חג שמח!

גורדיאן-II

Active member
פפינה מאחלת לכולם חג שמח! צפה בקובץ המצורף 20069
חג שמח גם לך, יוקיטה!
מצטער אבל אין לי תמונה של החתולים שלי ליד חבילת מצות, הם לא אוהבים את הדבר הזה, כנראה נדבקו ממני.
חוץ מזה הם לא אוהבים את ההגדה ואת 'יציאת מצרים' והם טוענים כי אף חתול לא עזב את מצרים עם משה וחבורת המופרעים שלו, במצרים הם היו אלים, בארץ ישראל הם סובלים מחוסר תקציבים והתנכלות למאכילים של חתולי רחוב, כך שמבחינתם זה ממש לא חג, זאת סתם טעות שיום יבוא ובסטט תתעורר משנת הצהריים שלה ותתקן את זה - כלומר תחזיר אותם למעמד שלהם כאלים נערצים, כפי שמגיע להם.

אלישבע777

Well-known member
חג שמח גם לך, יוקיטה!
מצטער אבל אין לי תמונה של החתולים שלי ליד חבילת מצות, הם לא אוהבים את הדבר הזה, כנראה נדבקו ממני.
חוץ מזה הם לא אוהבים את ההגדה ואת 'יציאת מצרים' והם טוענים כי אף חתול לא עזב את מצרים עם משה וחבורת המופרעים שלו, במצרים הם היו אלים, בארץ ישראל הם סובלים מחוסר תקציבים והתנכלות למאכילים של חתולי רחוב, כך שמבחינתם זה ממש לא חג, זאת סתם טעות שיום יבוא ובסטט תתעורר משנת הצהריים שלה ותתקן את זה - כלומר תחזיר אותם למעמד שלהם כאלים נערצים, כפי שמגיע להם.
חתול אינו מוזכר בתנך!! פשלה גדולה... אבל מוזכר בהגדה של פסח ואבותינו ראו בו חיה צנועה (כי הם מכסים את הפרשותיהם). ומי מאיתנו כאן בפורום אינו מעריץ חתולים וסוגד להם כעבד נרצע... למרות שיצאנו ממצרים לפני עידן ועידנים?

evike

Active member
מנהל
מועדים לשמחה, גם מנובי.

קבצים מצורפים

• מועדים לשמחה.jpg
    מועדים לשמחה.jpg
    KB 52.7 · צפיות: 3
למעלה