חדשות ראש 1

חדשות ראש 1 ../images/Emo70.gif

טוב,הסיוט שעברתי מאחורי,עדיין קשה לי להתאושש אבל זה לא מונע ממני לעשות את "חדשות ראש 1"
אז ככה. "ראש 1" מאוד מאוד אוהבים את שאקירה בזמן האחרון,והם כותבים עלייה די הרבה לאחרונה. ולהלן 2 הכתבות: בחלום הלילה: "רוצים לגלות את הסיבה האמיתית לדואט של שאקירה ו-ווייקלף ז'אן בלהיט החדש והמקפיץ "היפס דונט ליי"? אני לא רוצה שתחשבו שאני מאמינה באמונות תפלות או משהו,אבל חלמתי על ווייקלף בלילה לפני שנפגשנו וידעתי שאנחנו צריכים לשתף פעולה",אמרה שאקירה."במקביל, ווייקלף פנה למנהל שלו וביקש ממנו שיארגן לנו פרויקט משותף,ולמחרת יצרו איתי קשר".זה היה צירוף מקרים מדהים,אולי אפילו גורל!" טוענת הזמרת.אולי תמלאי בשבילנו לוטו השבוע?" והנה עוד כתבה המיוחסת לאותה התמונה. להקת הבית: "שאקירה הוזמנה להופיע בחלק האמנותי של "אמריקן איידול",כדי לתת השראה למתמודדים הצעירים.אולם כשהכוכבת הלטינית שמעה שמפיקי התכנית לא מעוניינים שהיא תופיע עם הלהקה הקבועה שלה,אלא עם הנגנים הרגילי של "אמריקן איידול",היא נשארה נאמנה ללהקתה ואיימה לא לעלות על הבמה כלל וכלל.בסופו של דבר הושגה פשרה:שאקירה אמנם הופיעה עם נגני הבית של התוכנית,אולם חברי הלהקה שלה קיבלו תשלום כאילו שהם הופיעו.הלוואי עלינו להרוויח כסף בלי לעשות כלום!" -דווקא לפני מספר ימים מישהו פרסם פה כתבה דומה לזאת (הכתבה השניה) אבל שם אמרו כי היא כן הופיעה עם להקתה,תאמינו להמ שתרצו
- טופ 10: אנשים,שאקירה ממשיכה להדרדר,או ששבוע שעבר לא הצבעת,או שהצביעו לא מספיק אנשים,אך שאקירה נשארה במקום ה-7,אמנם לפני שבועיים היא הייתה במקום ה-4! כדי להצביעה לה ולעזור לה לעלות שלחו SMS שכתוב בו "זמרת 7" למספר 8686. ו..זהו לשבוע הזה,נקווה שהיא תעלה בקטגוריה. חג שמח לכל הפורום!
-תמונה- התמונה זו התמונה שצילם וגזר Green Day 1,והזכויות שמורות לו
-------------> |שמאלה|

12ShakirA12

New member
תודה../images/Emo63.gif

ואני העליתי את הכתבות האלו לא מזמן
בקשר לטופ 10 - הצבעתי

למעלה