חדשה בעיר, צריכה עזרה

kozmo30

New member
חדשה בעיר, צריכה עזרה

שלום רכשנו דירה בפ"ת ובשנה הבאה ב"ה אנו עוברים לפרוייקט גינדי בולווארד ברחוב הרב פינטו (למי שמכיר) אני כבר יודעת היכן בתי תלמד, ושאלתי היא לאיזה חוג מחול כדאי לרשום אותה? היא בת 12 ורוקדת מגיל 4 ואני לא רוצה שהיא תפסיק לעשות זאת בגלל המעבר המליצו לי (לא אחת ולא שתיים) על סטודיו חגית ויחנסקי, אבל אני יודעת שיש בפ"ת גם את אתי פולישוק וכו' מה דעתכן ? תודה,דנה

ממליצה על חגית ויחנסקי ובגדול...

היי דנה מזל טוב אנו נהיה שכנות, אני גרה קרוב אלייך לגבי החוג לילדה, אני ממליצה על חגית בחום, שתי הבנות שלי למדו אצלה, אחת עדיין שם ולא מפסידה אף שיעור אל תשווי בגלל לפולישוק, היא כבר עברה את זמנה, חגית יותר צעירה ונמרצת, שתגיעי לעיר כבר תביני מה גם שחגית יותר קרובה אליכן מבחינה גאוגרפית כך שאין לך בכלל התלבטות בכל אופן שיהיה הרבה מזל טוב ואם מותר לשאול, כמה עלתה הדירה אצל גינדי ? והאם ידוע לך על מישהו שרוצה למכור שם על הנייר ? רונית

kozmo30

New member
../images/Emo13.gifתודה על התגובה המהירה...

לגבי הפרוייקט של גינדי, אין לי בעיה לומר את מחיר הדירה: 1,100,000 אמור להיות מקסים שם, מקווה שאכן יהיה ואני ממש מצטערת אבל אין לי מושג אם יש דירות למכירה שם, את המומחית לפ"ת אז את צריכה לדעת אנחנו הגענו לשם דרך "חבר" וקנינו ממש מהר בלי הרבה מחשבות, מה שהלך שם היה טירוף אנשים קנו דירות כאילו מדובר במחירת סוף עונה של רשת אופנה

נטלי22

New member
אני יודעת שאצל אתי פולישוק

יש סטודיו עם רצפה מיוחדת שסופגת זעזועים וקפיצות/ריקוד עליה לא גורמים נזק לברכיים ולגב. לא כל משטח לינולאום שמדביקים באולם ספורט רגיל או במקלט עם בלטות יעשו את העבודה הזאת, ובגלל זה אני מוכנה לשלם יותר כסף, ולנסוע רחוק (אני גרה באזור של עין גנים וזו נסיעה של 20 דקות לפחות לכל כיוון), בשביל שהבת שלי תרקוד אצל אתי פולישוק.

ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

שמעתי טובות על חגית ויחנסקי, אבל אין לי הכרות אישית שווה לך לקחת אותה קודם לשיעור נסיון אצל כל אחת מהן

beti43

New member
נראה לי שחגית,,,

לי אמנם אין בנות (מה לעשות, רק בנים) אבל הבת של אחותי רוקדת אצל חגית ואני יודעת שהיא מאוד מרוצה הייתי עם אחותי במופע שהיא עשתה בשנה שעברה בהיכל התרבות והיה ממש מרשים נראית לי בחורה ברמה. והרבה מזל טוב על הבית החדש אצל גינדי האמת שהיינו שם במכירות, כי חשבנו לקנות להשקעה ואני ממש מצטערת שלא קנינו המחירים שם עלו ב 30% נחכה להזדמנות הבאה

יש לי היכרות רבת שנים עם אתי פולישוק

ואני לא כל כך ממליצה.. היא לא מחדשת עם השנים והיא דיי מיושנת... יש גם בעיר את סיגי ניסן (אם אני לא טועה) שאני לא כל כך מכירה.. זאת דעתי בכל אופן.. בהצלחה בהמשך :)

ממליצה על חגית ויחנסקי

אני תושבת פ"ת מיומי הראשון, יש לי 3 בנות שתי הגדולות שלי רקדו בעבר אחת אצל אתי ואחת אצל סיגי ניסן הבת הקטנה שלי רוקדת היום בסטודיו חגית ואני רוצה לומר לך שאצל חגית אני הכי מרוצה, הסגנון של הריקוד הכי עכשווי, הכי כיף לה והכי חשוב שהסטודיו שלה משפחתי ולא "מסחרה" כמו כל האחרים. בקיצור ממליצה באהבה !!!

למעלה