חדשה פה..

אסתר 18

New member
חדשה פה..

אחרי התלבטויות אם לכתוב פה או לא החלטתי שכן..
אני יודעת שהפורום נועד לחסרי נסיון זוגי בגיל מאוחר השאלה מה זה גיל מאוחר.. כל אחד יכול להסתכל על זה אחרת יש היום בנות 18 שהן בתולות וכבר אחרים אומרים שזה מאוחר ( אני לא חושבת ככה אבל שיהיה)
אני בת 24 ואני בלי ניסיון זוגי אם זה נשיקה וכל המעבר..
זה הכל מבחירה ולא שלא היו הזדמנויות , אני מגיעה מבית מסורתי/דתי ואני כן חשוב לי לשמור על זה , לא שאני שומרת נגיעה ואני דתייה שהולכת עם חצאיות אבל כן חשוב לי צניעות ושומרת שבת ועוד..
אפשר להגיד שעד לא מזמן לא באמת רציתי זיווג ולא חיפשתי , כן יצאתי והכרתי אבל לא הרגשתי מוכנה לזוגיות ובגלל זה לא עשיתי יותר מידי או בכלל כי אני לא רוצה לעשות סתם בשביל לסמן וי ,בשנה האחרונה אני מרגישה שכן אני מאוד רוצה וזה חסר ומחפשת ומכירה יותר וכן חשוב לי שאני אהיה שלמה עם הבחירות שלי שאני יעשה אותם ולא סתם כדי לסמן וי..
אפילו שבזמן האחרון אני כן הרבה שומעת שכן מופתעים שאני בת 24 וחסרת ניסיון בקטע מיני ..
אשמח לדעת את דעתכם
תודה

Berethor

New member
"מאוחר" זה דבר יחסי, אבל בהחלט יש לך קשר לנושא של הפורום הזה

זה גם די נפוץ "שחסרות ניסיון בגיל מאוחר" מגיעות מרקע דתי, כמובן לכל עניין שמירת הנגיעה יש גם חלק בזה, במקרים כאלו, את באה גם מחברה שמקבלת את זה יותר, ואף רואה את זה כדבר חיובי, לא כך? אם זה מבחירה אז זה מצב עדיף לדעתי. אנשים מופתעים לשמוע שאת חסרת ניסיון בקטע מיני בגיל 24 כי באמת כיום זה די נדיר, ויש הרבה בחורות כיום שלא בתולות כבר מגיל 18 או אפילו פחות, ואנשים מופתעים עוד יותר כאשר מדובר בבחורה שנראת טוב. את צודקת בכך שאת לא עושה את זה רק בשביל לסמן וי, עדיף לעשות את זה עם האדם הנכון, לפעם הראשונה יש חשיבות מיוחדת לדעתי. זה טוב שאת שומרת על עצמך, אפילו שאת כבר כן מוכנה לזוגיות, את לא עוברת מקיצון אחד לקיצון אחר, כמו שיש נטייה ללא מעט אנשים לעשות, טוב שהחלטת לכתוב פה בסוף, חסר פה אנשים שהם "חסרי ניסיון" מבחירה ולא רואים בחוסר ניסיון זוגי ומיני דבר שלילי. לדעתי יש לחוסר ניסיון זוגי ומיני הרבה יתרונות, זה טוב שבחורה שומרת על עצמה לבחור הנכון ולא שוכבת עם כל אחד, אני מכבד בחורה כזאת(במיוחד אם זה מבחירה). בחורה שאינה קלה להשגה, בחורה יד ראשונה. לדעתי זה הגיוני אם אין לך ניסיון אינטימי בכלל, דווקא מקרים של ניסיון חלקי הם הכי מוזרים לדעתי, כי אם היה לך עם מי להתנשק, אז היה לך גם עם מי לעשות יותר מזה, ואני גם לא חושב שצריכים להתייחס לנשיקה בכזאת קלות ראש, אומנם זה פחות רציני מיחסי מין, אבל זה עדיין לא דבר של מה בכך, ועדיף שגם נשיקה תהיה עם האדם הנכון. את בטוחה שאת לא שומרת נגיעה? כי מבחינה מעשית את כן שומרת נגיעה, לפחות נכון לעכשיו, את דתייה שהולכת עם חצאיות אבל כן חשוב לך צניעות, איזה צניעות חשובה לך אם זה לא בהתנהגות או בלבוש? אם כי לדעתי צניעות בהתנהגות היא יותר חשובה מצניעות בלבוש. מי שחושפת חלק זה או אחר מגופה זה לא דווקא מסיבות מיניות, בעוד שמעשים מיניים הם תמיד מיניים, בנוסף למעשים יש יותר משקל מלבוש, לטוב ולרע. לדוגמה אם לגבר מפריע שהאישה שלו מתלבשת לא צנוע, בדרך כלל מדובר בקנאת יתר, אם לגבר מפריע שהאישה שלו תעשה דברים מיניים עם גברים אחרים זאת קנאה לגיטימית לחלוטין.

