חדשה

AnGi14

New member
חדשה ../images/Emo9.gif

היי קוראים לי ליאור ואני בת 13 אמ...אני מעריצה של גוד שארלוט כבר די הרבה זמן והחלטתי להצטרף לפורום כי הוא נירהא לי ממש ממש ממש מגניב.... ולצלילי הדיסק החדש שלהם [שהיום קניתי אותו סופסוף!!] אסיים [פחחח] ומקווה לשהתלב פה
[חנפנית...] ליאור.

הה לא הצטרפת גם לMCR? לול

ברוכה הבאהP: אני שיר, 13 וחצי מראשון. השתלבות מהירהD:

AnGi14

New member
היי

נעים להכיר [את כולם כמובן] וכן הצטרפתי גם לפול אאוט בוי ואני גם בעוד פורומים ובקומונה חח... ותודה על קבלת הפנים

noy flat

New member
../images/Emo8.gif גמני חדשה...

היי!!!! קוראים לי נוי וכבר הרבה זמן אני "מעריצה" של גוד שארלוט... מקווה להשתלב...=] ד"א אתמול קניתי את האלבום החדש (סוף-סוף) ואני שומעת אותו ברגעים אלה...

i love xtina

New member
סליחה שאני מציפה אתכם בשאלות מבטיחה לא להרבה

זמן ... השיר {Jealousy (You're Gone זה שיר בונוס לאלבום החדש ?? והשיר THE RIVER בגירסה השנייה כמו שהם שרו ב-TRL היא גם בתור בונוס לאלבום החדש אם בכלל יש שירי בונוס באלבום הזה כי גם אני אתמול רכשתי לעצמי את האלבום החדש ונראה לי שהוא מזוייף למרות שהוא עלה לי 70 ש"ח ... ושאלתי כמה חברים והם אמרו לי שהוא לא מזוייף אייך אני יכולה ליבדוק אם הדיסק מזוייף או לא?? {הדיסק פשוט מושלם} !!

SainTonix

New member
כדאי שתקראי את זה:

ועל הדרך, את הנצל"שים, עושים להודעה הראשונה בשרשור, ובד"כ לאלה שתפוז מפרסמים.. לא באמצע שרשור כמו שעשית כאן.. להבא..

i love xtina

New member
ודבר אחרון חביבון באלבום החדש אין מילים

לשירים יש רק תמונות וכל אחד מן הלהקה כתב משהו נכון ?? וזהו נגמרו השאלות חחח מקווה שיש לכם סבלנות אליי ...

SainTonix

New member
חחח הוא לא מזוייף...

השירי בונוס האלה הם רק בגרסאות מסוימות, נגיד לאלה שקונים את הדיסק בגרסה היפנית, או מאתר BestBuy .. מכניסים לדיסק גרסה מסויימת של שיר כדי לגרום לך לקנות מהמקום הספציפי הזה.. בארץ אין דיסקים מזוייפים שמוכרים ב70 בחנויות גדולות מן הסתם, בשוק תוכלי בטח למצוא דיסק ב15 שקל ככה- ותראי שהוא מזוייף לפי העטיפה של הדיסק, הדיסק עצמו שלא מודפס עליו כלום..

למעלה