חדשה בפורום

חדשה בפורום

ערב טוב לכולכם!! אני קוראת סמויה שיצאה לאור. אמא לבן בקורס בחייל של הבן של מאקי רק ארבעה חודשים קודם. מאקי אני מהקיבוץ של אמא של ד ודיברנו בטלפון במלחמה. לפי ידיעתי בחייל של הבנים שלנו מי שיוצא לחובשים לא חוזר להיות קרבי. לרוב חובשים נמצאים במרפאה . עוד מעט גם אני אהיה אמא לחייל וחיילת. שנה טובה ושקטה לכולנו.

oshiko

New member
../images/Emo24.gif שנה טובה וברוך בואך

בהצלחה לפשוט שיריונר הטרי. 7? 188? 401?

תודה,תודה

הבן לא כל-כך טרי עוד חודש הוא שנה בצבא,כרגע בקורס מפקדים. שייך ל188 כמו אמו.

סמדר בנ

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

יש סיכוי שהבת שלי תדריך את הבן שלך. להיכן החיילת לעתיד מיועדת? האם את בטוחה בנוגע לחובשים? מניסיון עם חילות אחרים - כולל תותחנים שהוא חיל דומה באופיו, לוחמים שיוצאים לקורס חובשים חוזרים לגדוד כחובשים קרביים. חובשי מרפאה הם בד"כ חיילים שעשו קורס חובשים רגיל. לא כ"כ מהר מוותרים על לוחם שעבר הכשרה, אלא אם הוריד פרופיל.

איזה טלפטיה

שלחנו באותה שנייה. חשבתי שמאילת זה יקח יותר זמן.

רותם351

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif וברוכה

הבאה לפורום. בנושא החובשים - לפי ניסיוני בהחלט חוזרים להיות קרביים. הבן שלי היה חובש בהנדסה ואחרי הקורס המשיך להיות קרבי, למרות שלא חזר להיות עם החבר'ה אתם התגייס.

בוהוריים טובים !!

תודה על קבלת הפנים החמה! ככל הידוע לי גם מהבן וגם מהשירות שלי בשריון אין חובשים קרביים בשריון. יכול להיות שיש בקורסיםם ובטירונות חובש בכל פלוגה אך הוא לא נחשב כמיטב ידיעתי לחובש קרבי כמו בחיילות הרגליים. הבן שלי כבר לקראת סיום קורס המטק"ים . אז סמדר אם הבת שלך מדריכת מקצועות הוא כבר עבר את זה.

סמדר בנ

New member
אכן

היא מדריכת נט"ר אבל קורס מט"קים וקצינים גם עוברים אצלן שיעורים.

ע ו מ ר 4

New member
ברוכה הבאה מוליבילבולי../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הקורס אצל האילתית מיועד להורים לשני חיילים זכרים.
...
ו
ה לא נחשב. נמשיך להיפגש ב7.55....בצומת הפחים הירוקים.
.

מאקי

New member
יייווווווווו איזה יופי שבאת....

גם 188 אז גם הילד שגדול מיוד במחזור והוא גם יוד.... גם עומר.. ובכלל.. ברוכה הבאה.. יופי שבאת.... ובנות זה שונה.. לגמרי למה?? ככה. לאלוהים הפתרונים.... וגם לקצין המיון.... לאן הולכות החיילות?? לאן היא מתגייסת?? ולגבי מסעותיו של יוד בצהל... (קורס חובשים או מטקים.. ובקיצור פני הנוער לאן....) כל עוד הוא פסדר ובריא.. ומתלוצץ איתי על תחרות שוטים... של שתיה ולא שוט טנק... אז הכל אחלה.... מתארת לעצמי שכשיחליט להחליט ישתף ויספר.... סופרת ימים ל21 מקווה שזה לא יהפך ל 28 שבוע קל... תיכף מסימים קורס מטקים נכון?? הוא ממשיך לקק"ש??

סמדר בנ

New member
לא ממש שונה

זה תלוי בבנות ובמסלול שהן הולכות אליו. ביתי הבכורה שירתה בדיוק כמו הבנים וגם סגרה 21 ואף יותר. ויש בנים שמשרתים קל"ב...

הבת מתגייסת לכלל צה"לי

נכון לרגע זה לפחות,לא רוצה כלום מהמנילה. היא רוצה להגיע לגדוד כלשהו או סמבצית. מאקי נכון,עוד מעט מסתיים קורס מטקים,לא נראה לי כרגע שקורס קק"ש באופק. קודם שישתפשף בשטח. כנראה נפסיק לישון שוב בלילות. עומר 4 מחר מבטיחה להגיע לפחים הירוקים השכם בבוקר.

שלום לכל חברי הפורום

שלום לכולם זה הבן של בן-עמי השריונר ב188 קודם כל אני חייב לציין שלא יהיו פה אי הבנות לוחם שסיים מסלול בשריון ומגיע לפלוגה מבצעית כחפ"ש ולא כמפקד יכול לצאת לקורס חובשים אם המ"פ במבצעית מאשר כמובן אחרי שהוא מסיים את הקורס חובשים הוא חוזר לפלוגה ואז הוא יכיול להיות גם חובש וגם לוחם. נ.ב אני חייב כי מה לעשות אני לא יכול שלא לכתוב את זה חטיבה 188 זו החטיבה הכי טובה ובחטיבה הזו יש גדוד אחד שהוא הכי טוב וזה גדוד 74 ובגדוד הזה יש פלוגה אחת שהיא הכי טובה והיא פלוגת ונוס אימפריה.

הי,ד"ש לאבא.איפה הוא? התגעגענו.

כל הכבוד לך על גאוות היחידה.יישר כוח, והמשך שירות מוצלח.

אתה באמת צודק

בתור ותיקת גדוד 74 זה באמת הגדוד הכי טוב. כמובן שגם פלוגה ו. אני מקווה שהבן שלי יגיע אליכם ולא ל53 לשם הוא מיועד לפחות תומר אמר שימשוך אותו ל74 .

כמו כן אני חייב לציין

שיש הרבה שיריונרים פה ואני לא לבד.ואני מצפה לראות את הבן של מאקי ומוליבולי בפלוגה שלי וחברה מרץ 05 שזה המחזור שלי כבר לא מילה גסה

למעלה