cancer3009

New member
אני לא מסכים עם הדעה שלך

ואני חושב שזה משהו שכבר אמרתי, ובכל מקרה.. תשים לב בבקשה להחפצה שלך של נשים. אין בעיה עם זה שאתה כותב שאתה מעדיף בחורות בתולות לדעתך הן טהורות ונקיות, אבל ברגע שאתה כותב "יד ראשונה" זה מאוד מחפיץ נשים ולא נחוץ בכלל.
&nbsp
תנסה להימנע מביטויים כאלה בבקשה, אתה יכול להעביר את דעתך גם מבלי להגיע לביטויים כאלה שהופכות נשים לסוג של מוצר.
&nbsp
&nbsp

Berethor

New member
כפי שראית זה לא מפריע לאנשים שיש להם דעה דומה לשלי בנושא

זאת לא "החפצה", זאת אנלוגיה, ובעיקרון יכולים להגיד את זה גם על גברים ולא רק על נשים.

cancer3009

New member
זאת החפצה

לא רלוונטי אם זה לא מפריע לאנשים עם דעה דומה לשלך, לכנות בחורה "יד ראשונה או שנייה" וכו' הופך את האשה לסוג של מוצר שעובר ידיים והופך למשומש ובלוי.
הייתה כאן מישהי כמה שרשורים למטה שאמרה במפורש שזה מפריע לה..
בכל מקרה, כמו שכתבתי, יש דרך להעביר את הדעה הברורה שלך גם ללא ביטויים כאלה.
לא נכנס איתך לוויכוח בנושא, פשוט תימנע מזה להבא בבקשה.

זה עוד מילא

להגיד שאפשר לשכור את שירותיו של גניקולוג כדי לוודא שמישהי בתולה זאת כבר החפצה כמו שצריך
(שגם מעידה קצת על בורות בכל הקשור לחוקים ולאתיקה הרפואית המקובלת).

Berethor

New member
הכל אפשרי, אבל בדרך כלל אין צורך בכך, משום שאפשר לראות את זה

גם לבד, גם תקרום בתולים עצמו, וגם את כל מה שקשור לכאב ודם בפעם ראשונה אצל נשים וכו. נראה שפשוט לא היה לך המזל להיות עם מישהי בתולה וזה לא עניין אותך, אז אתה לא יודע תסימנים.

קודם כל- זה ממש לא אפשרי

אתה לא יכול לשלוח מישהי לבדיקה גניקולוגית. זה לא עובד כך.
רק היא יכולה מרצונה החופשי ללכת לגניקולוג, וגם אם היא תעשה את זה לא תדע את תוצאות הבדיקה.

אבל אתה יודע מה- העלת משהו מעניין. זה ממש לא אכפת לי מה אתה חושב על הבחורות שהייתי איתן. אבל מעניין מאיפה אתה כל כך מומחה? הרי כבר היית עם בתולה ולא התחתנת איתה לפי התזה שלך אתה פסול / סחורה משומשת / מועד לבגידות. ואם לא - אתה לא יכול לדעת.

Berethor

New member
אנשים רוכשים ידע בהרבה תחומים מבלי לערוך ניסויים על עצמם

ואנשים חכמים לומדים מטעיות של אחרים, מאשר לחזור על אותן טעיות בעצמם, וללמוד הכל על בשרם, כאשר הפגיעה כבר נעשתה. לא צריך ליפול לכל בור, כדי לדעת להיזהר מבורות, ולא צריך לנסות סמים כדי לדעת שסמים זה דבר מזיק. הנושא חשוב לי ולכן אני מבין בו הרבה, אפילו אם זה לא המקצוע שלי, וגם לא צריך להיות מומחה, כדי להיות בעל מספיק ידע בנושא מסוים. יש לי מספיק ידע על דברים רעים שיש בעולם, גם מבלי לקחת חלק בהם. אתה גם כל הזמן מדבר על איך אישה יכולה לשקר עליי, אבל כבר מודע לכך שיש נוכלות ושקרניות, וזה רק אומר שהגבר צריך להיות זהיר יותר, במיוחד גבר טוב, משום שיש לו הרבה יותר מה להפסיד, אם הוא יתן לאישה בעייתית לרמות עליו ולדרדר אותו.

