חדר משלי

חדר משלי../images/Emo39.gif

יש לי חדר משלי ובחדר יש אור
זה כרגע לא אני או אני בשחור.
זה נמשך כמעט שבוע או כבר כמה ימים אם תשאל אותי מדוע זה עמוק בפנים.
איזו פינה/חדר אתם הכי אוהבים בבית?
האם אתם ישנים בחדר לבד?
איך החדר שלך מעוצב?
יש לכם תמונות בחדר?
איזה פריט בחדר הכי קרוב לליבך? מזכרת/אוסף/מתנה

זכוכיות

New member
../images/Emo82.gifתשובות../images/Emo82.gif

איזו פינה/חדר אתם הכי אוהבים בבית? את החדר שלי...
האם אתם ישנים בחדר לבד? כרגע כן.
איך החדר שלך מעוצב? מיטה, מעליה ארון מדפים כמעט על כל הקיר... על ידם שידה, מראה, המון קשקושים ושטויות... ממול שולחן קטן, הפוף של סמוקי
[היא ישנה עליו] וכורסת קש מגניבה שאני נורא אוהבת...
יש לכם תמונות בחדר? יש לי לוח שעם שיש עליו המון תמונות שלי, של חברים, ושלי עם חברים...
איזה פריט בחדר הכי קרוב לליבך? מזכרת/אוסף/מתנה? ציור שלי, שהחבר שלי צייר
הוא תלוי על הקיר מעל למיטה שלי...

יש לי חדר ממש יפה...

איזו פינה/חדר אתם הכי אוהבים בבית? אני אוהבת את החדר שלי מכל הבית האם אתם ישנים בחדר לבד? זה מה שאני עושה כל לילה... איך החדר שלך מעוצב? מעוצב? יש אפקטים שאני עשיתי יש לכם תמונות בחדר? מאחורי הדלת יש לי מלא תמונות שלי איזה פריט בחדר הכי קרוב לליבך? מזכרת/אוסף/מתנה ? הדובי שלי!

התשובות שלי ../images/Emo141.gif

את החדר שלי כמובן ! וגם את החדר של אחותי כי פעם הוא היה החדר שלי חחח האם אתם ישנים בחדר לבד?
יאפ.. רק אני והדובי
איך החדר שלך מעוצב?
בדיוק כמו שאני אוהבת..מיטהוחצי ,ארון גדוללללללללל עם מראה,מקום למערכת ולמחשב,טלוויזיה תלוייה,שידה עם מגירות גדולות ..מכשפה שתלוייה על הקיר... יש לכם תמונות בחדר?
לא .. לא אוהבת .. איזה פריט בחדר הכי קרוב לליבך? מזכרת/אוסף/מתנה
כל החדר..לפני הגיוס עברתי לחדר שהוא שלי עכשיו ומתנת ההורים הייתה חדר חדש.. כולל הכל .. מיטה,ארון,שידה (קומודה), מוצרי חשמל ..

../images/Emo39.gifתשוּבוּת ../images/Emo13.gif

את החדר שלי... ואת האמבטיה
ישנה בחדר לבד
חדר רגיל עם כל הדברים הרגילים
בחדר שלי יש שני פוסטרים של דולפינים, שעון של דולפינים ועל הקירות ציירתי ביום שהגעתי לחדר גבעול שמטייל על כל הקירות + התריסים...
החדר שלי מלא בפריטים שקרובים ל
י... כמו כל מזל סרטן טיפוסי, כל מתנה מאדם שיקר לי יקרה לי...

החדר שלי...

בבית אני אוהבת את החדר שלי תמיד אני ישנה בחדר לבד החדר שלי צבוע בסגול ועל הקירות תלויים כל מיני מלאכים ובובות אין לי תמונות בחדר אין שום דבר בחדר שקרוב לליבי

ס22ית

New member
../images/Emo26.gif

את החדר שלי-המקום הכי שקט והכי שלי בבית. האם אתם ישנים בחדר לבד?
בד"כ כן. איך החדר שלך מעוצב?
לא ממש מעוצב..בגווני כחול וחום. יש לכם תמונות בחדר?
יש לי תמונה מפאזל שאני הכנתי, על המראה יש תמונות של האנשים הכי יקרים לי. איזה פריט בחדר הכי קרוב לליבך?
חוץ מהדברים הישנים שלא שייכים לי..כל מה ששייך לי חשוב לי..מאחורי כל פריט יש את הסיפור שלו והזכרון שלו. (לפחות כמעט להכל)

Revi 22 Tal

New member
תשובות...

