חדשות 25.6.2013

Bulgarian Lion

New member
חדשות 25.6.2013

המשיח הגיע
אלכס ריילי הופיע בשולחן השדרנים בפרק סופרסטארס של שבוע זה במקומו של מאט סטרייקר.עדיין לא ידוע אם זה יהיה באופן קבוע.

קרב רחוב בסגנון דבלין?
בפרק סמקדאון של שבוע זה יתרחש "קרב רחוב דבלין" (עיר הבירה של אירלנד) בין שיימוס נגד דמיאן סנדאו.

חדשות נוספות יהיו בערב.

Bulgarian Lion

New member
המשך חדשות קצר

מתאבק בכיר הוציא צו הרחקה נגד אמא?

CM פאנק הוציא צו הרחקה נגד אמא שלו בטענה שהיא לעתים קרובות מאוד היא דורשת ממנו כסף.ולאחר שהוא מסרב היא מאיימת להתאבד.מנגד פאנק אומר שהוא נתן לה יותר מ -100,000 דולר. והיא סובל מהפרעה דו קוטבית. לפי מה שפאנק מספר אמו מאיימת לשחרר מידע מעברו של פאנק על דברים שהוא עשה בבית ספר תיכון.
צו הרחקה נכנס לתוקף ב-10 ביוני וביום רביעי הקרוב פאנק מתכוון לבקש משופט להאריך את תוקף של צו ההרחקה לזמן בלתי מוגבל.

ג'ק סוואגר ו-|WWEסדגש|

ביום שלישי האחרון שופט הרשיע את סוואגר באשמה של נהיגה בשיכרות.השופט קנס את סוואגר ב-700 דולר. ו-7 חודשים ומאסר על תנאי. ולמרות סאת דוו שהיחסים בין סוואגר ל-WWE מצויינים והוא צפוי לעשות את החזרה שלו לאחר שיחלים מהפציעה בגיד של האגודל ביד שמאל שלו.

Bulgarian Lion

New member
עדכון חדשות 27.06.2013

אחותו של R-Truth נפטרה

לפני מספר דקות דווח שאחותו של R-Truth נפטרה מסרטן שהתגלה אצלה לפני 7 שנים.

האתר הרשמי של WWE פירסם את הידיעה הזו:
"After a seven-year battle with cancer, Francetta Killings, sister of WWE Superstar Ron 'R-Truth' Killings, has passed away. WWE extends its deepest condolences to Ron and his family."

RPingu

New member
ובלי קשר לחדשה הראשונה

ג'ריקו מתכנן לחדש את הפיוד מול פאנק.

meidadc

New member
תודה על שני העדכונים

החדשות חסרות לי בפורום בזמן האחרון

Cry to the Sky

New member
חם מתנור - TNA

שמעתי משו בקשר לסטוריליין שיתפתח בTNA בשבועות הקרובים שקשור בדמות של סואסייד,אייסס אנד אייס ובאבא ריי - שמעתי משני אנשים שתי גראסאות שונות - אחד אמר שסואסייד יחשוף את עצמו ואת הזהות שלו השבוע באימפקט ושזה מתחת למסיכה יהיה TJ פרקינס ויותר מאוחר יגלו שיש עוד סואסייד באולם שגנב ת'זהות שלו ושניהם יכנסו לברול

והשני אמר שסואסייד יחשוף ת'זהות שלו מתחת למסיכה ויהיה TJ פרקינס ויותר מאוחר יגיע עוד סואסייד שיתברר שהוא קשור לאייסס & אייס ויש מצב שיתגלה בתור AJ סטיילס...

---

זה נשמע סבבה גם זה וגם זה אבל עדיף לקדם ת'סיפור של סואסייד כמו שהיו צריכים לעשות מזמן (דמות מעניינת) ולהחזיר מתחת למסיכה מתאבק אולד סקול שהיה בארגון ויוצא נגד כל החבורה זה יותר מעניין משרוף את זה על רגע עם סטיילס לא? יותר מעניין

Evil Guy

New member
מה שיהיה זה ככה:

יהיה קרב משולש בין סואיסייד קני קינג וסייבן על החגורה (מה שאומר, גם על הזכות להמיר אותה בקרב נגד בולי ריי בדסטניישן אקס)

המנצח יהיה סואיסייד. בהמשך התוכנית הוגאן יגיד שזה היה סואיסייד מזוייף, והוא דורש לדעת מי היה מתחת למסיכה כשניצח.