"The world is filled with idealists who believe in truth and justice and devote their lives to fighting for it. And then the world keeps letting them down. For them, Being Good Sucks. But rather than giving up on their goals, they replace their shiny armor with a full plate of pure cynicism. These characters realize they live in a dark, cruel and brutal world and choose to fight not because they believe they will truly make a difference, but because it's the right thing to do."

[URL]http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/KnightInSourArmor[/URL]

אין קשר בין תוכן ההודעה שלך לדיון

עובדה שיש לך חורים בידע.
חוץ מזה , לא זכור לי שאמרתי שמישהי שאינה בתולה, או שלא רוצה לחלוק את ההיסטוריה המינית שלה היא נוכלת. ממש לא. יש דברים אינטימיים שזכותו של כל אחד לשמור לעצמו.
לאן הגעת עם הציטוטים שלך על מלחמות על אידאליים וצדק.
הדברים שאתה כותב רק מראים את שטיפת המוח שעברת.

וצר לי לאכזב אותך - הגישה החשוכה שלך אינה הופכת אותך למוסרי יותר.

Berethor

New member
יש הבדל בין לא לחלוק לבין לשקר ואישה שמשקרת היא בהחלט נוכלת

וזאת בהחלט זכותו של הגבר לדעת את האמת על האישה שלו, כדי שהגבר יוכל להחליט בצורה מודעת אם שווה לו להיות איתה, ולא אכפת לי אם אתה חושב שאנשים לא מתהוללים הם "חשוכים". אני לא קונה את האידיאולוגיה המתירנית שלך, אפילו אם אתה מנסה להציג אותה כדבר "מתקדם".

תלמד לקרוא

בשום מקום לא אמרתי ש"התהוללות" זה דבר טוב או רע. אין שום דבר רע או "חשוך" בלבחור בבן זוג יחיד. אין לי מושג מה מונע ממך להבין (בין אם עומק המושג או קוצר המשיג) - אבל להיות יותר ברור מזה, זה כבר מעבר ליכולתי

אסתר 18

New member
קודם כל תודה על החיזוק

ודבר שני לא הבנת אותי נכון בקשר לדת.
אני לא לובשת חצאיות ולא שומרת איסור נגיעה בגלל זה אמרתי שאני לא דתייה.
אני לא אוהבת הגדרות של דת אני בן אדם מאוד מאמין שגדלה בבית מסורתי וכן חשוב לי הצניעות וכן חשוב לי השבת והחגים וכל השאר אני מאוד מאמינה בזה.
כשאני אומרת לא שומרת איסור נגיעה אני מתכוונת לזה שאני כן יכולה לגעת בגבר אם זה מהמשפחה או ידיד שלי.. הרי איסור נגיעה זה שלא נוגעים בכלל אז אני לא שם.
וכן זה שאני ללא נסיון זה מבחירה כמו שאמרת, אני לא ממהרת אבל מצד שני כן הייתי רוצה לצבור נסיון זוגי אבל שוב שזה לא יהיה סתם, הכוונה לזה שפעם הייתי מפחדת מזה היום אני יותר פתוחה להכיר אבל שוב אם לא ארגיש שזה זה אני לא אלך על זה.
פשוט יש כאלה שאין להם סבלנות והם רואים את זה ממש אחרת את הקטע שאני חסרת נסיון בגיל כזה ואם הזמן אני יכולה להבין את מה שהם אומרים אבל דעתי לא משתנה אני מאמינה כשאני אמצא את הזיווג שלי אני אדע וארגיש שאני יכולה להתקדם וגם אם זה לא ילך בסוף אני אדע שעשיתי מה שעשיתי מתוך בחירה ולא סתם
נראה לי קצת חפרתי חח..
שוב תודה על התמיכה והעידוד :)

Marvel3

New member
את מכירה את אדריאנה לימה?

