חדשים בפורום? ברוכים הבאים!

Fanta boy

New member
חחח הממ

תביא למפגשים שיהיו קלפים ואני ישחק איתך למרות שנאי משחק עם קצת פרוקסים...

ggaall1

New member
או 00 פורום יוגי 00

מאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאגנייייייייב אבל ממתי יש כלכך הרבה אנשים שאוהבים יוגים!?! 00 אה כה.. אני.. אני.. ה.. 00 לאדע ~_~ מה צריך לרשום?!? 00

SetoGirL

New member
../images/Emo11.gif|סטו|אייס| גלוווווווווווווווווש!

תאמין לי שיש המוני אנשים שאוהבים יוגי[ם]. D: ברוךהבא. XD אני מניחה שאתה יודע מי אני. אה, וגלוש. תעשה מסנ'.
><

אין הרבה. חילקתי שוחד. :ּP

המפ, גם אני מופתעת מכך, למען האמת. לא ציפיתי להענות רבה כזו בתחילת דרכו של הפורום; הוא רק בן יומיים, הזאטוט. ;_; השתלבות מהנה! |מאליק|

SetoGirL

New member
../images/Emo11.gif|סטו|אייס| ברוך הבא~! ^^

העונה האחרונה היא זכרונות פרעה, ולא קיי סי גראנד פריקס של סטו :) אמ, אז תיהנה גיא~! ^_^ ואתה אוהב FMA~!
זה טוב.
הא, וישלך בחתימה אל *_*~ אל זה טוב.
אבל אד ואנבי יותר. XD מוחעחע. השתלבות מהירה. XD אני דידי/דידע משתרצה P: *מוסיפה למסנ'*

Sakura K

New member
נארוטונארוטונארוטו OOO:

בליייייצ' OOOO: אור אוני סאן הוא המנהל של פורום בליצ' בתפוז >: תראה אותו פה בהופעות אורח D: פמ"א *____* טיהיהי ? OO" ... אניצריכה לראות אווה OO"...הוו...X: *מוסיפהלמסן* D: ובליקשר =] - היומ, אני וגיא התאמנו על קאגה בושין נו ג'יטסו וכאלה באמצע שיעור הבעה, זה כ"כ מוכשר מצדנו X_X

Cagome chan12

New member
ברוכהבא!^______^../images/Emo15.gif

אמשו^_^ אמ גמאני לא מוצאת ביפניתT.T אז, אמ תראה גראווי!!!!!!!!

Sakura K

New member
ליאו דארלינג ;[ תרגישיטוב.

ו..ו.. את צריכה להפסיק להיות צרודה, כי את צריכה לצווח איתי : Yuki wa oreno bandaaaaaaaaaaaaaaa אומשו. למרות שאני לא בטוחה בבנדה הזה, נוטוב. X____X אז תפסיקי לצרוח על..הג'ינג'י ההוא מהכיתה שלך : באקה צ'אן! באקה צ'אן! היי! כי את נשמעת יותר מטרידה מאלינה אומישהי שעשתה לך איייכככסססס דמוי צהלת סוס D:

Cagome chan12

New member
לואיכפת לי. הוא באקע. לגמרי.../images/Emo15.gif

וזה מאגניב להיות באקע. כי באקע הוא בור. ובורים הם שאווים.
ו... אמאמ... גמאני שונאת להיות צרודה. כי באלי לצרוח סופרדרייב בבצפרT.T

האמ,שלום^^

ברוך הבא XD אם תרצה אני אוכל לשחק איתך,למרות שאנ'לא נאורה._. אני סתם דידית ממ...ולפי החתימהנ שלך אתה כבר מכור
יופי הייתי מוסיפה אותך לנסן,אם הוא היה נותן לי להיכנס>>;

KiaritChan

New member
שוויצר >: חח סתאם XD ברוךהבא.

אנוכי קיאריט,ירדן,פרעה,או מה שתרצה. אבל אתה יכול לקרוא לי קי"פ D: נייסטומיטיו. *לחיצת יד ידידותית*

וואו, איזו הקדמה. ../images/Emo45.gif

סרטי Star Wars שולטים ונסגדים. *_____* עד כה FMA היא האנימה הכי עמוקה שנתקלתי בה, אני ממליצה גם על האנימה Serial Experiments Lain. אין לדבר על הורדות בפורומים, אתה מוזמן לבקש עזרה בקומונות למיניהן או במסרים.
המפ, בקרוב אני אפרסם את החוקים, אז תאלצו בינתיים להקל עליי ולא לעבור על חוקים שמובנים מאליו ומוכרים לכם מיתר הפורומים. השתלבות מהנה! ^^~

תראו!!!!

פאנבוי!!!! ^0000000^
וואיי....תמיד רציתי לפגוש אחד *________________* מה זה המגילה הזאת??? לא קוראת.
לא ראית פול מטאל???? X============ חוצפה!!! >0000000000< Fullmetal Alchemist נא להוריד ומהר .

למעלה