חדשה בפורום,

פנגושית

New member
חדשה בפורום,

נמצאת גם בפורום של אמהות יחידניות מבחירה. שאלה חשובה: יש לי תינוק בן 7 חודשים. אני נותנת לו פירות גרבר, שהוא לא ממש מתלהב מהם , אוכל כמה כפיות במקרה הטוב ואז סוגר את הפה. לעומת זאת אוהב מאוד את הירקות . אני מכינה לו מרק בדרך כלל מגזר, קישוא, תפוח אדמה (לפעמים בטטה דלעת) קצת פטרוזילה ושוק של עוף. האם צריך וכדאי להוסיף עוד דברים לתפריט? מה אפשר בכלל להוסיף בגיל הזה? (עדיין אין לו שיניים). האם כדאי להוסיף ביסקויט לנישנוש, או אולי לרסק לו קצת בפירו?

mamie

New member
קודם כל ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

ניסית לרסק לו פירות? ולא גרבר?

לדעתי לא מוסיפים ביסקויט לפירות

אבל יש עוגיות מיוחדות לילדים.. שאצל לירון הם הצלחה.. עוגיות אורז.. אני חושבת שהן נקראות MUM MUM

ליאתיש

New member
איפה משיגים עוגיות כאלה?

מה התכונות שלהם שהופכות אותם מיוחדות לילדים, בשונה, לדוגמא מהעוגיות של גרבר או רמדיה? ואיפה קונים אותן?

ליאתיש

New member
בגיל 8-9 חדשים תתחילי

בעוד דברים. בגיל 8 חדשים תוכלי לשלב לו גם קצת דגנים. בעקרון בגיל 9 חדשים והלאה, הם כבר מצטרפים לאוכל של הגדולים. זאת אומרת חוץ מכמה התסייגויות (לא לתת חלב ניגר, דבש, אגוזים ביצה וכו') הם כבר יכולים לאכול כמעט הכל. אצלנו רק בגיל 10 חדשים הוא מתחיל בכלל לגלות עניין באוכל מוצק. עד עכשיו זה היה פשוט קרב, והוא כמעט ולא אכל מוצקים.

גולדי301

New member
רסק פירות

אני מרסקת פירות , למשל תפוח ואגס ממוסיפה לזה ביסקויט פתי-בר לילדים. נרשמת הצלחה , הילדה אוכלת בכייף . תנסי להכין לבד במקום הגרבר , זה הרבה יותר טעים ובריא.

למעלה