חדשות טובות

תיתחדשו לולי על המכונית

ומזל טוב לביתך על כניסתה להוסטל אני מקווה שהיא תהיה מאושרת שם ודברים יעלו על דרך המלך כול הכבוד

לולי90

New member
תודה לכולם!!!

על המילים החמות. ועידוד..יש לי שאילה בקשר להוסטל: איך עדיף לעבור? פשוט לעבור יום אחד וזהו? או אולי כמה ימים לבוא לכמה שעות להכיר את הדיירים ואת המקום ורק אז לעבור? כי בת שלי נלחצת כי היא לא מכירה אנשים שם ואת הסביבה...ואיך בכלל עושים את זה? כי איתי לא דיברו ואני סתם מדמיינת...לא יודעת מה השיטות שלהם...

לולי90

New member
חדשות טובות

הוספתי את ההודעה הזאת בשרשרת אחרת וכנראה היא קצת "נעלמה"..אני מוציאה אותה עכשיו כהודעה חדשה כי אתם חייבים לקראו את זה!!! אז ככה: 1.שבוע הבא מקבלים אוטו (חדש ולא היה לנו בכלל)שהזמנו לפני חודשים וחיכינו עד עכשיו-נשארים בלי גרום על הת... עבל זה שווה!!!סוף-סוף נוכל לקחת את הילדה מתי שרוצים ולהחזיר מתי שרותים והמון-המון דברים אחרים יהיו הרבה יותר פשוטים ונגישים... 2. שבוע שעבר אני והילדה היינו בפגישת התרשמות בהוסטל-זה הוסטל הראשון שהלכנו עליו שהוא הכי מתאים לנו מבחינת המיקום -זה הוסטל צעירים ברחובות(מול תחנה מרכזית) וגם אומרים שזה הוסטל טוב...היום הייתי בפגישה אצל מנהלת מחלקה ורופאה מטפלת ועו"ס ונאמר לי שביתי התקבלה להוסטל הזה!!!!וכבר קבעו לנו ועדת סל שיקום ל23.12 וכנראה זמן קצר אחרי זה היא עוברת!!!!ביתי קיבלה את זה טוב היא אמרה שהיא מתה לעוף מב"ח אבל מפחדת...אני מקווה שאם היא תרגיש לא מוכנה בסוף חודש יתנו לה עוד כמה שבועות להתרגל למחשבה.קצת מהר מדי כל ההחלטות האלו נופלות עלינו אבל כבר חיכינו להתחיל את התהליך כל כך הרבה זמן אז מה אולי ככה יותר טוב.???אני מקווה לעבור את התהליך העברה בשלום היחסי ובלי הרבה בלגן (והתקפים)להשתנות לטובה ....

זריחה 2

New member
הוי לולי לולי..

הלוואי ויכולתי לכתוב ולענות לך ממקום של ידע ונסיון אולם,לצערי,התבדתי עם כל התקוות שאי פעם היא תסכים ללכת להוסטל..... בשבושונית כתבה פעם על, איך לבחור הוסטל שהוא טוב,איך לבדוק.... אני בטוחה שהיא תגיב לך ,ברגע שתקרא את שאלתך.. יום נפלא..

ד קובי

New member
מזל טוב לולי ../images/Emo73.gif תתחדשו וברכות לבת ../images/Emo23.gif

איזה יופי לשמוע דברים טובים על הבוקר זה עושה טוב בנשמה מאחל לכם להנות מהרכב החדש סעו בזהירות מאחל לבת העברה נעימה וקליטה מהירה בהוסטל שיהיה לה המונמון בהצלחה יקירתי

לולי90

New member
תודה קובי

על ההתייחסות וברכה...מקווה שהדברים השתפרו...כנראה את החדשות שלי שהם כל כך חשובות בשבילי לא מעניינות כאן אף אחד חוץ ממך...ממש התעכזבתי שלא קיבלתי בכלל תגובות...אני כבר כמעט שלא רואה טעם להיות פה....

זריחה 2

New member
לולי יקרה.../images/Emo23.gif

את צודקת בסיבות להתאכזבות, אולם,הפורום אינו ממש פעיל,היו ימים שכתבנו יותר וישנם תקופות שפחות, אני מניחה שכולנו בתוך קלחת מסויימת אולם,מאותה סיבה שלא קיבלת תגובות,רוב הכותבים פה אינם משתפים.. אנשים נכנסים פחות...אני בטוחה שלא קיבלת תגובות לא מתוך חוסר פירגון או התעלמות מוחלטת, אלא משום שהפעילות פה היא כרגע ממש מצומצמת.. החדשות שלך הן כן מעניינות ובמיוחד כשהן טובות.. מקווה שאכן המצב אצלכם ישתנה מעתה לטובה,ומאחלת מכל הלב מזל טוב והצלחה..

למעלה