חדשה!

פינל

New member
חדשה!

היי כולם! אני חדשה כאן, לא ראיתי את הסידרה נארוטו ויש לי שאלה בקשר לזה: אני לא יודעת אם כדאי לי להוריד את האנימה, מה אתם אומרים? (אני ממש אקבל פה דעה אוביקטיבית..) בכל אופן אשמח לשמוע את דעתכם!

Hikaru

New member
שלום ^^

ברוכה הבאה :)!! איך קוראים לך? בת כמה? חח נמ אני חן ^_^, בן 16 כדאי מאוד להוריד את האנימה, היא מאוד כיפית. אבל אני אישית מעדיף את המנגה x.x;. בכל מקרה אני גם קורא את המנגה וגם רואה את האנימה.

kikome

New member
היי ^___^

דעה אובייקטיבית לחלוטין: כדאי לך להוריד את האנימה. אלא אם כן את בנאדם שלא אוהב סדרות ארוכות... או אלימות... או אנימה
(כן, גם אני מופתעת שיש כאלו)

Kurayami

New member
שלום!! :)

ברוכה הבאה! אני גיא בן 17.5... ולדעתי..כדאי לך מאוד לראות את האנימה!... (לא מומלץ להתחיל ישר מהמנגה) אם את אוהבת קומדיה / קצת אקשן ומתח את תאהבי את הסדרה הזאת מאוד .. וכמובן שכמו כל פאןגירל *חובש קסדה ותופס מחסה* בטח גם את תתאהבי בדמויות שם כמו כל הבנות פה בפורום..

אשכרה.

צריך לראות 19 פרקים ראשונים של האנימה ואז לקפוץ למנגה ואחרי שמסיימים עם זה להמשיך את האנימה.. לדעתי לפחות (אה, ולא לפספס את פרקים 47-50 3:)

dndboy

New member
../images/Emo103.gifבורכה הבאה קודם כל =]

עכשיו בקשר לסידרה... יש לי את כולה על דיסקים עכשיו כל בנאדם שהבאתי לו את ה-8 פרקים הראשונים ישר ביקש את כל השאר (אנחנו כבר ב126) וראה את זה תוך שבוע =] אז כן כדאי לפי דעתי ולא רק בגלל שאני המנהל P=

Kawaii Me

New member
כן תקשבי לעמרי=] ../images/Emo29.gif

וברוכה הבאה, מועדון "דאטביו" בע"מ ^_^

למעלה