חדשה + מעיין שאלה

חדשה + מעיין שאלה

אורנית , 13 וקצת , לוד. הצטרפתי בעיקר כי באינטרנט אני מוצאת באמת אנשים שהם החברים הכי טובים שלי , וגם בגלל שבזמן האחרון עברה עליי תקופה קשה [נסיונות התאבדות וכאלה], אבל התגברתי. אני מקווה שאני לא קטנה מידיי D: והשאלה - אני בכיתה ח' , [עדיין יסודי] ויש לנו כמה תלמידים בכיתה שהתנשקו בפה [משמע-צרפתית]. תמיד ילדים רוצים לשחק במסיבות וכאלה עם נשיקות בפה, או שמתערבים על נשיקה , אבל אני אישית חושבת שנשיקה בפה זה משהו יותר אינטימי, שצריך יותר לבוא מאהבה ולא ממשחק. השאלה היא - אם זאת רק אני [?] או שגם אתם חושבים ככה ?

black hock

New member
בגיל הזה גם אני חשבתי ככה

עכשיו (אני בת 19) זה כבר פחות בעל חשיבות שכזו כל הכבוד לך שאת עומדת על שלך ולא נכנעת למה שכולם עושים
וברוכה הבאה

נכון , אבל בכל זאת - נשיקה ראשונה ל

חלק מהנערים והנערות - לא נעים להציג אותה בציבור D: וד"א- נשיקה בגיל 13.. לא קצת..מוקדם [?]

black hock

New member
מוקדם למי?

את מחליטה מתי מתאים לך אני מכירה בנות שהתנשקו פעם ראשונה בגיל 11 ובנות שהתנשקו פעם ראשונה בגיל 18 זה בסדר גמור כי הן רצו את זה והחליטו מתי לעשות את זה בכל אופן באופן ציבורי זה ממש לא מומלץ

כנסיי

תראי מאמיי אני בת 17.. יותר גדולה מימך ב4 שנים.. אני גם חושבת כמוך.. שדברים כאלה צריכים להיות מאהבה אבל זה לא מחייב אז על תשווי אנשים אחרים אלייך כי כל אחד יש לו אופי שלו..

לכותבת הכתבה בלבד

אני שמחה שהתגברת עם הדברים כגון התאבדות שהיו קשים לך... אם את לא מרגישה מוכנה את לא צריכה לגשת אל מה שהחברה אומרת..תאמיני לי שבשלב יותר מאוחר של החיים החברים והחברות שלך,ובכלליות החברה ילמדו להעריך אותך יותר דווקא בגלל שאת עומדת על שלך ולא נכנעת ללחץ חברתי... תהי חזקה נשמה.. אם את רוצה עוד עצה אני אשמח לעזור לך(בתור אחת שחוותה וראתה הרבה בחיים שלה יחסית לאחת בגיל 18)ואשמח שתכתבי אלי לאימייל שלי:p[email protected] ושם אשמח מאוד לעזור לך וגם סתם לדבר איתך אשמח..את נשמעת לי בחורה מקסימה ומיוחדת מאוד... ולכן אני בטוחה גם שתצליחי להתגבר על זה..בגלל הנחישות שלך לשמור על עצמך ולעשות רק מה שטוב לך ובגלל האי כניעה שלך ללחץ חברתי.. אשמח לעזור לך גם בעתיד... בברכה:עדי.

לכותבת הכתבה בלבד

אני שמחה שהתגברת עם הדברים כגון התאבדות שהיו קשים לך... אם את לא מרגישה מוכנה את לא צריכה לגשת אל מה שהחברה אומרת..תאמיני לי שבשלב יותר מאוחר של החיים החברים והחברות שלך,ובכלליות החברה ילמדו להעריך אותך יותר דווקא בגלל שאת עומדת על שלך ולא נכנעת ללחץ חברתי... תהי חזקה נשמה.. אם את רוצה עוד עצה אני אשמח לעזור לך(בתור אחת שחוותה וראתה הרבה בחיים שלה יחסית לאחת בגיל 18)ואשמח שתכתבי אלי לאימייל שלי:p[email protected] ושם אשמח מאוד לעזור לך וגם סתם לדבר איתך אשמח..את נשמעת לי בחורה מקסימה ומיוחדת מאוד... ולכן אני בטוחה גם שתצליחי להתגבר על זה..בגלל הנחישות שלך לשמור על עצמך ולעשות רק מה שטוב לך ובגלל האי כניעה שלך ללחץ חברתי.. אשמח לעזור לך גם בעתיד... בברכה:עדי.

sexytomato

New member
גם אני הייתי ככה

וסירבתי לשחק במשחקים שידעתי שבשלב מסוים אני אאלץ לנשק מישהו, מהסיבה הפשוטה שרציתי שכשהרגע יקרה זה יהיה מיוחד יותר. אז חיכיתי לרגע, והוא הגיע, לא מזמן, ותכלס- אני מאוד שמחה על זה שחיכיתי.

