חג שמח לילדים- נקודות איסוף

mulani

New member
עזרה באיסוף

האם אני יכולה לפגוש מישהו בכ"ס או רעננה או עזריאלי בת"א ביום א' או ב'? אני לא אוכל להגיע לרמת גן. מישהי יכולה לעזור לי?

lala g

New member
אין לי בעיה להיפגש איתך ביום ראשון

בעזריאלי ומשם להעביר את העוגה למר קייק בנתניה אני יהיה בעזריאלי בסביבות 15:50 מתאים לך? או אם את רוצה במהלך היום אני אקפוץ מהעבודה

מ י כ ל פ

New member
מתי להביא ?

הי טל מתי להביא את העוגות ביום ב' אליך ? יש לי קשר עם המעון לנשים מוכות בחיפה אם יהיו מספיק אפשר אולי לכוון חלק מהן לשם ? מתנצלת שלא הגעתי ולא הודעתי שלא אגיע ביום ו' האחרון - סיפור ארוך... בי מיכל

t a l talim

New member
איסוף העוגות-

- מירושלים- בום א' בערב מרמת גן- ביום שני בצהרים אלי הביתה ניתן להביא מהיום ועד יום שלישי מוקדם בבוקר. (מיכל פ, הפעם ילכו כל העוגות לרמב"ם, אבל אשמח לארגן מבצעים דומים למוסדות אחרים בהמשך. יש פשוט המון ילדים מאושפזים, ולא נראה לי שיהיה עודף של עוגות... ובקשר ליום שישי- לא נורא, בפעם הבאה)

net the jet

New member
טל, את יכולה לתת יותר פרטים על

רמת גן. אני מאד לחוצה בשבוע הבא, וצריכה לקבוע כמה פגישות, ורוצה לתכנן מראש. ( לאן להביא בדיוק ? האם אפשר בבוקר או יום קודם ? ) תודה

t a l talim

New member
../images/Emo124.gifהודעה חשובה!

תודה רבה למרקייק על נדיבותו ועזרתו - החל מרגע זה ועד יום שני בשעה 12:00 ניתן להגיע לחנות בנתניה ולהשאיר שם את העוגה שהכנתם. העוגות יאספו ביום שני בצהרים. כל מי שיגיע לחנות עם עוגה לילדים, יקבל מתנה ממרקייק 1 ק"ג RFM וקלף לחתוך הבצק- תרומת החנות תודה לכולם!

t a l talim

New member
כמובן שר"ג עדיין תקף!!!

זו רק נקודה שנוספה, אל תהיי עצובה... פני בבקשה לבאבלו והיא תכוון אותך בשמחה.

lala g

New member
עכשיו אני לא מודאגת מנקודת האיסוף

ולמרות שלא הצטרפתי לשירשורים אני מתנדבת להכין עוגה לילדים המקסימים נעבוד קצת בשבת אבל מכל הלב!!!!!!!!! פשוט לא ידעתי איך אוכל להעביר את העוגות כי לבית חולים לא אוכל להגיע

מצויין!! אפשר להכין עוגה ללא קישוט?

אני לא בטוחה שיהיה לי זמן לקשט אבל ממש רוצה להכין משהו לילדים..

t a l talim

New member
כל עוגה תתקבל בשמחה רבה!

אם תוכלי להוסיף כיתוב- "חג שמח" או משהו בסגנון, אולי להוסיף טיפה פרחים או פירות ממרציפן, זה יהיה נהדר- אם לא- גם טוב לנו!!! העיקר שזה בא מהלב

כן,ברור שהיא לא תהיה "פושטית"

אבל לא בטוחה שיהיה לי זמן ל"התעסק" עם בצק סוכר, לזו היתה הכוונה בקישוט.

t a l talim

New member
נקודת האיסוף ברמת גן תהיה אצל

באבלו- ניתן לפנות אליה במסר לקבל הכתובת, הטלפון וההכוונה

t a l talim

New member
../images/Emo124.gifנקודת איסוף בהרצליה-

לפרטים נוספים יש לפנות במסר לרובנס. תודה!!

למעלה