חדשה.... שלום לכולם...

shabluly

New member
חדשה.... שלום לכולם...../images/Emo60.gif

שוטטתי לי בפורומי תפוז ושם מתחת לפורום צופים מצאתי את הפורום הקט הזה והחלטתי להיכנס בשביל לדעת מה הולך פה, קראתי כמה הודעות, את הודעת המנהלת וחשבתי לעצמי שזה הפורום בשבילי... קצת רקע עליי(או יותר נכון הרבה רקע עליי): אני וההורים שלי לא ביחסים גרועים בכלל למרות שהם לא יודעים עליי כלום אבל זה לא ממש מזיז לי, החבר הכי טוב שלי זה המקלדת ואין לי בעיה עם זה. אמא שלי לא עובדת- אין לנו בעיות כלכליות או משהו היא פשוט לא עובדת כיוון שלא היה לה טוב בעבודה שלה, בחירתה האישית. אבא שלי עובד בחול- כלומר הוא גר בחול וחוזר הבייתה כל יום שישי ונוסע שוב לחול בראשון בערב או בשני בבוקר. לי אישית השיטה של "דברו עם ההורים" נראית לי ממש לא הגיונית הרבה יותר קל לעשות מלהגיד. עכשיו על עצמי ולא על ההורים שלי: אני כותבת, גולשת באינטרנט(פשוט ה-מ-ו-ן), צופיצניקית מושבעת, משועממת לרוב, אוהבת לקרוא, ישנה הרבה!!! אם יש עוד שאלותתשאלו ואני אענה כמיטב יכולתי

גם אני חדשה ../images/Emo13.gif

קוראים לי שמרית, בת 14 מאיזור השרון. ולמה אני פה? כי כמו לכל מתבגר/ת, גם לי יש בעיות עם ההורים שלי ובכלל.. נראה לי שהולך להיות פה כיף
זה הכל,

*neta*

New member
ברוכות הבאות ../images/Emo24.gif ../images/Emo39.gif ../images/Emo70.gif

אני נטע, 16 ויומיים, וגם לי יש הורים עם קטעיים לא מהעולם הזה..

../images/Emo24.gifברוכה הבאה!!!../images/Emo24.gif

אני הצטרפתי לפני יום (?
?). קוראים לי כריסטינה ואני בת 13 מפ"ת. נעים להכיר אותך!
ספרי קצת על עצמך....
ועוד משהו, אם בא לך לדבר איתי או משהו ואם את רוצה (ויש לך אומץ
) להכיר אותי: איציק:167447325 אימייל: [email protected] תעשי חיים מתוקה!!!! זה אחלה פורום!!!!! וגם ל"מכושפת", ברוכה הבאה!!!!!!
אני מקווה שתהני פה!!!!! איך לא?
וכמו שכבר אמרתי, למי שבא לדבר איתי אז..... פשוט תראי למעלה את האיציק שלי ואת האימייל! אז מקווה שיהיה לך כיף!!!!

