חדשה

ליליי32

New member
חדשה

היי אני חדשה כאן ויש לי שאלה
אני ובעלי מנסים מספר חודשים להיכנס להריון אך תמיד מפספסים את הביוץ בשל טבילה במקווה , הרופא רשם לי אסטרופם
במשך 3 חודשים. לפני חודשיים המחזור התחיל להשתגע להגיע כל שבועיים והיה קצר מהרגיל , עשיתי שוב פרופיל הורמונלי ואיזשהו ערך שאני לא זוכרת כרגע יצא מעט גבוה וזה מראה שאני מתחילה להזדקן
ועל כן עברנו לצטרוטייד. נאמר לי כי את הזריקה עליי להזריק ביום הראשון של המחזור היו לי חמישה ימי כתמים ורק עכשיו התחיל לי דימום (לא כמו שהייתי רגילה) ואני מתלבטת האם ללכת למרם פה לעשות את הזריקה או להמתין למחר בבוקר? תודה למי שקרא הכל

פאשון

New member
נשמע לי תמוה..

בדרכ מתחילים עם איקקלומין כדי להסדיר מחזור למקווה. ועוד לא שמעתי על טיפול עם צטרוטייד רק בשביל הסדרת מחזור. גם לא ברור איזה פרופיל הורמונלי עשית ומה יצא גבןה וכמה....
באופן כללי לפי הרופא שלי יום ראשון נחשב היום הראשון שבו יש הפרשה דמית. לא יודעת להגיד אם ללכת לעשות את הזריקה או לא. תעשי מה שהרופא אמר...
השאלה היא האם את מטופלת אצל רופא פוריות או רופא נשים רגיל?

ליליי32

New member
המשך\

היי אני מטופלת אצל פרופסור פרחי למי שמכירה , וזה לא כדי להסדיר מחזור אלא כדי להאריך את הביוץ. לדבריו איקקלומין זה לשחלות פולציתיות ועוד משהו וזה לא המקרה שלי . והבדיקה זה HLP או משהו עם האותיות האלה

למעלה