חג שמח לכולם...............

סמד13

New member
רגע לפני ליל הסדר

ומאחר ולא יהייה לי מחשב בזמן הקורב אני מאחלת לכל אחד ואחת למנהלים לחברים לאורחים חג שמח הרבה שמחה אהבה ושלווה הרבה בריאות ואחווה לכם לכל בני משפחתיכם והסובבים אותכם מי יתן שגלעד שליט יחגוג איתנו בקרוב מאחלת את כל הטוב שבעולם לכולם סמדי

א פרח

New member
חג אביב פורח ושמח לך ולכולם

בעבר הרחוק פסח סימל את תחילתה של השנה עבור הטבע, תחילת ההתחדשות האביב. מאחלת לכולם כי הפסח הזה יהיה האביב של כולנו ותחל פריחה מחודשת בכל תחומי החיים. באהבה, בריאות, אושר, שלווה ופרנסה טובה. ובקיצור את כל הטוב שבעולם לכולנו ולכל העולם. באהבה אדוה.

sjarjar

New member
יציאה מעבדות לחרות

היא גם שחרור מהעבדות הפנימית. ולוואי ונצליח למצוא את הנתיב לעשות כן.

Chronicle

New member
חג שמח ומשוחרר לאללה ../images/Emo3.gif ../images/Emo13.gif

רק הלוואי שגם אימא שלי תשתחרר, היא בקריזת יום לפני הסדר
אבל יהיה בסדר
חג"ש!

אליה ל

New member
חג נפלא גם ממני,

פתאום נזכרתי שבעצם אני יורדת למרכז לחג ........ איזה מגניב.......... "יורדת למרכז" שישי בדרך הביתה מתכננת לעבור דרך גיתי למלא קצת את המקפיא חג נהדרררררררררררררררררררררררררררררר

naty10

New member
חג שמח לכולם...............

נחגוג את האביב בבשר טוב יין טוב ובכל אשר נמצא חג שמח לכל הקרניבורים באשר הם גם אלו שבגולה [פרפר]

THE OUTLAW

New member
חג שמח וטעים

עוד לא החלטתי אם לימכור תאופנוע וליקנות חבילת מצות בכסף לכבוד החג(וה עולה יותר מהבשר) אבל אם כן אני אחגוג עם מציות ושמנת להיום בערב יש לי ערימה של סטקים ומחבת פסים וסלט ירקות צ'ורס

OrEl74

Well-known member
מנהל
חג שמח!! (משהו קטן שמצאתי...)

1. רק בערב פסח דוכני הפלאפל עם תעודת הכשר דופקים קופה של שנה שלמה . 2. רק בפסח מוכרים את המדינה לערבי. בשאר השנה נותנים להם אותה בחינם. 3. רק בפסח מתחילים להיות רעבים כבר יום אחד קודם. 4. רק בפסח עוגיות קוקוס נחשבות לאוכל . 5. רק במימונה ראש הממשלה מגיע לנתיבות. 6. רק בערב המימונה אתה מגלה שמשפחת בירן מקומה 4 בעצם עברתה את השם מביטון . 7. רק בפסח מישהו שאוכל לידך בוטנים, מגרה אותך . 8. רק בפסח האשכנזים מרגישים דפוקים. 9. רק בפסח כולנו רעבים ללחם . 10. רק בפסח אתה כל הזמן רעב ולמרות זאת משמין בטירוף . 11. רק במוצאי פסח מאפיית אבולעפיה נראית כמו גן סאקר ביום העצמאות. 12. רק בפסח הנהלת קולגייט העולמית לא מבינה למה הצריכה של מברשות השיניים בישראל עלתה ב-350% . 13. רק בליל הסדר כולם קוראים כל שנה "לשנה הבאה בירושלים" אבל יודעים שבשנה הבאה, ימות העולם, הם אצל ההורים שלה בגבעת שמואל . 14. רק בליל הסדר מחפשים בבית הכנסת " אוהל נחמה" בקטמון עשירי למניין. 15. רק בליל הסדר אפשר לספר (שוב) את הבדיחה על טבילת הביצים במי מלח מבלי להיחשב לגס רוח . 16. רק בשבוע שלפני פסח זוכה סט התלמוד בבלי שקיבלת בבר מצווה להיפתח למספר שניות, לצורך ניעור בלבד כמובן. 17. רק בפסח המילה "לגנוב" (את האפיקומן) נאמרת בהקשר חיובי. 18. רק בפסח יאיר לפיד רגוע בקשר לנושא לטור ב-"7 ימים". הוא כבר יכתוב כמו כל שנה עד כמה בבית דניאל כולם אוכלים חמץ ונורא כיף. 19. רק בשבועיים שלפני פסח, ביסלי, עוגיות, ופלים, שקיות גדולות של שקדי מרק ושש פיתות ביום הופכים להיות מרכיבים חיוניים בהתפתחותו התקינה של הילד . 20. רק בליל הסדר מותר להכניס אצבעות לכוס השתייה, לטפטף על המפה ולא להיחשב לברברי . 21. רק בליל הסדר כל הגברים מרגישים בשמיים כשמביאים להם את הנטלה לשולחן. (הם נוחתים בעת שטיפת הכלים אחרי אפיקומן). 22. רק במוצאי המימונה אפשר לשלוף סוף סוף את האטמים מהאוזניים: הפעם הבאה שנשמע את קולו הטורדני של יעקב טרנר, פוקד עלינו לבוא למוזיאון חיל האוויר בחצרים, יהיה רק עוד חצי שנה , לקראת סוכות.

naty10

New member
ובסוף מגיע הטוב

אחינו המרוקאים ויוצאי צפונאפריקה יודעים לעשות את זה בגדול מימונה חמצית למהדרין לכל אוכלי האבק שנאבקו בגבורה.אין כאן "כאילו" יש מתוקים ובצקים מופלטה ריבות ומיני מתיקה שונים לתפארת עם ישראל "תירבחו ותסעדו" וזה רק עוד מספר ימים.............

בוטנסקי

New member
חג שמח. שיהיה לכולם בתיאבון.

הפעם הכנתי שוק טלה, בהמון עשבי תיבול. שההתה בתנור קרוב ל 6 שעעות.

חג שמח לכולם ../images/Emo162.gif../images/Emo155.gif

המחשב שלי עושה בעיות , חטף וירוסים ,ועד שלא אפרמט אותו כנראה לא אצליח להשתמש. אז שיהיה לכם חג אביב נעים ומהנה .

ima2

New member
גנבו לי את האוטו

אתמול היה עמוס במתנות לחג אם מישהוא תוך כדי לעיסת בשר יראה סוזוקי סוויפט עדיין בניילונים צבע אפור אני פה היא בטח עוברת שחיטה כשרה בטייבה

למעלה