חג חנוכה שמח, ברכות לפורום החדש

חג חנוכה שמח, ברכות לפורום החדש

שלום לך סודית יקירה דראגאם בהונגרית, מה קרה לקומונה? זה שדרוג או ירידה הפורום? תודה שאת חושבת על היוסלה ואני בדרך כלל אב"מ איש בודד מאוד מבחירה חג שמח

Sודית

New member
חג שמח גם לך יוסי וברוך הבא

סגרנו את הקומונה ועלינו לדרגת פורום. שלחתי לכל החברים מסרים עם הלינק לכאן. לא קרה הרבה, פשוט נחמד לעבור דירה, לבית גדול יותר.....לא טוב?

חג שמח!!

ממש לפני הדלקת הנרות.. מי ידליק / מילים ולחן: נעמי שמר ההולכים בחושך אור גדול יראו הכמהים לחופש בית ימצאו אפלה מולכת על הפנסים העומדים מלכת מחפשים נסים מי ידליק נר עתיק מי ישמיע שיר מי ימצא בליבו אור חדש בהיר בלפיד של אתמול עוד תבער האש לפעמים נס גדול שב ומתרחש האורות דולקים על אדן חלוני יש מי שידע לפתור את חלומי זה אותו סיפור אותו המחזה בימים ההם ובזמן הזה מי ידליק... אל תבטיח לי נסים ונפלאות גם הערפילים הם רמז לבאות בעונה סוערת אל תיסוב אחור ותמצא בדרך גם שלווה ואור מי ידליק...

מקור לא ידוע

רגע לפני הדלקת נרות שבת רוצה להפריד בין קודש לחול בין כחול לצהוב בין שמש לעב בין קוץ לשושן בין הכרח לאפשר בין אתמול ומחר בין דמעה לשמחה בין אחדות לפרידה בין המראה לצלילה בין חנופה לאחווה עומדת מול הנרות מביטה, מחייכת קימעא "בריאות לא הזכרת!" ובינתיים בי דולקים הנרות כמעשה נס עת הבריאה

Sודית

New member
ערב טוב, שבת שלום וחג אורים שמח לכולם

יפה הקטע שהבאתי צעד....

Sודית

New member
חזרתי מהדלקת נר רביעי של חנוכה.....

4 נרות זה לוקח הרבה יותר זמן מנר אחד....לא? היה לנו ערב מקסים ובין היתר זללנו כמובן סופגניות (בהזמנה מיוחדת) והן היו בטעמים - וניל, מוקה, שוקו, וריבה נהדרת......טעים טעים. פעם ראשונה חגגנו עם התינוק החדש שבמשפחה, כמובן שהוא היה מסמר הערב............ ועכשיו אני בטח לבד כאן.....לא נורא. לילה טוב חברים ושתהיה לנו שבת נפלאה.

Sודית

New member
טוב, החלטתי לסדר הכל, להחליף מפות לשבת

לסדר ת'שולחנות והכיסאות שיהיה לכם נעים בשבת בבוקר. הכנתי חנוכיה עם 5 נרות והזמנתי לכולם סופגניות..... את האוכל השתיה תביאו כבר אתם. שבת נהדרת לכם.

למעלה