חדשות ראש 1

חדשות ראש 1 ../images/Emo70.gif

---אוקייי
----אז גם השבוע ראש 1 פרסמו כתבה קטנטנה על שאקירה...
---הכתבה זה על משהו ממש לא צפוי,משהו שאני אישית לא האמנתי על שאקירה.
===שיפוץ כללי: "בראיון שהעניקה למגזין "טין פיפול",הודתה שאקירה שהיא התלבטה אם לעבור ניתוחים פלסטיים.(
)."חשבתי על כל מיני דברים,כמו לשפץ את החזה,את הגבות ואת השפתיים שלי",אמרה הכוכבת הלטינית."אמרתי לעצמי שאני צריכה לעבור את הניתוחים האלה,כי אני חייבת להיראות במיטבי בשביל המעריצים שלי.בסופו של דבר הגעתי למסקנה שאף אחד לא מושלם,ושהמעריצים ימשיכו לתמוך בי בתנאי שאעשה מוזיקה טובה,לא משנה איך אני ניראית."הנה בחורה עם ראש על הכתפיים! *לדעתי,זה ממש לא בסדר שהיא בכלל חשבה על זה,ובכלל,אם היא כבר חושבת על מה לשפץ,היא בחרה את הדברים שהיא הכי לא צריכה. השפתיים שלה-מהממות ומגרות! =]] הגבות שלה-הלוואי עליי גבות כאלה (מי משפץ בכלל גבות?!) החזה-הוא אמנם קטן,אבל למה היא חשבה שאם הוא יהיה גדול יעריצו אותה יותר? היא צריכה לשדר את המוזיקה שלה וזה מה שהיא עושה ועשתה,תודה לה') ולא את הגוף שלה,לאומת מפורסמות אחרות. *לפחות היא הבינה מספר דברים חשובים,שבאמת מעריצים אותה בגלל המוזיקה שלה,ולא בגלל דברים אחרים,ושככה זה יישאר לנצח!!
----טופ 10: אז ככה,שאקירה שלנו עלתה מהמקום ה-7 למקום ה-6 (בזכות מי שהצביע,כמובן) אבל,היא הייתה כל כך קרובה למקום הראשון בשבועות שעברו,אז ביחד נצליח להעלות אותה חזרה.
כדי להצביע לשאקירה יש לשלוח ב-SMS "זמרת 6" למספר 8686. תצביעו!!!
===יום טוב לכולם =]]

12ShakirA12

New member
טוב שהיא לא עשתה לעצמה כלום../images/Emo70.gif

היא לא צריכה את זה פרה נאדההההההההההההה
ונצביע

El Argentino

New member
חחח... מה קרה ל"ראש 1"?

או שלא כותבים עליה או שכל שבוע מפרסמים משהו (לעיתים שקרי) תודה לך!

El Argentino

New member
לגבי זה אין לי תשובה מדויקת

עדיין לא קראתי את הכתבה המקורית כך שאני לא יכול לומר שזה אמת או שקר אבל לא חסרים דברים שקריים שכתבו עליה!

למעלה