חדשה

חדשה ../images/Emo98.gif

אין לי שמץ מה אני אמורה להגיד בהודעה הראשונה בפורום D= אז בכלמקרה אני חולה על פאניק, אני יותר מדי אובססיבית לגבי פריטי אוד, אני שומעת אותו כמעט כל יום לפחות פעמיים ביום ואת פיבר יו קנט סווט אווט לפחות פעם אחת ביום.. הייתה לי תקופה ששמעתי רק את פריטי אוד 4 פעמים ביום כל יום במשך שבוע
אני יודעת שהגזמתי אבל הייתי ממש מכורה
בכלמקרה מה נשאר לי לספר.. הא כן אני בת 12 באמצע נובמבר.. אני מראשלצ... ובסוף אוקטובר לכבוד הבתמצווה דודים שלי באים מUK בכבודה ובעצמה לבקר :) וכמובן שכמה מהמתנות יהיו חולצות וכפתורים של פאניק *________* *ריר** טובטוב.. אמ.. נראלי שזהו :] אה כן ואם למישהו יש מושג אם אי פעם הם באים לארץ אני אשמח כי אני ממש ממש רוצה ללכת להופעה שלהם ;;

3has3

New member
הלואו.

אני חנה, 14 וחצי, מזכרת בתיה [די קרוב אלייךP:]. אמ, הפורום הזה מאוד יבש אז את מוזמנת איכשהו לעזור להחיות אותוXD ופאניק לא מתכננים להגיע לישראל בקרוב. אולי בהשפעת סליפנוט וסימפל יתחילו להגיע עוד להקות אבל.. מי יודעP: בינתיים לא. חוץ מזה שהם איבדו המון[!] מעריצים כשפריטי אוד יצא. יש פה [בפורום] הרבה אנשים שלא שומעים אותם אבל נשארו [כבר עזבו אבל וואט אוור] רק בגלל האנשים אז.. אם יש לך חברים שכן אוהבים את פאניק את מוזמנת להזמין אותםP: וזהו, השתלבות מהנה ובת מצווה שמחהD:

למעלה