חג עצמאות שמח ולכבוד החג קבלו המלצה

מצב
הנושא נעול.

nirshats

New member
תמיד יש סיכון

תודה
אז מה המשמעות אני ראיתי את אשר קרה לביו לייט ורוצה לתפוס גל מה עושים ?
תמיד יש סיכון
העניין הוא להעריך: א - האם זה סיכון שבכלל שווה לקחת (האם הסיכוי מפצה עליו במידה ניכרת). ב - האם אתה (סוביקטיבית) יכול להרשות לעצמך את הסיכון. למשל אם יש לך 100000 , אל תיכנס למניה כמו ביולייט (ובטח לא לאופציות) עם כל הכסף אלא רק עם מקסימום רבע , או שליש או כמה שאתה מוכן להפסיד. במניות שימור העניין יותר קריטי כי יש מניות בלי סחירות כמעט בכלל ואפשר להתקע עם סחורה לנצח.... בגדול תעקוב אחרי המלצות של אייל , הבן אדם מלך , אבל תיזהר ותלמד להעריך סיכונים כי גם אייל יכול לטעות

eyal5559

New member
ביו לייט ההצגה הכי טובה בעיר כולל..

חמה מאוד..ביו לייט אופציה2.כעת בשער160אג אבל לא להרבה זמן. ומר אני בא לזרוק לכם כאן עוד המלצה פצצה נוסח מנופים. חג שמח........
האופציות והמנייה ואיזה מחזורים גדולים באופציות פשוט תענוג..ואיזה פוטו פיניש לאופציה2 פפפפפפפפפפשששששששש

המשקיע

New member
איך לא אספתי שוב ?!

האופציות והמנייה ואיזה מחזורים גדולים באופציות פשוט תענוג..ואיזה פוטו פיניש לאופציה2 פפפפפפפפפפשששששששש
איך לא אספתי שוב ?!
האופציה ירדה מ-80% ל-20% ולא קניתי...

nirshats

New member
זה רק אני ?

זה רק אני ?
או שלקראת סוף היום נראה כאילו הנייר התחיל לאבד גובה

bekma007

New member
ביול לייט -לא משתתף כאן הרבה

חמה מאוד..ביו לייט אופציה2.כעת בשער160אג אבל לא להרבה זמן. ומר אני בא לזרוק לכם כאן עוד המלצה פצצה נוסח מנופים. חג שמח........
ביול לייט -לא משתתף כאן הרבה
אבל בפורומים אחרים. את ביולייט לקחתי ב30.1.06 בשער 175 ומוסיף כל עליה של 50%.....הוספה ב 263 היום ב 350 ....סטופ ב 265 ....נלקח לטווח ארוך. לשנתיים ויותר..אם הכל ילך כשורה המחיר של היום זה מצחיק.... לא משכנע ולא ממליץ רק רושם את מעשי..... בהצלחה למחזיקים

מצב
הנושא נעול.
למעלה