חדשה

Katia112

New member
חדשה ../images/Emo6.gif

אבל ממש לא חדשה באהבתי ללהקה , כמעט 5 שנים
אז אני קטיה בת 16 כמעטכמעט , ואני ממשממש אוהבת את סימפל מאז כיתה ו' כזה ואני כרגע בי' D: ולא הייתי בהופעות שלהם מסיבות טראגיות ביותר וגם בגלל אמא שלי , אז אפשר להצטרף?

בשמחהה!~ ../images/Emo60.gif|פטריה|

כפי שאת רואה הפורום בתהליכי שיקום.. XD אזז היי, אני נוי, 15 מר"ג [: אגב, יש מצב שיש לך קשר לנוע"ל (הנוער העובד והלומד) בגן יבנה כי היו לי קומונריות משם

ברוכה הבאה לפורום ../images/Emo24.gif

~ יאי יש פה אנשיםD: ~ אני לילי, י"ב, קריית מוצקין (; ואת בטח גם יודעת רוסית (לפי השם חחD:) אז גם אני, היי XD את מי מסימפל את הכי אוהבת? טוב כן אני יודעת שזה כמעט בלתי אפשרי לבחור^^
~סאבאחמסאב~

Dana SP

New member
ברוכה הבאההההההD: ../images/Emo69.gif

אני דנה בת 18, עוד 8 חודשים רכוש צה"ל T_T השתלבות נעימה D: ואת מוזמנת ביותר גם לבלוג www.simpleplan.2ya.co.il - כל העידכונים והחדשות, תפיצי אותו לכמה שיותר אנשים!!! D: וגם כמובן להצטרף לדף בפייסבוק Simple plan Israel ^^

Katia112

New member
חחחח מצחיק ../images/Emo6.gif

גלשתי בו עד לא מזמן , ואז עברתי מחשב ונמחקו לי המועדפים ושחכתי ממנו אבל עכשיו חזרתי אז D:

shaked2010

New member
הו ברוכה הבאה D:

שקד 15 כיתה י' D: חחח גם אני לא הייתי באף הופעה שלהם XD אני גם מעריצה אותם רק שנתיים.. XD

PerfectSP

New member
ברוכה הבאה <: ../images/Emo190.gif

אני יסמין, 17, יב ^^ ולאחרונה אני אדישה ביותר, כיוון שיש לי הרבה עומס XD

Tutix

New member
../images/Emo210.gif הלוו D:

אני גלי, 15 וכמה חודשים, כיתה י' ^^ וגמאני אוהבת אותם משהו כמו 5-6 שנים D: והאמת שגם אני פספסתי הופעה אחת מסיבות טראגיות >: חחח וברור שאת יכולה להצטרף וכמו שדנה כתבה את *מאוד* מוזמנת לבלוג הרשמי D: וגם להגיב שם, (כי משום מה לא זכור לי שראיתי אותך שם ואני בבלוג הזה הרבה זמן O: ) כי תאמיני לי שיש שם גם כן אנשים ממש מגניבים ששווה להכיר (;

למעלה