חדשה ורציתי לשתף...

s o d1

New member
חדשה ורציתי לשתף...

לפני כשנתיים ניהלתי רומן שנמשך כשלושה חודשים. בעלי גילה ולהפתעתי נלחם כדי לשמור על המשפחה והזוגיות. לא אלאה אתכם בכל הפרטים אבל אתן תקציר. הפגיעה הייתה מאוד קשה והתנהלות החיים לא פשוטה. עברתי פוליגרף מס' פעמים, היינו אצל יועץ נישואין. ליבנו המון עניינים שלא הצלחנו בהם קודם והתקשורת השתפרה. בעלי מאוד חרד וקנאי וגם עכשיו אני מעדכנת כל הזמן לגבי מקום המצאי, מתקשרת כשיוצאת ומגיעה מכל מקום וכל הזמן ישנן חקירות. כשנה אחרי גילוי הרומן שלי, נתגלה לי כי בעלי בגד בי עם מישהי שהכרתי וכנראה שהיא לא היחידה. בעלי בתחילה הכחיש ואח"כ הודה. הוא טוען כל הזמן כי הבגידה שלי חמורה יותר מכיוון שאצלו זה היה רק עניין של סקס שהיה מאוד חסר לו ואצלי הייתה מעורבות רגשית והתפתחו יחסי-קרבה. אני לא עורכת חקירות ולא עוקבת אחרי הפעילות שלו כשהוא לא איתי, וכלל התקדמתי הלאה. ההתנהלות קשה לי. התחושה שאני כל הזמן תחת מעקב, שכל שאלה מקבלת צורה של חקירה-האשמה מאוד מעיקה. בסך הכל הזוגיות שלנו הרבה יותר טובה. קיימת המון נתינה מצידו. הוא אב נפלא ובנזוג תומך ומשתתף. האם להתעקש על הפסקת הדיווח השוטף מבחינתי? מה דעתכם?

gimel9

New member
בוודאי שלהתעקש.

איך אפשר להמשיך לחיות כאשר את כל הזמן צריכה להוכיח שאינך אשמה. זה נכון גם אם היית הצד הרשע בעלילה. אבל גם בעלך לא בדיוק שה תמים. האם העובדה שאת חייבת את הדיווחים כל הזמן אינה עושה לך חשק לעוד פזילה הצידה למקומות אחרים?

o r 8

New member
חובת הדיווח...

לא עושה לי חשק לפזילה. המחיר כבד מדי. אבל לפעמים אני פשוט רוצה ללכת. רוצה אמון בסיסי. זה מתיש.

s o d1

New member
לא ממש

התחושה שלי היא של חוסר הגינות. אני נבגדתי גם כן. התחושה שהוא יותר פגוע ולו יש סיבות מעצבנת ומתסיסה. מצד אחד רוצה לצרוח ולהגיד די ומצד שני מבינה את הקושי שלו. לא ברור לי למה "רק" סקס זה פחות נורא. אני לא רוצה להגיע למצב של חזרה אחורה לתעוקות ולקשיים אבל גם מאוד קשה לי. האם באמת ניתן לעשות הפרדה בין סוגי בגידות כשבשתי המקרים היו יחסי מין. יש לי רק את מילתו שהיה שם רק סקס. הסקס הזה נמשך מספר חודשים רב (6 חודשים). הרי הוא לא יבוא ויגיד גם אני ניהלתי יחסים עמוקים יותר. יש לי תחושה שהצורך להלקות חזק אצלו יותר גם במחיר של קושי מצידי. מעצבן

shovav50

New member
סוד 1 או אור 8 ????

כסוד את נשואה וכאור נשואה ומחפשת אז את צריכה להחליט ... אבל לעניין ,אני בכל דבר בעד הדדיות ואם הוא אינו מדווח גם עלייך אין את החובה. ותצטרכי לדבר איתו בעניין ולעמוד על הדדיות. למרות שכנראה הוא שוביניסט וחושב שלו מותר ולך לא
*** והנה צ'טרפתי גמני לפורום ***

s o d1

New member
נשואה ולא מחפשת.

הוחלט בסוף על SOD1. ותודה. אין מנוס משיחה. ובהחלט לא מתממש כאן עקרון ההדדיות בעניין הדיווח. יום נהדר. ביי

ל י א ן69

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

את צריכה את החופש שלך בדיוק כמו שאת נותנת לו. החוסר וודאות אצל שניכם לגבי הבן זוג תמיד ישאר. ככה זה כשהאמון נהרס. מקווה שהכל יסתדר

enigomontoya

New member
תעברו לחילופי זוגות

גם כך אתם עושים זאת בנסתר אז אולי עדיף בגלוי

dalida3

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

לחיות תחת מעקב צמוד זה נורא. אז נכון שאמון נפגע אבל אם החלטתם להמשיך יחד,אז מן הראוי לבנות את האמון מחדש. זה דבר שעלול לקחת המון זמן ועד אז אין מה לעשות, חקירות לגבי מקום הימצאותך יהיו. אם הזמן יפחתו,עד אשר תרגישו שוב שאתם יכולים לתת את האמון אחד בשני. את צריכה לשוחח איתו ולומר לו שאם הוא החליט להמשיך את מערכת היחסים והזוגיות איתך,עליו להתחיל לשחרר ופחות ללחוץ ולחקור על מעשייך. תגידי לו שאת מבינה אותו וזה בכל זאת מפריע לך,ויחד עם זאת תזכירי לו שגם הוא בגד בך ואת לא חוקרת ומבחינתך עברת הלאה ואת מצפה ממנו לעבור גם הוא.

טליה33

New member
סליחה???????????

לו מותר ולך אסור למה??????? את חייבת להעמיד דברים על סידרם, אם את מדווחת אז גם שהוא ידווח, ואם הוא לא אז גם את לא אסור לך להסכים שזה ימשך!

s o d1

New member
טליה33

אני מאוד מרוצה מתגובתך. זה פשוט אומר לפתוח דברים שוב. אני צריכה לגייס כוחות. אני קצת עייפה ממלחמת כוחות. אני יודעת בפנים שזה מאוד חשוב. זוגיות חייבת לבוא ממקום של שיוויון. תודה לך.

טליה33

New member
יישר כח חמודה, ../images/Emo45.gif

אנחנו תמיד נמצאים כאן לעזור לך ולתמוך

johnyshoaly

New member
אם זאת ואף על פי כן...

למרות שקצפו יצא עלייך ובעצם הוא בגד בך באותה המידה, כל אחד ממניעיו, זה לא אומר שסיבותיו מוצדקות יותר, כי הוא אומר שזה רק בשביל סקס. ומכיוון שאתם בתקופה של תיקון (ד"א נגמלתם??? ) האמון ובניית הזוגיות מחדש הדברים צריכים להיות בהסכמה, לדבר... זכרי, אי אפשר להתרחץ במים ולא להרטב...

s o d1

New member
אני נגמלתי.

בנוגע אליו.. לא ידוע בוודאות. ההנחה כמובן היא שכן. בנוגע למים...לא רק נרטבתי, כמעט טבעתי.

למעלה