חג עצמאות שמח ולכבוד החג קבלו המלצה

מצב
הנושא נעול.

eyal5559

New member
גם ישרס אופציה5 התחילה להמריא../images/Emo160.gif

צהריים טובים לכולם+למנופים+לביולייט
וגם לישרס אופציה5 המסוכנת...והיום אני שמח לבשר לכם שגמרתי באיסוף מאסיבי בטכנופלס ונצרס לאסוף שם סחורה..שבת שלום לכולם..וגם לאלו שלא אוהבים את מנופים וחגגו כאן שהיא ירדה ביום שני.
גם ישרס אופציה5 התחילה להמריא

nirshats

New member
זה לא נייר שימור?

צהריים טובים לכולם+למנופים+לביולייט
וגם לישרס אופציה5 המסוכנת...והיום אני שמח לבשר לכם שגמרתי באיסוף מאסיבי בטכנופלס ונצרס לאסוף שם סחורה..שבת שלום לכולם..וגם לאלו שלא אוהבים את מנופים וחגגו כאן שהיא ירדה ביום שני.
זה לא נייר שימור?
מה קרה שם שאתה אוסף?

מנופים וביו לייט המדוברות-במיוחד ל

במיוחד לאייל חביב הפורום בזמן האחרון- מה אתה אומר על שניהם בשבוע הבא? יש התעוררת במנופים אחרי מימושים ביום מסחר הלפני אחרון? וביולייט?. אני חושב ששתיהן הולכות להפציץ שבוע הבא אבל אשמח לשבוע את דעתם. תאמינו לי מי שקרא פה את מה שהיה כתוב עליהם מורווח עשרות אחוזים אני בטוח.

הקטלני10

New member
אני אישית ברווח של50% בביו לייט2

במיוחד לאייל חביב הפורום בזמן האחרון- מה אתה אומר על שניהם בשבוע הבא? יש התעוררת במנופים אחרי מימושים ביום מסחר הלפני אחרון? וביולייט?. אני חושב ששתיהן הולכות להפציץ שבוע הבא אבל אשמח לשבוע את דעתם. תאמינו לי מי שקרא פה את מה שהיה כתוב עליהם מורווח עשרות אחוזים אני בטוח.
אני אישית ברווח של50% בביו לייט2
מקווה להמשך עליות יפות בתחילת השבוע הבא.

eyal5559

New member
קבלו מנייה למעקב בלבד טכנופלס ונצרס

חמה מאוד..ביו לייט אופציה2.כעת בשער160אג אבל לא להרבה זמן. ומר אני בא לזרוק לכם כאן עוד המלצה פצצה נוסח מנופים. חג שמח........
מדובר על מנייה שנסחרת ברשימת השימור..מנייה מסוכנת מאוד שלדעתי בקרוב מאוד יבואו שם הפיצוצים הסבר מפורט יותר מאוחר.

תאמין לי אייל אתה מספר 1!

מדובר על מנייה שנסחרת ברשימת השימור..מנייה מסוכנת מאוד שלדעתי בקרוב מאוד יבואו שם הפיצוצים הסבר מפורט יותר מאוחר.
תאמין לי אייל אתה מספר 1!
אתה גם תותח וגם מצחיק ( "יבואו שם הפיצוצים"). תמשיך להמליץ ולא רק כאלו שעולות 400 אחוז. גם 100 אחוז זה בסדר:)

אייל שלום רב!

אייל שלום רב!
אני חדש בכלל בפורום הפסדתי המון כסף בבורסה עכשיו התחלתי שוב קניתי את המניה הזו בזכותך הלוואי ומזלי ישתנה קצת !!!!

eyal5559

New member
רק שיהיה ברור לכולם וגם לאלו האנשים

אייל שלום רב!
אני חדש בכלל בפורום הפסדתי המון כסף בבורסה עכשיו התחלתי שוב קניתי את המניה הזו בזכותך הלוואי ומזלי ישתנה קצת !!!!
שחושבים שכסף בא בקלות..אני מבקש מכולם כול אחד שיעשה את החישוב שלו על כול מנייה שהוא נכנס לשם כמה אחוזים רווח מתאים בשבילו ושידע תמיד מתיי לממש.בהצלחהההההההההה.

ובכל זאת מה היעד של האופציה 2

שחושבים שכסף בא בקלות..אני מבקש מכולם כול אחד שיעשה את החישוב שלו על כול מנייה שהוא נכנס לשם כמה אחוזים רווח מתאים בשבילו ושידע תמיד מתיי לממש.בהצלחהההההההההה.
לפי דעתך - תודה.

eyal5559

New member
באופציה2 אני הולך איתה רחוק ולדעתי

לפי דעתך - תודה.
נראה אותה בזמן הקרוב עוברת את ה-500נקודות..ייתכן ויבואו מימושים אבל זאת הולכת להיות ההצגה הכי טובה בעיר כמו האופציות של קהמדע.

מאור08

New member
מה היעד הכללי למנייה בטווח של שנה?

נראה אותה בזמן הקרוב עוברת את ה-500נקודות..ייתכן ויבואו מימושים אבל זאת הולכת להיות ההצגה הכי טובה בעיר כמו האופציות של קהמדע.
מה היעד הכללי למנייה בטווח של שנה?

אייל שבת שלום

אייל שבת שלום
מה לגבי טכנופלס הבטחתה המשך ???? בנוסף מה דעתך על טאואר???

אייל האם לקנות טכנופלס

חמה מאוד..ביו לייט אופציה2.כעת בשער160אג אבל לא להרבה זמן. ומר אני בא לזרוק לכם כאן עוד המלצה פצצה נוסח מנופים. חג שמח........
אייל האם לקנות טכנופלס
אייל האם לקנות טכנופלס?

eyal5559

New member
לאאאא עם אין לך ידע במניות שימור לא

לאאאא עם אין לך ידע במניות שימור לא
לגעת במניות האלה מניות מסוכנות מאוד..בגלל זה רשמתי למעקב בלבד והסבר מפורט יותר מה על טכנופלס ונצרס אני יביא יותר מאוחר..

אייל מ- אלי

אייל מ- אלי
אייל אני לא מבין אבל מוכן להסתכן מכיוון שהבנתי שאתה יודע מה אתה עושה לעולם לא עשיתי מעל 5% ובא לי לעשות מכה הפסתדתי המון.......כסף מה עליי לעשות עם מניית השימור הזאת כמעט קניתי תן לי משהו פקרקטי תודה אלי

nirshats

New member
תיזהר....

אייל מ- אלי
אייל אני לא מבין אבל מוכן להסתכן מכיוון שהבנתי שאתה יודע מה אתה עושה לעולם לא עשיתי מעל 5% ובא לי לעשות מכה הפסתדתי המון.......כסף מה עליי לעשות עם מניית השימור הזאת כמעט קניתי תן לי משהו פקרקטי תודה אלי
תיזהר....
אתה יכול להקבר שם לנצח. אל תתפתה ל"מכה"

מצב
הנושא נעול.
למעלה