בסוף יתברר שזה אריס.

לדעתי?
יכול להיות מיין איבנט פסיכי לגמרי בבאונד פור גלורי אם אריס ינצח את בולי ואייג'יי ינצח בסדרה.

Cry to the Sky

New member
בינגו! גם חשבתי על אריס

יותר הסתדר לי בראש בגלל הדמות של הנוכל שיש לו שמנסה לקמבן את כולם/או רוד יענו ששניהם יהיו סואסייד מזויף אחד שיחזיקו באליפות יחד חח

בקשר לסטיילס והBFGS? נראה לי ששוב ידפקו את זה ברגע האחרון כמו שהיה עם ג'ו שנה שעברה אבל הלוואי שזה יצא לפועל יכול להיות אש

xcalibur

New member
זה נשמע אדיר לגמרי!

אני רק מצטער שקראתי את זה.
די בטוח שהייתי בהלם לגמרי אם הייתי רואה את זה קורה :p

Sandro

New member
סוף תוכנית אדירררר

פשוט הופתעתי בטירוף מאריס! אף פעם לא אהבתי את הרעיון של מתאבק במסיכה ולא הבנתי מה הקטע, אבל זה באמת היה תסריט גאוני ומפתיע.
שאר התוכנית היה קצת פושר.
מגנוס ורוד שיעממו למוות.
קרבות הנשים - אני חושב שvelvet בחורה ממש חמודה ומתהדרת בגוף נדיר, אבל היא פשוט לא מתאבקת טובה..
מזה הקלוזליינים המחפירים האלה? שמישהו ילמד אותה לעשות קלוזליין..
העם דורש קרבות של גייל קים, המתאבקת הכי טובה שיש היום, אולי גם קצת הארדקור.

Evil Guy

New member
לא חושב. לדעתי הסיבה היחידה שהחזירו

את סואיסייד זה בשביל האנגל הזה.
TNA כבר הוכיחו לנו שהם טובים בתכנון קדימה...
ולאור העובדה שזו לא תוכנית לייב, ותוצאות רצות באינטרנט כבר שבוע,
למה לא להראות משהו שכביכול אמור להיות רגע גדול (הזכייה של סואיסייד) ולומר לנו שהחלק הטוב עוד לפנינו?

lax5150

New member
ובהחלט כך היה

אני ידעתי במי מדובר.
למרות עדיין היה רגע נפלא שבוצע בצורה מושלמת!!!!

לגבי החשיפה עצמה, יכלו למשוך קהל בלי לתת 75 אחוז מכל האנגל.
היה אפשר לצמצם חשיפה של מנצח הקרב ולהותיר סקרנות שתוביל לצפייה.

xcalibur

New member
יש רק בעיה אחת עם כל זה

אם התוכנית מוקלטת, אז סביר מאוד להניח שאנשים הדליפו החוצה במי ובמה מדובר.
זו הייתה צריכה להיות תוכנית LIVE ללא שמץ של ספק.

Bulgarian Lion

New member
חדשה קצרה

ה-WWE אמרו שמהיום והלאה אסור למתאבקים להשתמש בכיסא כדי להכות בעזרת הכסא בראשו של המתמודד מולם.
הנוהל החדש נדרש כיוון שבזמן האחרון הרבה מהמתאבקים סבלו מזעזוע מוח מאותן מכות.
ה-WWE אמרו שכל הפרה של הנוהל החדש עלול לגרום להשעיה מיידית או קנס.

Bulgarian Lion

New member
פרטים נוספים באותו נושא

דווח הרגע שרנדי אורטון ודניאל בראיין נקנסו בעקבות המכות לראש שנתנו אחד לשני הקרב רחוב שהיה להם בראו האחרון.
הסכום הקנס לא פורסם.
אבל דווח גם גם טריפל H ואנדרטייקר כבר נקנסו בעבר. מכייון שברסלמניה 27 הם השתמשו ב"אופן לא חוקי" בכיסאות.

METAL15

New member
וזו בעצם החדשה

החוק קיים כבר הרבה זמן, החדשות הן שאורטון ובריאן נקנסו, ולפי מה שאורטון צייץ זה סכום לא קטן.

למעלה