איזו פינה/חדר אתם הכי אוהבים בבית? את האמבטיה ואת החדר שלי האם אתם ישנים בחדר לבד? לא יש לי שותף ה -
איך החדר שלך מעוצב? אין לו עיצוב מיוחד.. פשוט מסודר יפה ונקי יש לכם תמונות בחדר? ברור , תמונות שאנטי יפות מחו"ל. איזה פריט בחדר הכי קרוב לליבך? מזכרת/אוסף/מתנה - תמונה עם הקדשה אישית שההורים שלי עשו לי כשהשתחררתי מהצבא. ועוד מתנה שחברות שלי מהצבא עשו לי כשהשתחררתי , מסגרת עם התמונה שלי ושל כולן. אותם מתנות קטנות ומרגשות שעושות טוב על הלב בכל פעם...

ocean666

New member
עונה../images/Emo13.gif

החדר שלי האם אתם ישנים בחדר לבד?
לפעמים כן ולפעמים לא
איך החדר שלך מעוצב?
כמו כל חדר נורמלי- ארונות, טלוויזיה, מיטה וכאלה..
יש לכם תמונות בחדר?
לא, יש לי לונגים. איזה פריט בחדר הכי קרוב לליבך? מזכרת/אוסף/מתנה
דובי שקיבלתי פעם מהאקסית

ש ר i נ י

New member
תשובות ...

את חדר השינה והסלון האם אתם ישנים בחדר לבד?
לא איך החדר שלך מעוצב?
מיטה זוגית שידה טלוויזיה תמונות יש לכם תמונות בחדר?
כן איזה פריט בחדר הכי קרוב לליבך? מזכרת/אוסף/מתנה
בעלי

free soul

New member
החדר האינטימי שלי../images/Emo79.gif

איזו פינה/חדר אתם הכי אוהבים בבית? אני אוהבת את החדר שלי. האם אתם ישנים בחדר לבד? כן. איך החדר שלך מעוצב? הוא מעוצב ככה: כל קיר בחדר צבוע לצבע אחר, מוורוד ועד לסגול כהה. אין לי ארון, יש לי שידה [כמו לאמריקנים
] יש לי שידת איפור וגם שולחן מחשב. ההא, ומיטה.
יש לכם תמונות בחדר? כן, יש לי כולה שלושה תמונות.. שתיים מהילדות ואחד עם הבייבי שלי
[כן, הגזמתי]. איזה פריט בחדר הכי קרוב לליבך? מזכרת/אוסף/מתנה? המחשב

Veruna

New member
וגם אני ../images/Emo13.gif

איזו פינה/חדר אתם הכי אוהבים בבית? החדר שלי האם אתם ישנים בחדר לבד? כן איך החדר שלך מעוצב? מאוד סטנדרטי...ארבעה קירות, מיטה, שולחן מחשב, שני כסאות משרד וכסא מנהלים גדול שגנבתי לא מזמן מאבא שלי
יש לכם תמונות בחדר? לא, אין...אבל יש לוח שנה ישן וכבר לא רלוונטי שתלו אח שלי ואשתו כשעוד גרו בחדר הזה, אם זה נחשב. איזה פריט בחדר הכי קרוב לליבך? מזכרת/אוסף/מתנה המחשב שלי. קניתי אותו לגמרי בעצמי והוא עלה הון תועפות (13 אלף שקל). מאז אני רק משפר אותו ומוסיף לו כל מיני דברים.

Akuna Matata

New member
החדר האינטימי שלי...

איזו פינה/חדר אתם הכי אוהבים בבית? אוהבת את המרפסת, כשאני יושבת שם בשעות הערב מגיעה רוח מהים... הכי מרגיע בעולם. האם אתם ישנים בחדר לבד? כן <לצערי>
איך החדר שלך מעוצב? הוא מעוצב בהמון אהבה של החברים שלי, כמעט כל מה שיש בו זה ממתנות מימי ההולדת שלי יש לכם תמונות בחדר? יש הרבה תמונות איזה פריט בחדר הכי קרוב לליבך? הספרים שלי

טוב אז נענה

איזה פינה\חדר אתם הכי אוהבים: את החדר שלי האם אתם ישנים בחדר לבד ף מה פתאום תמיג יש איתי עוד חתול או שניים יש לכם תמונות בחדר: יש שלוש תמונות ומראה גדולה איזה פריט הכי קרוב לליבכם : כרגע המחשבית שלי אבל בגלל שהיא בת פחות מחודש והיא יושבת על הברכיים שלי כול הזמן

אני!

איזו פינה/חדר אתם הכי אוהבים בבית? תלוי במצב רוח. האם אתם ישנים בחדר לבד? כןןןן!!! סוף-סוף! איך החדר שלך מעוצב? בטוב טעם. =] יש לכם תמונות בחדר? כן... איזה פריט בחדר הכי קרוב לליבך? מזכרת/אוסף/מתנה יומן.

החדר שלי

איזו פינה/חדר אתם הכי אוהבים בבית? את החדר שלי האם אתם ישנים בחדר לבד? לפעמים
איך החדר שלך מעוצב? קיר אחד סגול, שולחן כתיבה, שולחן מחשב, מיטה, ארון..רגיל יש לכם תמונות בחדר? כן..יש לי לוח מודעות עם הרבה תמונות של חברים.. איזה פריט בחדר הכי קרוב לליבך? מזכרת/אוסף/מתנה? הגיטרה

החדר שלי...

איזו פינה/חדר אתם הכי אוהבים בבית? את החדר שלי האם אתם ישנים בחדר לבד? כן איך החדר שלך מעוצב? לא משהו מיוחד..מיטה,שולחן מחשב+מחשב,ארון.. יש לכם תמונות בחדר? כן,הרבה איזה פריט בחדר הכי קרוב לליבך? מזכרת/אוסף/מתנה: וואי יא הרבה

למעלה