תודה לכולם ../images/Emo9.gif

היחס שלכם באמת מחמם את הלב
אני יכתוב בשמחה אם תהייה בעיה, אתם מקסימים !

Yoko Nakajima

New member
זה ממש לא רק את =]

את תתביישי בזה. להיפך- את צריכה להיות גאה בעצמך שיש לך חשיבה יותר בוגרת, או אומץ לחשוב בצורה יותר בוגרת, מעבר לכל המשחקים וההתערבויות מלאות הפוזה של הגיל הזה. את תראי שמאוחר יותר ילדים יתחילו להחכים ולהבין שאהבה זה לא משחק. אם תתנשקי משלב מאוחר יותר, כשתהיי מוכנה, במצב האידיאלי בשבילך ובאינטימיות, ולא מיתוך כורח ובצורה פומבית שאת לא שלמה איתה. אני אומרת, תלכי עם מה שאת מרגישה, עם האמונות שלך והמחשבות שלך. זו הדרך הנכונה עבורך. מעבר לכך, כל הכבוד שהתגברת על התקופה הקשה, זה מצריך מאמץ ונכונות. אם את רוצה לדבר על זה או לספר משו, רק כדי לשמור על אותו מצב של "התגברות", את מוזמנת לשלוח מסר :) לילה טוב ^^

a5love

New member
מאמי..

גם אני בערך בגיל שלך..וגם אני כיתה ח' ואני ממש ממש מבינה אותך... וואיי אני מרגישה ממש כמוך.. נשיקה זה משהו אינטימי מאוד.. ולא מתנשקים עם כול אחד אלא מאהבההה

Yoko Nakajima

New member
הממ..

אני יותר לכיוון כיתה י"א...אבל לאמשנה =] העיקר שאת באותו ראש ואת יודעת מה נכון ומה לא :) בלי להתייחס לשטויות חסרות חשיבות.

גם אני חשבתי ככה אבל..

אחרי כמה נשיקות זה כבר לא ממש שינה לי ושינתי את הדעה שלי אבל אני מכירה הרבה בנות כמוך שחושבות שנשיקה זה דבר אינטימי... (ורק שתדעי-ולא שאני משווה- אבל יש זונות שמוכנות לעשות הכל חוץ מלהתנשק כי זה הדבר הכי אינטימי מבחינתם...חח יש לי דה ז'ה וו מ"אישה יפה"..)

Sideitself

New member
זה משתנה מאדם לאדם

לפי דעתי, מי שיכול ליצור אינטימיות עם כל בן-אדם, בלי שהוא מכיר אותו, בלי שאין לו שום חיבה אליו אז זה מראה על קיום של סוגשל נכוּת רגשית אצלו. (לא יודעת אם זה נכון לגבי כל הגילאים, אבל לפחות אצלי בשכבה אני רואה את זה ככה) פעם נאלצתי להתנשק באמת או חובה עם מישהו שהוא היה ידיד די טוב שלי אבל לא היו לי רגשות אליו מעבר לזה והנשיקה פשוט זכורה לי כחוויה נורא מגעילה. אני חושבת שנשיקה זה משהו שבאמת צריך לבוא עם המון רגש ועם בן-אדם שאוהבים, זה הדבר הכי תמים (ומרגש ומטריף וכו' P: ) להתנשק זה כיף, תלוי עם מי P:

Miss Menta

New member
../images/Emo205.gif ברוכה הבאה. :)

אני לא יודעת, כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה.. יש כאלה שלא מייחסים לנשיקה כזו חשיבות ולכן הם מתנשקים עם מי שהם רוצים ואיך שהם רוצים וכל החרא XD אבל זה טוב שאת לא נגררת :]] אגב, כתבת בהודעה אחרת שגיל 13 זה מוקדם מידי.. אז אממ, זה כל אחד והקצב שלו וכל אחד והמחשבה שלו.. לדעתי אין לזה גיל.. ולדעתי זה לא מוקדם מידי. :)

למעלה