shabluly

New member
אתם זריזים... תגובות לאח בצבא ומחשב

בת 13 ושם.... בינתיים שבלולי... ראיתי פה כמה הודעות בעמוד הקודם שרציתי להגיב עליהן: העניין של המחשב: תאמרו תודה!!!! לאבא שלי יש לפטופ אז הוא לא נוגע במחשב שלנו... אבל... וזה אבל גדול.... יש לי שתי אחיות שאחת מהן נמצאת כרגע הרבה בבית(היא בשלב של אחרי צבא לפני טיול אחרי צבא) ואחות שנייה בכיתה י"א ושתיהן אוהבות את המחשב... לא כמוני אבל עדיין... לאחרונה(הכי גרוע) גם אמא שלי התאהבה במחשב ונמצאת שם לא מעט, לפני יומיים אפילו ניסיתי ללמד אותה לא לסגור את האיי סי קיו עם איקס למעלה אלא ללחוץ על אוף ליין, פעם הבאה שהיא נכנסה היא שכחה מה לעשות וויתרתי על העניין. מה שמלחיץ בנושא הזה שיש לי תיקייה עם שירים וסיפורים ודברים נורא אישיים כלומר דברים שהיא לא יודעת עליהם ואני לא רוצה שתדע ואפילו אם בפוקס היא תקרא את זה אני אתאבד... מה עוד שפעם אחת הייתה לי תיקייה עם שירים שהורדתי בשביל לעשות לחברה טובה שלי דיסק ליומולדת... אחרי כמה זמן שסיימתי להוריד את השירים ורציתי להכין את הדיסק... אין תיקייה... כנראה שלא ברור איך מישהו העביר את התיקייה לתיקייה של אמא שלי והיא מחקה אותה... כלומר כל העבודה הקשה הלכה לפח!!!! בקשר לאח שנכנס לצבא... כשאחותי נכנסה לצבא כל השיחות בבית היו על צבא פה צבא שם אבל תכלס אחרי שמתרגלים לזה, זה עובר, אני העדפתי את אחותי בצבא, לראות אותה כל סוף שבוע שני גרם לנו לא לריב כמו שאנחנו רבות עכשיו כשהיא בבית כל הזמן... גררר.... עוד מעט היא נוסעת לחו"ל ואני אחזור להתגעגע.... אני יודעת שסטיתי מהנושא אבל רק שיתפתי אותכם בדברים כלליים עליי... מי שהגיע עד לפה צריך לקבל פרס(ולא אין פרס!!!)

Pink Punk Girl

New member
היי שבלולי ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo24.gif

קודם כל ברוכים הבאים !! חוצמזה רציתי להזהות איתך במשהו .. אבא שלי גם נוסע המון לחו"ל .. גם לו יש בית בחו"ל + עבודה ואני גם לא מתראה איתו הרבה .. הוא נוסע חודש-חודשיים ושם ואז בא לחודש-חודשיים לכאן .. זה קצת קשה אבל בכל מקרה זה עדיף כי אני רבה איתו הרבה מאוד .. אז שוב ברוכים הבאים תהני בפורום ושתפי אותנו בכיף !!

ברוכה הבאה../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo16.gif

בקשר למחשב- אולי תעשו לכל אחד USER? (אם יש WINDOWS 2000/XP). ההורים שלי ואח שלי יודעים טוב טוב שבמחשב שלי לא נוגעים, וגם לכל אחד בבית יש מחשב (אמא שלי לא משתמשת בו, אז אני מנסה לעשות עליו ניסויים כימיים וביולוגים
).
ניר

shabluly

New member
יש XP אבל....

לאחר נסיון בלתי מוצלח לעשות לכל אחד יוזר משתי סיבות: החסימה בין היוזרים היא לא מקסימלית, כלומר, אני יכולה מיוזר אחד להכנס לכל הקבצים של יוזר אחר למרות שלדעתי אף אחד במשפחה שלי חוץ ממני יודע איך... השנייה היא שיש המון תוכנות/ משחקים/ דברים שהורדתי שפוט לא מותקנים ביוזר השני ואין לי סבלנות להוריד שוב את התוכנות האלו וגם להתחיל מחדש רשימה של איי סי קיו אז פשוט ויתרתי על הרעיון...

../images/Emo32.gifזה שאת יכולה זה רע? ../images/Emo3.gif ../images/Emo16.gif

אני לא יודע בידיוק על מה לוחצים ב-XP (אני מכור רשמית ל-WIN2000
), תגדירי את המשתמשים האחרים כ-POWER USERS. ככה הם לא יוכלו לראות את התיקיות האישיות של האחרים. ADMINISTRATOR יכול לראות הההההההכל, וגם להתקין דברים לכולם. את יכולה להיות האדמיניסטרטור, כדי לחטט בקבצים של אמא
. עשיתי עם בן-דוד שלי במחשב שלו יוזרס, היית צריכה לראות את החיוך שלו כשהוא ראה "ACCESS DENIED" מופיע כשהיוזר של אמא שלו מנסה להגיע לתיקיה שלו
.
ניר

shabluly

New member
ועכשיו שאני אבין???

ADMINISTRATOR יכול גם לקרוא את התוכנות שהותקנו ביוזר אחר?

