חדשות ערוץ עשר באינטרנט

hornk

New member
חדשות ערוץ עשר באינטרנט

שלום רב. תקציר: יש לי בעיה בקליטת שידורי טלוויזיה באינטרנט באתר נענע וואללה, יש לי IE 6.0.2900.2180 שפועל על XP SP2. אני סטודנט ללא טלוויזיה, שאוהב לראות את התכנית המוצלחת "לונדון וקירשנבאום" באינטרנט. אפשר לראות אותה דרך אתר וואללה או אתר נענע. זה כבר כמה שבועות שהקישור מאתר וואללה לא עובד - זה מראה מסך שחור וכותב ready, אבל לא מראה את התכנית. המשכתי לצפות בתכנית באתר נענע, עד שלפני יומיים גם זה הפסיק לעבוד. נזכרתי שהתקנתי לא מזמן עדכון ל Flash Player שלי, וחשבתי שאולי זה מה שהרס, אז שיחזרתי את המערכת למצב לפני שבוע (ובאמת בהפעלה מחדש הוא הציע לי לעדכן, וסירבתי כמובן) וזה לא עזר. יש לכם רעיון מה אפשר לעשות? אתם חושבים שאולי כדאי לי לנסות ולהתקין את גרסה 7 של IE? זה מסובך\מסוכן? בתודה מראש, קובי

hornk

New member
פיירפוקס

אגב, אני אוהב לעבוד עם פיירפוקס אבל שם זה אף פעם לא עבד לי אז אם למישהו יש עצה איך שזה יעבוד שם זה יכול גם לעזור הרבה. אני גם מצרף את הקישורים לאתרים הנידונים: http://news.nana.co.il/Category/?CategoryID=10634 http://news.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=ch10

DToNAToR

New member
נסה את זה

כנס לבד ל windows media player תקיש CTRL+U ותדביק את הכתובת הזאת: mms://tenWGD.walla.tv/10

hornk

New member
תודה

תודה רבה על התשובה. זה לא עובד עם המדיה פלייר (שבכלל עושה לי בעיות ולא עובד כי העותק של הווינדוס לא מקורי) אבל נראה לי שזה יעבוד בVLC ). אתה יודע אולי איפה אני יכול למצוא קישורים אחרים כאלה (נניח, לחדשות ערוץ שתיים או דברים אחרים) - הכוונה לכתובות כאלה שאפשר להדביק ב VLC ולראות טלוויזיה?

nisso167

Member
מנהל
בוקר טוב --

מתוך תקנון הפורום. ישנה בעיתיות מסויימת, בהמשך התמיכה, בגלל עותק המערכת שלך. הערה חשובה: הפורום אינו מעודד גניבה של תוכנה (או סרטים) ולכן העברה של כל שיטה לפריצה, העתקה או שימוש לא חוקי בתוכנה אסורים. כאן אנחנו מכבדים את החוק ואת זכויות היוצרים. הפורום לא יעזור לך להיות עבריין, והעושה זאת בפורום חושף את עצמו מבחינה משפטית לתביעות וכו'.

hornk

New member
מה בין גשר לבירה נשר?!

מהיכן הידע הזה על התוכנות שברשותי, ולמה אתה מסיק שאני מבקש ממכם לעזור לי להיות עבריין או כל דבר דומה?

nisso167

Member
מנהל
ערב טוב.

קבל ציטוט שלך. " כי העותק של הווינדוס לא מקורי. מצטער, גם אתה, אם יבוא מישהו לפניך, ויצהיר "אמנם המכונית שלי גנובה, אבל איך מנקים קרבורטור?" ולא משנה כרגע, אם האיש גנב את המכונית, או קנה, או אפילו קיבל אותה במתנה. ואם תטען נגד ההתחסדות, אשיב לך, הרבה אנשים עושים פיפי בבריכה. תופסים את אלה העושים זאת מהמקפצה... איך תגיב? ועכשיו תגיד לי אתה, אם יש קשר.

hornk

New member
מצטער

הצדק איתך. טעיתי, לא קראתי את הודעת התודה לפני שהגבתי. הייתי צריך לכתוב שכנראה נפלתי קרבן להונאה (נכון אגב, התקינו לי את העותק במעבדה בה תיקנתי את המחשב פעם). בכל מקרה, נדמה לי שהבעיה בה ביקשתי עזרה לא היתה ממש קשורה לחוקיות העותק שברשותי. בברכה, קובי

nisso167

Member
מנהל
מודה ועוזב..../images/Emo140.gif

ולהבא, שים לב. אף אחד כאן לא שואל אותך מאיפה המכונית אותה אתה נוהג... עצם ההכרזה שלך על אי החוקיות, חייב אותי התיחסות שכזאת, אלו החוקים. מקווה,שלהבא, תפיק מהפורום יותר.

DToNAToR

New member
שלפתי את הכתובת הזאת

מהעמוד עצמו שהבאת בוואלה ...

למעלה