חדשה פה

shirley84

New member
חדשה פה ../images/Emo9.gif

היי לכם
תהיתי אם תוכלו לתת לי מעט אינפורמציה על לימודי עיצוב פנים. קראתי חומר כבר באתרים כמו "יורם" וכאלה, אבל חשבתי שלשמוע מאנשים שלמדו/לומדים את זה, יהיה ממש טוב בשבילי. יש מתנדבים

lank

New member
../images/Emo68.gifמה בדיוק את מחפשת

האם את מעוניינת בקורס קצר, דיפלומה , הנדסאי או תואר מעצב פנים????

shirley84

New member
בתואר...

אשמח לשמוע עצות/דגעות/חוויות וכל מה שקשור בלימודים.

tinoy

New member
איפה את גרה?

אני לומדת עיצוב פנים בטכניון אבל זה רק לאקדמאים. זה אתר מעולה ללימודי עיצוב ואדריכלות: http://www.archijob.biz/archijob_studies/school_list.asp?ctgId=2&mytitle=עיצוב%20פנים דרך אגב, אם את מתעניינת בלימודים לתואר עדיף לך ללמוד אדריכלות.

doram44

New member
גב לאגב..

כבר כמה שנים קיימים לימודי תואר באדריכלות או עיצוב פנים.. ישנם הבדלים משמעותיים בין לימודי אדריכלות,תיכנון ערים,אדריכלות גנים ונוף ואגריכלות פנים. כול המקצועות האלה הם מקצועות נושקים ולכול אחד יש יחוד משלו לימודים משלו ונקודות לחיוב ושלילה ללימודים של כול אחד מהם . בעבר כולם עשו הכול ולכן תמצאי אדריכלים שעושים אדריכלות פנים וכך הלאה מבחינת הרישוי לתלמידי אדריכלות יש אפשרות לבנות ללא הגבלת גובה וגודל. (ביננו כמה אדריכלים צעירים כבר ממש מגיעים לבנות בקנה המידה הזה.. ) לאומת זאת אדריכלות פנים היא תחום של עיצוב חלל בקנה מידה אנושי ! והיא זו שמעצבת את ה"מקום" שבו כול דבר נגיש ושמיש לאדם פרטי.. אז לפני שאת חושבת על לימודים נסי אולי להגדיל לעצמך את קנה המידה שמעניין אותך האם את אישה של ZOOM IN או כזו של ZOOM OUT. ואחרי זה תראי לאיזה מקום ללכת ללמוד גם בזה יש כללים והבדלים. בהצלחה.. (צריך הרבה גם בשלב הלימודים אבל הרבה יותר בחיים שאחרי הלימודים .. )

shirley84

New member
אז ככה...

אני גרה באזור השרון, ולימודים בת"א באים בחשבון. אדריכלות לא מעניינת אותי ממש כמו עיצוב פנים. מעניין אותי לדעת לעצב חללים מה"בפנים" שלהם ומושך אותי נורא גם תחום העיצוב ארועים... אגב, קיבלתי כמה חוברות מכל מיני מכינות ומכללות למינהם. למישהו יש המלצות
מישהו מכיר את המכינה ארטי
... מה דעתכם עליה

שירלי היי

ראשית שלחתי לך מסר, ובנוגע לעיצוב פנים יש לנו מס' מכללות שנבדקו מבחינת עלויות, מורים, ועוד. בהצלחה

למעלה