*neta*

New member
אני היחידה שאמא חושבת

שלמחשב יש כונן אחד, למרות שיש שלושה?
ככה אמא בטוחה שהכל מרוכז בכונן סי הכונן ה"יחיד" של המחשב..ולא מגיעה לקבצים שלי. מה גם שלרוב הקבצים שלי יש סיסמא..רק למקרה שהיא תסתקרן או משהו.. חוצמזה, אני פעם גם תפסתי כמה קבצים לא ראויים לצפייה אצלה בתיקייה, כך שהיא לא יכולה לבוא אלי בתלונות

greenthumb

New member
היי שבלולי

עצה מאמא וותיקה: את התיקיות שאת לא רוצה שיקראו לך - הכניסי תחת קוד, שרק את תוכלי לפתוח אותן. זה נורא פשוט בווינדוס. ואל תדאגו - אין לי כוונה לצוטט לכם. סתם שוטטתי לי כאן והסתקרנתי קצת. בתור אמא אני מבינה שאני לא כל כך רצויה כאן...

shabluly

New member
תודה על העצה....

אבל לאחר חיפוש כולל בעזרה של ווינדוס לגבי folder password (לא יודעת אם רשמתי את זה נכון עכשיו אבל אז רשמתי את זה נכון) וויתרתי כיוון שלא מצאתי כלום. אשמח אם יענו לי במסר כי לא נעים לי העובדה שאני מדסקסת על מחשבים בפורום הזה... מישהו יודע איך עושים סיסמה לתיקייה?

shabluly

New member
משפתים של הורים בבוקר(שאלה...)

קודם כל תיקון... תהרגו אותי אבל ראיתי את זה והייתי חייבת לדבר על זה... *למה שלא תשתוף פנים גם עם סבון?* מה איכפת לך בכלל?, אין לי כוח! תשטוף כותבים עם ט´ באמצע ולא עם ת´...יש לי בעיות רציניות עם שגיאות כתיב... אם זה לא היה במאמרים לא הייתי אומרת כלום... והשאלה... אם אני אוסיף עוד משהו תוסיפו אותו לרשימה? גם אם כן וגם אם לא אני אכתוב את זה... אבא: "בוקר טוב"(מתיישב על המיטה) אני: "כן..." אבא: "איך את מרגישה?"(מה אפשר להרגיש שבשע ועשרים בבוקר?) "את צריכה לשטוף פנים ולצחצח שיניים" אני: "טוב, טוב,"(מסתובבת לכיוון השני ושואלת את עצמי איך זה שהוא לא קולט שאני כבר בת 13 ויודעת מה אני צריכה לעשות בבוקר) (הוא כמובן נשאר לחכות) אני: "אני קמה, אני קמה" (ומתיישבת) (הוא הולך) (חוזרת לישון) לאחר חמש דקות אבא: "לקום" (נעמד ומחכה עד שאני אצא מהחדר) (מתייאשת) סורי שזה ארוך... אבל ככה זה כל בוקר שהוא בבית... אמא הרבה יותר נחמדה: אמא: "בוקר טוב"(היא עומדת חצי ישנה ליד הדלת) אני: "כן, כן" (היא נשארת לעמוד) אמא: "קומי, אני רוצה לחזור לישון ולא יהיה מי שיעיר אותך שוב" (יופי אמא תדרכי לי על הפצעים...) (קמה בלית ברירה אחרי שהיא כבר חזרה לישון...) *** הערה בקשר לזה: אחר כך כששכנה שלי באה אליי לפני שאנחנו הולכות יחד לביצפר היא עוד צועקת עליי שהערתי אותה... בכל אופן בלי קשר לרשימה... אני מוצאת את זה מעניין... אני מניחה שאתם לא אבל לא נורא...

shabluly

New member
מעירה על שגיאות ועושה אותן(ת=ט)

זה היה כל כך צפוי שכשאני אעיר לכן על שגיאת כתיב אני אעשה אותה... מביך ביותר... בכל אופן הכוונה הייתה ל"משפטים של הורים בבוקר"

*neta*

New member
לא ירדתי לסוף דעתך..

אני לא מוצאת את הטעות שדיווחת עליה..

למעלה