אחת הנשים היפות ביותר בעולם. באחת מהראיונות איתה, אמרה שהיא שמרה על בתוליה עד גיל 27, עד שנישאה. סיפרה על כל הסטיגמות שמסתובבות מסביב בתולים בגיל מבוגר ושהחברה בכללותה לא מעכלת את זה, והסבירה שהבתולים שלה היו מבחירה אישית כי היא קתולית והצניעות האינטימית חשובה לה. למרות הכל, לא אכפת לה להסתובב בהלבשה תחתונה על המסלול. מזכיר לך אותך?

בישראל ובמדינות עם מנטליות מזרחית, אוהבים לדחוף את האף. כדאי שתזכרי היטב שאת לא חייבת לתת דין וחשבון לאיש, ואין צורך גם להסתובב עם פוסטר: "אני אסתר, בת 24, בתולה". זה עניינך האישי ורק עניינך - לטוב ולרע.
אני בכלל לא מבין כיצד למישהו יש אומץ לגשת אל בחורה ולשאול אותה על חיה המיניים. זאת חוצפה שגובלת בהפרת הפרטיות האישית שלך.

cancer3009

New member
מסכים

גם אם שואלים בדייט לגבי קשרים קודמים (וקרה לי לא מעט שבנות שאלו אותי בדייט ראשון) פשוט מתחמקים באלגנטיות, לא חייבים לחשוף הכל.

אסתר 18

New member
זה לא שאני הולכת ומפיצה על זה

שוב זה ממש תלוי איך שואלים ומתי..
מצד אחד אני יכולה להבין את אלה ששואלים כי יש כאלה שחשוב להם שהאישה שלהם כן תהיה עם נסיון ולא רוצים להיות עם מישהי שהיא לא יודעת ומצד שני יש כאלה שמעדיפים שהיא תהיה הראשונה שלהם.. יש ויש
אני חושבת שזה בסדר לשאול ולהתעניין בשלב מסוים כמובן שלא בהתחלה כי אני חושבת שלא צריך לשפוט על זה
גם אם יש כאלה בנות שיש להן ניסיון זה לא אומר שצריך לפסול אותן וגם ההפך .
אני בכל אופן אומרת את זה כשאני מרגישה שההכרות עם אותו בחור כן מתפתח לאיזה מקום ואני כן מרגישה שאפשר לסמוך עליו

Berethor

New member
כאשר מדובר באנשים זרים לחלוטין זה באמת לא עניינם, אבל כאשר

מדובר בדייט זה בהחלט עניינם, משום שהרקע של הצד השני זה חלק ממנה ויכול להעיד הרבה עליה.

Berethor

New member
בכל מקרה את ראויה לחיזוק הזה, ובשמירת נגיעה מדובר בעיקר על

מגע תאוותני, לא על מגע תמים, עם בני משפחה או מישהו שהוא באמת רק ידיד. אם כי יכול להיות שיש המחמירים ונמנעים מכל מגע עם גבר לחלוטין, אבל גם בלי לדעת את ההלכה, זה ברור שמטרה העיקרית של שמירת נגיעה היא הימנעות מהוללות מינית ומחטאים שקשורים בזה. זה גם החלק הכי חשוב בצניעות, ככה זה גם בנושא של לבוש, מישהי שתלבשת צנוע אבל מתהוללת מינית, זה לא שווה הרבה, זה אפילו סוג של צביעות. קצת מאכזב אותי לשמוע אותך משתמשת בביטוי "לצבור נסיון זוגי", לנסיון בנושאים האלו יש גם הרבה חסרונות, וניסיון בנושא זוגי ומיני יכול להיות גם שלילי. המטרה שלך צריכה להיות למצוא זוגיות טובה, עם גבר שמספיק מתאים לך, בתקווה שהקשר הזה יצליח ותגיעי עם הגבר הזה לחופה וקידושין. אין צורך שיהיה לך ניסיון בקשרים עם גברים אחרים, למעשה "ניסיון" כזה הוא לרוב גורע יותר מאשר הוא מוסיף, לדעתי. כי סביר להניח שבעלך לעתיד יעדיף שתהי רק שלו, ולא שיסתבר לו שהיית עם גברים אחרים, זה בהחלט משהו שיכול להוריד. עדיף שתעשי את הבחירה הנכונה, ותשמרי על עצמך לגבר הנכון, וזה משהו שעדיף שתקחי בחשבון, במיוחד שיש לך הרבה מה להפסיד(להבדיל מנשים שכבר במלא לא בתולות), לפעם הראשונה/לגבר הראשון יש משמעות מיוחדת. עדיף שגם תהי זהירה במיוחד, כי יש גברים שינסו לנצל את התמימות שלך, ולהרוס את הטהרה שלך.

