חדשה

• פותח הנושא brkn
  • פורסם בתאריך

brkn

New member
חדשה

אני בת 31 יש לי 2 ילדים הריון רגיל בלי בעיות, כבר שנה וחצי שאני מנסה להרות אחרי שנה ביצעתי את הבדיקה הראשונה, צילום רחם בצילום אמרו לי ששני החצוצרות שלי סתומות ולפי דיברי הרופא אין מה לעשות רק הפרית מבחנה . פניתי לרופא פרטי ששלח אותי לצינטור חצוצרות אחרי הצינטור הכל היה תקין, ועדיין אין הריון ,התחלתי החודש עם איקקלומין אני צריכה לקבל מחזור ביום שבת שאלתי יש לי רגישות פפיטמות של השד זה אומר משהו למרות שאני לא אופטימית כי היה לי אתמול כאבי מחזור ביצעתי היום בבוקר בדיקת הריון ביתית וכמובן שלילי האמת שאני מיואשת .

ברוכה הבאה לשהות קצרצרה

קודם כל מצבך הרבה יותר טוב מרובינו יש לך כבר 2 ילדים הגוף שלך יודע להיקלט לבד להרין גם בלי עזרה. אז זה כבר חיובי. לגבי כאבי הפיטמות ההורמונים גורמים לכל מני תופעות חלק בכאבי שדים כאבי מחזור רגלים קפריזות וכו'. אני מקווה ששהותך כאן תהיה קצרצרה. בכול מקרה איקוקלומין לא מומלץ לקחת יותר מ 4-5 חודשים בהצלחה

רק הערה קטנטנה

זה שיש לה שני ילדים, זה אומר שהגוף שלה *ידע* להכנס להריון בלי עזרה, זה לא בהכרח אומר שזה המצב גם עכשיו.... יש דבר שנקרא "אי פוריות משנית" - אי פוריות שמתפתחת באמצע החיים מסיבה כזו או אחרת, אחרי עבר של הריונות ספונטניים. יש כמה וכמה בנות בפורום "הורים בטיפולי פוריות" שזה מצבן. אז רק רציתי להעמיד דברים על דיוקם. עתליה

למעלה