים שלהם. אשמח להיות חבר בפורום היקר , החדש ובתקווה איכותי שלכם:)

orqueen

New member
שלום לכולם =] אני חדשה פה

קוראים לי אורלי ואני שומעת את ניטוויש המון המון זמן ראיתי שיש פורום שלהם בתפוז אז החלטתי להצטרף =]

Nogmor

New member
שלום אני חדש! (כן.. עוד אחד...)

טוב לא ממש חדש, האמת אני ממש ישן, כבר 23 שנה, זה קצת ישן אני מנחש. אז ככה, מזל טוב על הפורום החדש! ואני ממש לא מאמין שיש אנשים בישראל (פרט לחייל מסכן ביותר שיצא לי להכיר בצבא שמכיר אותם..) שבכלל שמעו על נייטוויש "לט אלונ" מעריצים אותם! ההכירות שלי עם נייטוויש הכלה בחנות וירג'ין באנגליה שם שהיתי בערך שעתיים במחלקהת המוזיקת מטאל\רוק ופתאום ראיתי דיסק שקוראים לו ווישמאסטר (ומה לעשות זה הדיסק הכי טוב שלהם מבחינתי, יש לי כמעט את כולם בדרך כזו או אחרת) ושמתי אותו ונדהמתי מהקול המדהים הזה שמצליח לשלב אופרה עם מטאל בצורה מדהייימה!! חוץ מזה יש לי פוסטר אחד בלבד שאני חושב על לתלות בחדר (ושני חרבות אבל זה כבר לא קשור) וזהו, די. השיר הכי טוב שאהבתי? you are my sin. פשוט טוב, אין מה להגיד. אה וקינסלייר גם. טוב חאלאס לחפור, מזל טוב על הפורום ותהנו! אני אבקר מדי פעם אולי.

Stinki Winki

New member
מזל טוב על פתיחת הפורום!:)

זאת לא הודעת הצטרפות... אולי אני אקרא מדי פעם אבל אין לי הרבה מה לדבר על נייטוויש^^" אז תתחדשו ומזל טוב[= (וד"ש לורד.
)

bikingstudent

New member
../images/Emo41.gif ../images/Emo20.gifמזל טוב אנשים ../images/Emo6.gif ../images/Emo141.gif

סוף סוף פתחו פורום גם לאחת הלהקות הטובות ביותר שיש אני אוהב את נייטוויש כבר לא מעט שנים בעיקר בגלל כמות השירים שהם פשוט "ביצוע מדהים" אין לי "חיבה" מסויימת דווקא או בעיקר ללהקה כזאת או אחרת אני פשוט אוהב ביצועים טובים לא אוהב יותר מדי "ליכלוך" ובלגן בשיר לנייט וייש יש לא מעט כאלו לדעתי בעיקר בזכות טארג'ה
בהצלחה לכם אנשים

ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

אני ורד:] הפורום נפתח רק לפני שבוע:) אבל הייתה לנו קומונה לפני:) זה נכון, טאריה "הועפה" מהלהקה לפני שנה, ובמרץ התחילו החיפושים לזמרת חדשה שתחליף אותה. לי סביר להניח שהם מצאו כבר זמרת אבל עדיין לא יצאה הודעה רשמית. בכל מקרה, האלבום החדש כבר נכתב והתחילו להקליט אותו:) תציגי את עצמך? :)

TheImpactBoy

New member
אתה תבקר.

תזהר ממני
בכל מקרה, אפשר לראות את התמונה של הפוסטר ואת החרבות?
אביעד.

תודה לך../images/Emo140.gif

את שם הסולנית של הלהקה מבטאים כ"טאריה" ולא "טארג'ה" כי בפינית קוראים את האות J כ-Y. :) מסכימה מאוד לניקיון ולסדר בשירים
בהנחה שאתה גם מצטרף אלינו - ברוך הבא
תציג את עצמך?

Nogmor

New member
טוב, חרבות קל למצוא תמונה,

פוסט ראני אחפש תמונה שלו ואעלה, או שפשט אצלם אחד מהשנים. תמונה ראשונה היא של חרב שנקראת Anathros והיא אחת מתוך עשרה בסדרה של יוצמר שקוראים לו Kit Rae והן די מפורסמות בתור חרבות לנוי וליופי.(למרות שאת זאתי פשוט כיף להניף מדי פעם, כי היא יחסית קלה.)

למעלה