"שמירת נגיעה הוא מונח פופולרי בן זמננו המתאר את שמירת האיסור, המכונה גם בשם איסור נגיעה, הקיים בהלכה היהודית על מגע תאוותני בין גבר ואישה האסורה עליו באיסור עריות. איסורי הערווה השכיחים הם איסור אשת איש - האסורה לכל הגברים שאינם בעלה."

[URL]https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%9E%D7%99%D7%A8%D7%AA_%D7%A0%D7%92%D7%99%D7%A2%D7%94[/URL]

"The Ingenue is a young virginal woman with the purity of a child."

"She is kind, sweet-natured, polite and optimistic, and on the Sliding Scale of Idealism vs. Cynicism, she falls very much on the idealistic side. Her innocence will often inspire protective feelings in heroic characters, and she is frequently one of the more beautiful characters because of the convention that Beauty Equals Goodness. Unfortunately, her innocence often makes her woefully naive, making her a prime target for a villain seeking to take advantage of her, often in an I Have You Now, My Pretty fashion. As a result, the ingenue is one of the most common Damsels in Distress."

[URL]http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/TheIngenue[/URL]

אסתר 18

New member
מה בדיוק מאכזב בזה?

אני לא רואה בזה שום דבר פסול
הכוונה שלי בלצבור ניסיון זוגי זה לא ללכת ולשכב עם מישהו
צבירת ניסיון יכולה להיות בהכרויות עם גברים , בשיחה איתם, בלצאת איתם
מן הסתם שהמטרה שלי היא למצוא זוגיות טובה אבל אי אפשר למצוא בפעם אחת וכל מה שיצאתי ויצא לי לצאת עם כמה אז זה הכל צבירת נסיון מבחינתי .. ככה אני רואה את זה. וכן חשוב לי שאני אשמור על עצמי וחושבת שזה צריך להיות מיוחד ואני לא אלך על כל בחור בגלל זה אני עדיין חסרת ניסיון ...
ושוב בעניין של בחורות אחרות שהן לא בתולות אני חושבת שאתה מדבר מאוד בכלליות זה מאוד תלוי.. לא כל מי שיש לה נסיון אז לא ירצו אותה או יפסלו אותה זה ממש לא ככה
יש הבדל בין מישהי שהיא קלה להשגה או סתם מחפשת קשר לא רציני לבין מישהי שכבר שכבה וניסתה כי הייתה בזוגויות ( וזכותה דרך אגב אני לא שופטת אף אחת לא משנה באיזה דרך תלך )
בסופו של דבר אני מאמינה שכל אחד פועל ועושה לפי מה שטוב לו .
&nbsp

Berethor

New member
לכל הפחות זה יוריד את הערך שלה, יש סיבות טובות לכך שבכתובה

נהוג שהבעל יתן סכום כפול מאשר על לא בתולה. אפילו אם היא עשתה את זה במסגרת זוגית, והקשר הקודם נגמר, זה עדיין סימן רע בהרבה מהמקרים. נכון שיש רמות חומרה שונות, ומישהי שלקחה סטוצים זה יותר גרוע, וככל שאישה שכבה עם יותר גברים כך זה יותר גרוע מבחינתי, אבל יש גם לא מעט נשים שמשקרות לגבי כמה גברים היו להן, מישהי בתולה זאת הדרך הכי טובה להיות בטוח, וגם במלא זאת האופציה הכי טובה, לפחות בכל הקשור לרזומה מיני.

"מדין התלמוד הסכום המינימלי לכתובה הוא מאתיים זוז (מטבע מימי המשנה והתלמוד) לבתולה, ומאה (הנקראים גם מנה) לאלמנה וגרושה."

[URL]https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%D7%AA%D7%95%D7%91%D7%94#.D7.A1.D7.9B.D7.95.D7.9D_.D7.94.D7.9B.D7.AA.D7.95.D7.91.D7.94[/URL]

למעלה