חדשה

RiMiK

New member
חדשה../images/Emo13.gif

היי לכולם, אני רימה, אוטוטו בת 18 (היומולדת שלי בהפרש של יום מהתאומים). אני פשוט מאוהבת בלהקה! וכמובן בג'ואל.. הבנאדם מדהים! אחת הלהקות הטובות ביותר ששמעתי, ומה שהכי יפה בהם, זה שהם חברים בין עצמם, מה שמתבטא במוסיקה שלהם. יצא לי כבר כמה פעמים להכנס לפורום אבל אף פעם לא כתבתי כלום. ועכשיו ממש התחשק לי לדבר על הלהקה עם אנשים אחרים, כי אני לא מכירה כ"כ הרבה שאוהבים אותם כמוני, ופה יש המון:) נכנסתי כרגע לאתר הישראלי של גוד שארלוט שפרסמתם פה ואני חייבת להודות שהוא ממש ממש ממש טוב! רואים שהשקעתם וזה מעולה שיש אתר ישראלי ללהקה המדהימה הזאת. ישר כוח! אני אשמח לתרום במה שאוכל. אני מקווה להשתלב פה, יום טוב לכולכם:)

SainTonix

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

תודה על המחמאות לאתר =] בזמן האחרון לפי הסטטיסטיקות הוא באמת פורח.. תהני

shoohy

New member
ברוכה הבאהD:../images/Emo93.gif../images/Emo129.gif

שוחי. 15 וחצי.

FIRE GODDESS

New member
את רואה את האדום בפורום? הוא

הוא הקים את האתר, ועיצב אותו בגלל זה כולם נכנסים אליו! :) תומר שולט! LOL בקשר ללהקה, העובדה שהם חברים טובים כולם גם הביאה אותי לאהוב אותם... אבל אני כבר לא נמצאת הרבה ואני עברתי את שלב הגווד שארלוטי, אני נמצאת במקום אחר כבר...אבל אני עדיין אוהבת את זה שהם נאמנים אחד לשני....ואין את זה הרבה אצל להקות אחרות...

FIRE GODDESS

New member
אה שכחתי שגם אני אדומה

לא התכוונתי אל עצמי התכוונתי לאדום השני

קרניjack

New member
באיזה "שלב את"?

מעניין אותי, אם זה לא אישי מדיי. כלומר, לא יודעת אם זה המקום, אבל מעניין אותי לדעת מה אנשים התחילו לשמוע אחרי גוד שארלוט, כי אני זוכרת שלפני המון זמן את כתבת שתמיד יהיה משהוא בג"ש שימשיך למשוך אותך ושתמיד תירצי להמשיך ולחפש עליהם חומר (ואל תשאלי אותי איך אני זוכרת דברים כאלה חח )

FIRE GODDESS

New member
נכון../images/Emo13.gif

אני אכן אמרתי את זה וזה רלוונטי גם להיום.... לפני ששמעתי אותם הייתי בנאדם אחר (לא משנה שזה גם היה בתחילת גיל ההתבגרות שלי ועבר המון זמן מאז) אני זוכרת תקופה לא טובה, מאז שהכרתי את GC הכרתי עולם אחר, פתאום היה לי משהו בחיים שיכולתי להצמד אליו ולהגיד "זה אני"...זה נשמע טיפשי אבל אני בנאדם כבד LOL אחרי שהתחלתי לשמוע את GC התחלתי לשמוע את כל להקות הפאנק (במיוחד הלא מוכרות כי אני מתה על להקות שאפחד לא מכיר כי זה מרגיש כאילו כתבו את המוזיקה רק בשבילך...גם אתם מרגישים ככה?)וגיליתי עולם של חברות, אני לא יודעת כמה מכם יודעים אבל להקות הפאנק עוזרות אחד לשני ומקדמות אחת את השניה וזה חיזק אצלי את המושג "חברות",(אני יודעת שאני מחרטשת לכם פה אבל אני בנאדם אחר בגלל מוזיקה) וגם היחסים של חברי הלהקה עם עצמם, המילים של השירים של GC בתקופת האלבום הראשון שני וקצת השלישי גרם לי להיות בנאדם טוב יותר איכשהו ובגלל כל זה קשה לי פשוט לעזוב הכל...יותר מהשירים של הלהקה, אהבתי הכי את תחושת החברות והנאמנות לחברים... לגבי השלב שלי, וסורי על הסיפור המתמשך, אני עוד מעט בת 18 (חצי שנה), אנשים משתנים, הטעם משתנה, אני עדיין אוהבת פאנק אבל שירים מסויימים, אני שומעת בעקרון אותו דבר (סוגים שונים של רוק) אבל רוב השירים שאני שומעת תלויים בשיר עצמו למרות שיש להקות מסוייימות שאני שומעת את כל השירים שלהם.... וואי איזה מגילה....אגב יש לי תאריך גיוס 14 ליולי 2008

SainTonix

New member
../images/Emo45.gif מסכים לגבי ההתחלה

גם אצלי זה היה ככה, מגוד שארלוט התפתחתי לשאר הסגנונות - וכל מי ששמעתי ואהבתי, עדיין נשאר בפלייליסט שלי. האמת שהאלבום השלישי היה הכי משמעותי בשבילי ושינה המון.. הרבה מבחינת תפיסות וכאלה.. ומה שאני אוהב בלהקה זה גם , כמה שהם מאוחדים , וכמה שהם נהנים ואוהבים את מה שהם עושים, הציניות של בנג'י וג'ואל.. בקיצור, זאת הלהקת "ילדות" שלי שאני לא חושב שאני אשכח כל כך מהר =]

קרניjack

New member
בהצלחלה בגיוס!

זה נראה הרבה יותר מפחיד ממה שזה נשמע...אבל חפיף עובר, זה כזה ל-א משהוא מיוחד. וכן, גם כשהלהקה היא לא מוכרת זה מדבר יותר אלייך...גם אני ככה חושבת.

EleVaTioN

New member
הא הא ../images/Emo129.gif

חודשיים לפני שאני משתחררת! (נו הייתי חייבת) שיהיה בהצלחה עם הגיוס! עברת איזהשהם מיונים? יודעת לאן את מתגייסת?

למעלה