חדשה (ומשתפת)

חדשה (ומשתפת)

מחר הולך להיות שיעור הבלט הראשון שלי מזה 4 חודשים, ואני די חוששת. ממה כבר יש לי לחשוש? ובכן: - אני בכושר אפסי. בחופש הגדול עוד הייתי הולכת קצת לחדר כושר, אבל לאחרונה די התפלדעתי. שלא לדבר על זה שהשרירים שלי חלשים ושהגמישות שלי נעלמה כלא הייתה. - יש לי תחושת בטן שאני אגיע לשם, ואראה שכל שאר הבנות עקפו אותי בסיבוב. נכון, אני יודעת שאני רוקדת רק בשביל עצמי ושלא אמור לשנות לי באיזו רמה השאר, אבל עדיין יש בזה משהו מתסכל. - עצוב לי לחשוב שלמרות שאני מתחילה שוב עם הבלט, אני לא אגיע לרמה שהייתי בה פעם. אני מתגייסת עוד ארבעה וחצי חודשים ועד הגיוס אני יכולה לרקוד רק פעם אחת בשבוע למשך שעה וחצי. וזה לא יספיק לי כדי להחזיר לעצמי את הטכניקה. ובכל זאת, מחר אני אלך ואתן את כל מה שיש לי. אבל ברור לי שאני לא אצא מרוצה
תודה על ההקשבה הוירטואלית, דומדומית

n o o o a m

New member
../images/Emo210.gif בקודם כל ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

אז ברוכה החדשה...
שנית... כל עוד תתני את כל מה שיש לך [כמו שאמרת] אני מאחלהת לך שתצאי מרוצה... תגיעי למקסימום אם ה מה שאת רוצה...זה הרי לא הולך ברגל
בכל אופן בהצלחה

miss dance10

New member
../images/Emo85.gifאל תהיה כל כך בטוחה..

בסוף תבואי ותגלי כי שאת בכלל לא היחידה שאיבדה קצת כושר במהלך הקיץ..חחחח גם לי זה קורה כל שנה ואחרי השיעור הראשון זה חוזר.....=)

דנה EF

New member
שלום לך! ברוכה הבאה!../images/Emo110.gif ../images/Emo13.gif

לגבי כל מה שכתבת.. רק מחר תדעי.. תתאמצי, תשתדלי ואז את תעקפי את כולן בסיבוב
אם תבואי לשיעור בגישה של "ברור לי שאני לא אצא מרוצה", את תצאי לא מרוצה!

ס י ט ה

New member
ברוכה הבאה=]

וואי המון המון בהצלחה=] ואת תצאי מרוצה! אם את תגידי לעצמך שאת תצאי מרוצה את תצאי מרוצה!=]

../images/Emo20.gif ברוכה הבאה!~!

אני יעל..
תהני בפורום! ובקשר למה שכתבת, יכול באמת להיות שתתבאסי ותתאכזבי מעצמך, החוכמה היא לחזור למה שהיית קודם בלי להשוות עם הבנות האחרות. וחוץ מזה, אני בטוחה שתחזרי ממש מהר למה שהיית קודם! כי זה לא נמחק לגמרי.. זה רק נשכח טיפה...
בהצלחה! =]

mizid

New member
ברוך הבא

1. כושר אפשר לעלות 2.למי אכפת משאר הבנות...זה לא אמור לשנות לך, אז ההרגשה לא הכי טובה בעולם. אבל כשאת רוקדת זה בשביל עצמך. 3.את יכולה לקחת עוד שיעורים בסטודיו B ולרקוד גם בלי קשר לחוג...

למעלה