חג חנוכה שמח!

evike

Active member
מנהל
לכולם.

קבצים מצורפים

• חנוכה שמח מהפורום.jpg
    חנוכה שמח מהפורום.jpg
    KB 50.4 · צפיות: 1

EVA1111

Member
לאוויקה ולכל מי שעוד מזדמן לכאן, חג שמייח! :love:

חבל שהאתר הזה מתדלדל כל כך כמו התרבות ההונגרית בארץ... במחשבה שנייה אולי באמת זהו דרכו של העולם, המצב נכון... אנחנו עם הפנים לעתיד והדור הבא כבר ישראלי לכל דבר... נכון להונגרים ישנה תרבות עשירה אך בגלל השפה ה"מסובכת" קשה לה לפרוץ גבולות. גם כשבאנו לארץ התייחסו אלינו כאל "איגן-מיגן" וקשה היה לנו להרים את הראש... :unsure:
מצטערת על הנימה העצובה מעט על הבוקר... אז בכל זאת: שיהיה חג שמח!!!:LOL: וכל הכבוד לאוויקה!
תראו כמה זה נחמד>>>

BOLDOG HANUKAT KIVANOK MINDENKINEK, EVA

נערך לאחרונה ב:

evike

Active member
מנהל
שלום EVA.
התרגשתי מהתגובה שלך פעמיים. גם מעצם התגובה (נדירה כאן ביותר) וגם ממה שכתבת.
אכן, מצער, אבל כמו שכתבת, העולם מתקדם וכך גם המדיה התקשורתית. הפורומים נעלמים לאט לאט, במיוחד החברתיים. נשארים רק אלה שהם מקצועיים, וגם הם הצטמצמו בהרבה. אשמים בכך גם מנהלי הפורומים, כי השיני שהם עשו לא ידידותי ולא "אהוב" על רוב הגולשים.
אבל, יש לפורום תחליף בפייסבוק, באותו השם. אם את עדיין לא רשומה, את מוזמנת להרשם, ואם את רשומה, אני שמחה. (פשוט קשה לדעת, כי כאן הרוב מופיעים עם ניק ולא בשמם האמיתי כיתבי לי בפרטי את שמך שאאשר אותך בפורום שבפייס)
תודה על הפרגון, ועוד יותר תודה על הסרטון החמוד.
יום מקסים, אוויקה.

EVA1111

Member
שלום EVA.
התרגשתי מהתגובה שלך פעמיים. גם מעצם התגובה (נדירה כאן ביותר) וגם ממה שכתבת.
אכן, מצער, אבל כמו שכתבת, העולם מתקדם וכך גם המדיה התקשורתית. הפורומים נעלמים לאט לאט, במיוחד החברתיים. נשארים רק אלה שהם מקצועיים, וגם הם הצטמצמו בהרבה. אשמים בכך גם מנהלי הפורומים, כי השיני שהם עשו לא ידידותי ולא "אהוב" על רוב הגולשים.
אבל, יש לפורום תחליף בפייסבוק, באותו השם. אם את עדיין לא רשומה, את מוזמנת להרשם, ואם את רשומה, אני שמחה. (פשוט קשה לדעת, כי כאן הרוב מופיעים עם ניק ולא בשמם האמיתי כיתבי לי בפרטי את שמך שאאשר אותך בפורום שבפייס)
תודה על הפרגון, ועוד יותר תודה על הסרטון החמוד.
יום מקסים, אוויקה.
:)יש לי פייס אך משתמשת בו רק כדי לקרוא;). אני כאן גם בפורומים של אדריכלות ובנייה, משום מה גם שם שקט יחסית לעומת פורומים אחרים מסוג זה. נכון יש חסרונות לפורומים של תפוז, אבל גם יתרונות רבים על אלה שאני מכירה. כל טוב לך ותמשיכי לשמור על הגחלת! |חגשמח|!!!

evike

Active member
מנהל
או.קיי. אז תציצי לפורום בפייס, בלי לכתוב...
חג שמח.

למעלה